svētdiena, 2012. gada 28. oktobris

Jauki nejaukā sestdiena un tās ķēriens:
Vakardiena aizsākās nejauki – ar automobiļu vadītājiem, kas joprojām nav nomainījuši savu zirgu riepas, tādējādi apdraudot citus un, protams, ar nenokaisītām ielām, tik slidenām, ka mašīna, kas pretslīdes jautājumos ir gudrāka par mani, teju atsakās palikt uz ceļa. Cik negadījumu un dzīvību vēl vajadzēs, lai cilvēki un dienesti, kur strādā tie paši cilvēki, saprastu, ka, ja par sniegu brīdina, tad ir jārīkojas! Riebj!

Darba diena pagāja labi un tad es devos apskatīt, ko vēl nebiju apskatījusi, respektīvi, „Salon Line” veikalu un pēc rekonstrukcijas atvērušos Armani, pa ceļam iegriežoties grāmatnīcā un Seppalā.


Iegādājos mazo nagu eļļu, nagu laku un brīnišķīgas vīlītes no Jessica. Nagu vīlītes izmēģinātas – tieši tas, kas trausliem nagiem vajadzīgs. 

Grāmatnīcā iegādājos jauniznākušo grāmatu „Ziedu asinis”. Vispirms, protams, piesaistīja skaistie vāki, aši ieguglēju atsauksmes un sapratu, ka jāņem. Acis krita arī uz grāmatu „Brand”, kas esot Poparta romāns, redzēsim, kaut arī vāka noformējums atgādina Barbie logo, paņēmu tiku un tā.

Un, protams, Armani, bet ne man. Krekls, pogājams džemperis un josta īstam vīrietim. Bet, redz, violetā krāsa esot par violetu, lai tik pamēģina neuzvilkt!!! Jūsu vīrieši arī piesienas krāsām?

Melns adījums man, ziema nāk!


26 komentāri:

 1. Jā, piesienas gan krāsām, gan arī citiem sīkumiem, par ko es, iegādājoties konkrēto apģērba gabalu, pat nebūtu varējusi iedomāties, kā rezultātā manis pirktās lietas bieži netiek vilktas vai arī tiek viltas, staigājot tikai pa māju.

  Vai arī par šīm grāmatām varēs izlasīt Tavu viedokli?

  ladure.e

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pa māju, ščas, es tā pūlējos! :D

   Jā, varēs izlasīt, tik nezinu, kuru sākt lasīt pirmo!

   Dzēst
  2. Laikam arī man būs jāiegādājas "BRAND. Popārta romāns".

   ladure.e

   Dzēst
  3. Ja gribi iegādāties, tad steidzies uz Jāņa Rozes grāmatnīcu, tur ir krietna atlaide no 5Ls ar santīmiem uz 1.30!

   Dzēst
  4. Paldies! Rīt noteikti došos iegādāties.

   ladure.e

   Dzēst
 2. Es savējam nemaz tā nevarētu nopirkt, izbrāķētu un nevilktu. :D Man tā Jessicas vīlīte arī dikti patika, bet ātri nolietojās.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nū, manējais ir izbrāķējis līdz nevilkšanai tikai vienu Tkreklu ar lielu zīmējumu un Swarovski kristāliem, pārējo: ir pārāk zaļi, pārāk zili, pārāk balti, pārāk melni utt. džemperi, kurus tik un tā velk.

   Dzēst
  2. A vīlīte, štrunts, ka ātri nolietojas, labāk tā, nekā rupjās vīles, kas iezāģē tā, ka, šķiet, līdz kaulam uzreiz!

   Dzēst
 3. Starp citu, nezinu, kā ir citiem lasītājiem, bet twitterī ievietotais links neatved uz šo rakstu, uzspiežot uz linku, parādījās "Diemžēl meklētā lapa šajā emuārā nepastāv".

  ladure.e

  AtbildētDzēst
 4. ieraugot Armani maisiņu skrēju skatīties ;) a tur ''šmotkas'', turklāt vīriešu ;( :DD

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ha, ha, ha! Zini, pēdējā laikā mani nevelk uz dekoratīvo. Pašlaik mana āda ir labāka kā jelkad, lietoju tikai tušu, bezkaislīgi ieeju kosmētikas nodaļā un tikpat bezkaislīgi izeju laukā.

   Dzēst
 5. Kaadaas cenaas ir armani latvijaa?

  AtbildētDzēst
 6. Mans nevilks neko, ko pērku. A, laikam vienu kreklu tomēr uzvilka. Pat T- kreklu es neprotu īstu nopirkt-vienmēr nopērku pārāk uz auguma :))Nemāku es pirkt "baggy" drēbes.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es jau esmu piešāvusies, un jau sen protu nopirkt visu, izņemot bikses un apavus tieši tādu, kā vajag, lai nav par platu, īsu, šauru utt. Pat mēteļus esmu pirkusi uz aci. Manējam vienīgās pretenzijas ir krāsas! :D

   Dzēst
 7. Krāsas ok, ja pieturos pie standarta- melns, peleks, balts :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es vakar ievadīju sarunu par skaistām šallēm un vīrišķīgām brošām! :D

   Dzēst
 8. Sveika! Man patīk tavs blogs, tāpēc nominēju tevi Liebster Blog award, vairāk informācijas: http://il-beauty.blogspot.com/2012/10/the-liebster-blog-award.html

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pončik, bet man noteikti patīk tavs niks! /Aizgāju pētīt/!

   Dzēst
  2. Paldies, paldies :) Lielbster Blog awards likās labs veids, kā sapazīties ar citiem blgeriem :)

   Dzēst
 9. Mēs iepērkamies kopā lai viņam viss patiktu, ja esmu viena veikalā, viņš var piebraukt un apskatīties, bet kopumā viņš man uzticas, ka nenopirkšu ko tādu, kas viņam nepatiks :)

  AtbildētDzēst