pirmdiena, 2012. gada 15. oktobris

Perfektā toņa „nude” no ZOYA.Skaistumlapas raksts par Nude nagu lakām lika man aizdomāties par to, cik šādu toņu ir manā plauktā un cik no tiem ir ideāli! Tāpēc skriešus skrēju uz "Salon Line" veikalu, nošaujot divus zaķus: izmēģināt citu ražotāju nagu lakas un sameklēt perfekto nude nagu laku. Izvēle krita uz Zoya tonī June, kas bez klienta kartes maksāja 6.83Ls.


Tonis der perfekti, redziet pašas. Puscaurspīdīgs ar mikroskopisku šimmeri. Bildēs divās kārtās.
Saplūst...


Arī otiņa ir ļoti ērta – neliela un atsperīga. 

Diemžēl mīlestības nesanāca, jo Zoya uz manis vienkārši nežūst, uzlakoju agri no rīta, bet nākamas (!) dienas rītā uz nagiem ieraudzīju segas nospiedumus. Ak, mī un žē! Man ir žēl!

Kā Jums iet ar nude un Zoya lakām?

12 comments:

 1. Es atradu savu perfekto nude lielveikalā par 0.79Ls - Flormar tonī 344.

  AtbildētDzēst
 2. Godīgi sakot, šī Zoya man ne visai patīk. Man obligāti vajag, lai pārklājums būtu pilnīgi necaurspīdīgs, resp., lai naga brīvā maliņa nespīdētu cauri.
  Mans perfektais nude tonis ir Essence Nude glam Toffe to go (nupat apjuku, šķiet, ka līdz ar jauno dizainu ir mainījušies arī toņu nosaukumi? ). Noturība gan nav tā labāka, bet ko nu par tādu cenu var vēlēties.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man arī it kā nepatīk puscarspīdīgā brīvā mala, bet šai patīk kā izskatās.
   Essenci esmu galīgi aizmirsusi, ir man smuks nude no tās, bet, tiešām, tā noturība, ar nude es gribu bez problēmām staigāt vismaz 3 dienas, a ar to citreiz i diena nav garantēta.

   Dzēst
 3. OMG, cik skaisti!!
  _____
  E.

  AtbildētDzēst
 4. Pievienojos par Essence Nude Glam! Ļoti patīk Cafe Ole.
  Man liekas, ka tev vajadzētu pamēģināt Sally Hansen Insta Dri virskārtu, nožūs nemanot. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man konkrētās virskārtas nav, bet man ir Orly un Essence žavēšanas pilieni,m OPI žāvēšanas sprejs, bet nekā! Līdzīgi man ir ar China Glaze - nežūst un viss, es nesaprotu, ar ko es tāda īpaša. A šis Sally ir arī Drogās?

   Dzēst
 5. Zoyai tā ir, ka dažas žūst labāk dažas sliktāk. Man ir arī June, bet nav bijušas problēmas ar žūšanu!

  AtbildētDzēst
 6. Zoya nesatur toluolus, formaldehīdus, DBP un kamparu, iespējams tāpēc tai ir problēmas ar žūšanu, taču man nekad tāda pieredze nav bijusi.

  Žēl, ka tā, jo Zoya man ir ļoti mīļas nagu lakas! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, nudien žēl, palitra arī skaista. Tiešām ļoti iespējams tas ir saistīts ar to, ka tās nesatur BIG3, jo China Glaze uz manis arī nežūst, savukārt SpaRitual, kas arī nesatur žūst un ļoti labi žūst, tur noteikti ir vēl kaut kādi formulu atvasinājumi, kas man neizteiks neko. Tikai izmēģinājuma ceļš! :)

   Dzēst
 7. Man no šī paša veikala patīk Jessica nagu lakas, ir daži neitrālie tonīši. :)

  AtbildētDzēst