otrdiena, 2012. gada 30. oktobris

Laimīgā ziloņa diena!Jo tieši tā šobrīd es jūtos, kad sapratu, ka ierakstītā vēstule uz mana vārda patiesībā ir paciņa no Rouge Bunny Rouge. Jā, mani ļoti biedē ierakstītās vēstules, jo tajās noteikti ir rakstīts kaut kas tāds, kas nedrīkst pazust pastā, bet es labāk izvēlos dzīvot bez ziņām, jo tā jau ir laba ziņa, ja nekas slikts nenotiek. Svarīgas ziņas lai paliek darbā, bet privātajā dzīvē nē!

Atsūtīja man daudz un skaisti ar personīgo atklātni zīmola melnbaltā stilā.


Paciņai vēderā ir:

Seas of Illumination – higlighting liquid. Varētu pat teikt, ka šķidrais metāls. Dozētos daudzumos būs lielisks vakara pasākumos, kas prasa atsegt rokas vai plecus, nu vai kājas un ne tikai vakara pasākumos.

Prelude in the Clouds – aqua primer, man tieši beidzās „ūdentiņš” no Kanebo, un tādi viegli praimeri man ļoti patīk, jo tad var iztikt bez dienas krēma, kas ar mani var izspēlēt ļaunās pankūkas joku.

Acu ēnas no jaunās kolekcijas "When Birds are Singing" – pašlaik esmu iecienījusi kaut ko tuvu nude.

Lūpu spīdums ar dabīgām eļļām „Devilish Nectar” – nosaukums pasaka visu un smaržo kā Artdeco, domāju, ka garām, bet nededzina tik spēcīgi.

Un daudz paraudziņu ar tonāliem krēmiem un matējošo praimeri un viss skaistos trauciņos, es jau zinu, šie ar mani dosies komandējumos.

Visus jaukumus var aplūkot tuvāk un iegādāties jaunatvērtajā veikalā, izbaudot skaistu noformējumu, atlaides un bonusā saņemot paraudziņus. Forši!


7 komentāri:

 1. Ah, nu skaisti, man dikti patīk produktu dizains. Gribētos to bronzējošo izgaismotāju redzēt darbībā. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sazieķēju līdz elkonim, ja lieto vienu pašu, tad ir daudz pa daudz ikdienas dzīvei, tiešām metāls, domāju, ja pieliek pilienu pie ķermeņa krēma tad būs tieši kā vajag. Priecē, ka spīdīgie nospiedumi uz piedurknes nav nemaz!

   Dzēst
 2. piekrītu, ļoti gaumīgs dizains. iepatikās acu ēna. :)

  AtbildētDzēst
 3. Nu ta tomēr saņēmi, es jau sabijos, ka nozudusi .
  Seas of Illumination! ^^ tas ir tas , par kuru es tā fanoju .
  esmu bikīt zaļa :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es jau arī grasījos rakstīt, bet atradu pastkastē paziņojumu par ierakstīto vēstul! :D
   A tev tas nebija, es domāju Seas of Illumination?

   Dzēst
  2. mans ir gaišais rozīgais :) - Sea Of Tranquility.
   bronzīgais favorīts bija Seas of Showers,tas tev arī ir ^^

   Dzēst