piektdiena, 2012. gada 5. oktobris

Eisenberg Purifying LotionGandrīz pirms mēneša iegādātais toniks, par kuru man beidzot ir izveidojies viedoklis. Uzskatu, ka atsauksme par kopjošo kosmētiku nevar parādīties pēc trīs reižu lietošanas, tāpēc neņemiet ļaunā, ka es atrādu pirkumus un ilgi par tiem nestāstu.


Kā jau teicu, Eisenberg iegādājos izlasot citu atsauksmes, tonika cena ir 33.50Ls par 200ml, tādēļ kļūdīties ar izvēli galīgi negribējās. 

Ražotājs: attīrošais toniks sabalansē, regulē sebuma izdalīšanos un nogludina kombinēto/taukaino ādu. Losjonam piemīt antiseptiskās un nomierinošās īpašības. Burvju lazdas ekstrakts palīdz pabeigt ikdienas sejas tīrīšanas rituālu un sniegt sejai svaiguma sajūtu, tam ir savelkošas un pretiekaisuma īpašības. Lapegļu piepes (ha, ha, hā, ziniet kā tā piepe izskatās? Tādēļ laikam ražotājs produkta aprakstā min tās latīnisko nosaukumu, lai skan smalkāk) ekstrakts 

un četršķautņu kazroze (tā gan ir smuka Alpu puķīte)  
izvada toksīnus un sašaurina poras, kā arī regulē sebuma izdalīšanos, to pašu dara arī citrona un apelsīnu mizas eļļas. Līdzeklis satur spirtu, taču to nejūt un nesatur parabēnus.

Sastāvs:

Ko es varu piebilst? Kā redziet, pa mēnesi regulāras lietošanas esmu izlietojusi vairāk nekā pusi, bet tas tādēļ, ka toniku lietoju trīs reizes dienā – no rīta, atnākot no darba un noņemot kosmētiku, kā arī vakarā vai pēc treniņa. Sapratu, ka 3x tik spēcīgu toniku man nav nepieciešams lietot, tagad tā ir viena vai divas reizes dienā, ne vairāk. Lietojot toniku pēc vannas vai pirts, var just, ka tas kņudina ādu. Tas tiešām lieliski regulē un uzlabo taukainās ādas stāvokli, ādu nesausinot. Gribētos teikt, ka mana āda pašlaik līdzinās drīzāk normālai, nekā taukainai, protams, arī ārā ir temperatūras kritums un daļēji to var norakstīt uz rudeni, bet tik un tā es jūtu, ka toniks man ir liels palīgs, tāpēc galīgi negribu, lai tas ātri beidzas.

Jautājums Jums, daiļās. Cik reizes dienā Jūs lietojiet toniku? Katru reizi, kad attīriet seju? Esmu pašlaik ieciklējusies ar pilno attīrīšanu 3x dienā, vai es nepārspīlēju?

11 comments:

 1. Es jau teicu, ka pārspīlē B-) Labi, labi - pati lietoju ledusgabaliņu no rīta un toniku vakarā, un šķiet, ka vairāk neprasās. Interesanti, šo toniku tikai uz nakti ir jēga lietot? (Veikalā jau noteikti teiks, ka ir..)Man ir diezgan vienalga, vai naktī spīdu :] bet gribētos matētu seju no rīta/pa dienu....
  _____
  E.

  AtbildētDzēst
 2. Es tagad pārgāju toniks vai minerālais ūdens. A ar to spīdēšanu pa nakti, man jau vienalga, spīdu es naktī vai nē, bet es domāju, moš tas toniks smuki sasūcas ādā un pa nakti baigi darbojas uz maniem nekrietniem sebumiem! Elīn, galvenais taču ticēt, ka darbojas! :D :D

  AtbildētDzēst
 3. No rīta un vakarā lietoju vieglu, atsvaidzinošu toniku, bet dienas vidū notīru seju ar spirtotu toniku problemātiskai ādai.

  AtbildētDzēst
 4. Es toniku lietoju tikai vakarā, pēc kosmētikas noņemšanas, lai attīrītu ādu :)

  AtbildētDzēst
 5. Es lietoju no rīta pirms meikapa, pa dienu, ja dzīvojos pa mājām, lai atsvaidzinātu seju, un vakarā pēc meikapa noņemšanas.

  AtbildētDzēst
 6. Šobrīd tikai vakarā, jo no rīta man mazgāšaas putas, pēc tam nelietoju. Bet tā parasti vispār no rīta un vakarā.

  AtbildētDzēst
 7. Es parasti lietoju divas reizes dienā - no rīta un vakarā, bet ja visu dienu esmu mājās, gadās arī trīs reizes. Vēl arī pēc maskas noņemšanas lietoju toniku. Tie man ļoti ātri beidzas, tādēļ tik dārgu droši vien nemaz nepirktu.

  AtbildētDzēst
 8. No rīta tikai toniku, pa dienu atsvaidzinos ar rožūdeni (vasarā), vakarā pieniņš un toniks.
  3x diena noteikti ir par daudz, jo ādu vairāk un spēcīgāk tīra, jo tā spītīgi mēģina par jaunu saražot savi aizsargslāni, ko Tu atkal pēc pāris srtundām nojauc.
  Tā es to redzu.
  Pieļauju, ka tak nestrādā ne uz tīruma, ne ogļu šahtā, lai tīrīšana būtu nepieciešama tik bieži.
  IC

  AtbildētDzēst
 9. 3 reizes dienā gan seju netīru, man pietiek ar divām:) Pie tam no rīta tikai noskaloju ar ūdeni vai notīru ar toniku.

  AtbildētDzēst
 10. man arī gadās ka tīru trīs reizes, tad arī izmantoju toniku, bet man tie ir atšķirīgi :)

  AtbildētDzēst
 11. Divas reizes dienā - no rîta un vakarā.
  Ja vakarā kaut kur jādodas, tad visas trīs, jo kosmētiku ņemu nost un lieku pa jaunu.

  E.

  AtbildētDzēst