otrdiena, 2012. gada 2. oktobris

Geomar Ocean Seaweed MudIt kā rudenī dubļu uz ielām netrūktu, ka iegādājos šos, bet pirkums izvērties labs, iet jau otrais iepakojums. Drogās ar atlaidi ~9Ls par veseliem 650 gramiem kārtīgu dubļu. Vīrs teica, ka izvicos mani piemājas peļķē, ietīs plēvē un pa pastu nosūtīs (a kam?) pilnīgi par velti, lai nekas nav jāpērk! Otrā ģeniālā ideja pēc miskastes bildēšanas! :D


Tā, un tagad nopietni. Šis produkts ir izgatavots no dabīgām sastāvdaļām cīņai ar celulītu pat vēlīnā stadijā, šķeļ taukus un veic audu drenāžu, respektīvi, izvada lieko šķidrumu. Zaļais māls un baltais māls nodrošina detoksificējošo un drenējošo darbību, bet okeāna ūdenszāles stimulē tauku sadegšanu. Zirga kastaņu, Āzijas vairoglapes, ozola un efejas ekstrakti palīdz stiprināt kapilāru sienas, izlabo mikrocirkulāciju un sekmē liekā šķidruma izvadīšanu. Ēteriskās eļļas relaksē ar patīkamo aromātu (nu tāds, specifisks tas aromātiņš, lielam pazinējam, tā teikt).

Pēc atvēršanas produkts ir derīgs trīs mēnešus un tā sastāvs nevar neiepriecināt, jo visas ražotāja pieteiktās aktīvās sastāvdaļas atrodas sastāva sākumā, kas garantē to iedarbību, nevis esību tikai priekš skaistā reklāmas saukļa. 
Sastāvs, ja liela vēlme, tad izlasīt var: 
Ražotājs iesaka taisīt 30min. ietīšanas 3x pirmajā nedēļā un 2x turpmākajās četrās. Iesāku kā plānots, taču dubļi ir ļoti spēcīgi un no kādas aktīvās sastāvdaļas pēc pirmās lietošanas nedēļas parādījās vairs nevis apsārtumi, kas ir pavisam normāla parādība, bet izsitumi. Pārtraucu, nogaidīju, mēģināju atkal, tagad lietoju, kad kājas „prasa”, ne tik jestrā režīmā kā iesaka ražotājs un esmu apmierināta kā dubļos izvārtījies behemots!

Līdzeklis tiešām strādā ne sliktāk kā salonā veiktās ietīšanās, eikalipta eļļa atvēsina, bet ietīšana plēvē silda, kājas kļūst vieglas, pazūd smaguma sajūta un arī daži liekie cm, kas ir radušies sliktās organisma šķidruma atteces rezultātā, pazūd.

Arī lietošana ir ērta, jo šiem ir forša biezā krēma konsistence. „Relaksējošo” aromātu, kur caur eikaliptu izsitas no ūdenszālēm nenotīrītās pludmales smaka, principā var paciest, viss pareizi, nevar okeāna dubļi smaržot pēc „šaneļ nomer 5”.

Pati lietošana: ieziežu kājas visā garumā, neaizmirstu arī par dibenu, procesa laikā izmantoju lateksa cimdus, lai pēc tam ilgi un mokoši nav jākasa dubļi zem nagiem un jālej gaužas asaras par manikīru. Ietinu pasākumu plēvē, ietinos pelddvielī un eju gulēt, ja aizmiegu, tad aizmiegu, bet ražotājs iesaka 30 min. Pieceļos, ar šķērēm sagriežu plēves, noskaloju kājas, lietojot dušas cimdiņu. NB! Dušas želeju lietot nav ieteicams, jo arī pēc noskalošanas dubļi turpina darboties. Pēc kāda laika ieziežu krēmu, parasto ķermeņa, pretcelulīta vai kādu eļļiņu. 

Tā kā  ja nesaista parastā peļķe, pērciet šos dubļus, tā ir laba manta!

11 comments:

 1. Es arī šos lietoju, pievienojos - tiešām laba manta! Un starp citu, man šos ieteica arī jomas profesionāļi :)

  AtbildētDzēst
 2. Drīkst zināt, kā to dara? Apsmērējies, pati sevi ietin, un tad pusstundu guli? Un pēc tam dušā? Pēc dušas vēl ko zieķē uz kājām? B-)
  _____
  E.

  AtbildētDzēst
 3. Mani šīs ietīšanās mājas apstākļos vienmēr ir mulsinājušas... Labi, nosmērējos un ietinos. Un pēc tam? Ne apsēsties, ne stāvus gaidīt tās minūtes. Pie tam nevar vēl zināt, kā vīrietis reaģēs uz šitādu skatu. Tavējais laikam sadzīvo :))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jāgaida, kad vīrietis vai nu iegrimis hokeja spēlē, vai arī pa tumsiņu, pa kaktiņu B-)
   _____
   E.

   Dzēst
  2. Jā, hokejs tagad aktuālā lieta, uzdāvini abonementu uz Dinamo spēlēm un aizmirsti kā izskatās tavs vīrietis! :D
   Bet ja ir mājās, tad to ņemšanos uztver ar humoru, kā jau teicu, pie gradientā manikīra iesaka pudelīti labāk sakratīt, pie tukšās taras piedāvā nobildēt arī miskati, a par ēdamajām maskām saka, ka nav jēga speciāli likt, varot iemērkt aiz matiem salātbļodā !:D

   A par ietīšanos mājās, es arī agrāk domāju, ka baigais čakars. Patiesībā nē, kad ietinies plēvē var i staigāt, i sēdēt, bet, protams, labāk gulēt. Es parasti paklāju pelddvieli, pati ietinos otrā, lai gultasveļu nesasmērētu un viss ir kārtībā!

   Dzēst
  3. Baigais paldies par INFO! Tuvākājās dienās došos meklēt pati savu zieķi un sākšu mēģināt :) Paldies par dalīšanos info!! :)

   Dzēst
  4. Izklausās, ka vīram ir fantastiska humora izjūta! :D Gradientais un salātbļoda vienkārši kalngals! :D

   Dzēst
 4. Šitais izklausās super, būs man ar jāiezieķējas :)

  AtbildētDzēst
 5. Vai esi mēģinājusi viņu ražoto skrubi? Šķiet, Thalasso? It kā reizēm pirku mazās paciņas, bet tā, lai dažādotu dušas rituālu, bet tagas uz atlaidēm paķēru visu bundžiņu. Patikt jau patiks tāpat, bet vai tas arī darbojas līdzīgi dubļiem?

  AtbildētDzēst