otrdiena, 2012. gada 16. oktobris

Lumene Stay in Control toniks.Kad Jūs pēdējo reizi lietojāt kaut ko no Lumene? Es pirms gadiem desmit, tādēļ ejošāko preci manās mājās, toniku, iegādājos no Lumene. 


Lumene Stay in Control toniks, no Natural Code sērijas sastāv no 90% dabīgo sastāvdaļu un sola cīnīties ar sejas spīdumu, novērst sejas nepilnības, jo tā sastāvā ir salicilskābe un arktisko augu ekstrakti, savilkt poras un pabeigt ādas tīrīšanas procedūru. 
Sastāvs:

Viennozīmīgi, toniks man patika, tas ir ļoti maigs un nemaz nesausina ādu, patiesībā droši lietoju to arī ap acīm, nesajūtot diskomfortu. Par to, vai pazūd spīdums, hm, nevaru galvot, ar apkures sezonas iestāšanos, kamēr āda pieradīs, tas nav īpaši aktuāls jautājums. 

Un jautājums šoreiz ir saistīts nevis ar tonikiem, bet ar apkures sezonu, kas mainās Jūsu ādai ar tās iestāšanos? Vai Jūs maināt arī sejas kopšanas rituālus, izmantotos produktus?

P.S. Esmu noņēmusi dažas spītīgi ataugušās dzimumzīmes no sejas, tāpēc tuvākajā laikā dekoratīvās kosmētikas apskatu nebūs, nejautājiet! Bet, ja būs vēlme, par dzimumzīmju noņemšanu varēšu pastāstīt ar visām bildēm no pirms līdz pēc.

7 komentāri:

 1. O-jā, pastāsti gan par dzimumzīmju likvidēšanu! :)

  AtbildētDzēst
 2. Ļoti interesanti būtu izlasīt par tām dzimumzīmēm :)

  AtbildētDzēst
 3. Par Lumeni - nopirku RIMI kā akcijas preci Lumene nagu lakas arī no Natural code sērijas. Kaut kas fantastisks - klājas elementāri, žūst momentāli, turās ilgi (man, kurai neturās nekas).
  IC

  AtbildētDzēst
 4. Hm, pazuda komentāri! :(

  Bet dzimumzīmju meitenes, ok, raksts būs, bet ne ātrāk kā pēc mēneša-pusotra, lai var novērtēt rezultātu, nevis viebties par krevelēm! :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. OK, tikmēr (apskatos) būs vien nagi un ragi? B-)
   _____
   E.

   Dzēst
  2. Nē, nē, es domāju, ka sadzīs ātrāk, bet tā lai uz makro rādīt noņemto dzimumzīmi, laiks paies.

   Dzēst