trešdiena, 2012. gada 24. oktobris

Atkal es par skropstu tušām


Novembris nāks ar jaunumiem, un tā kā jaunumi jau ir uz manām acīm, parādīšu arī Jums jauno Maybelline Volum’ Express Falcies Feather Look skropstu tušu. 


Ar ko tā tik pārsteidzoša? Tās sastāvā ir par 40% mazāk vasku, ko mēs esam pieraduši redzēt skropstu tušās, tā ir gēla putu tuša, kura piedāvā vieglas, kuplas skropstas, gluži kā greznā putna spalvas. Kas vēl? Lokana birstīte, kuras uzdevums ir atdalīt katru skropstu.

Nost ar reklāmas tekstiem, skatāmies, kas man ir, un salīdzinām ar pārējām: liela, nedaudz „izspūrusi” birstīte ar lokanu kātiņu.

Lietošana. Pirmo reizi lietot tušu ar lokanu birstīti ir jocīgi, es parasti cenošos izstumt skropstas caur birsti, bet tas nesanāk, birstīte padodas, tāda „atsperīga” sajūta, tādēļ ir jāķeras pie citas metodes – vicināt birstīti. Jāapgūst jaunas prasmes, jo ar pirmo reizi man ne visai sanāk, esmu saķēpājusi augšējo plakstiņu. Pieredze nāk ar kādu ceturto reizi, tad viss izdodas kā nākas. 

Arī efekts ir patīkams, labi atdalītas skropstas, redziet, neviena nav salipusi klāt otrai, efekts ir kaut kas starp dabīgo un dramatisko. Pat trijās kārtās uzkrāsota, tā neradīs smaguma sajūtu, ar ko mēdz grēkot klasiskās tušas. Tušu uz skropstām vispār nejūt. 

Noturība ir laba, darba dienu iztur nevainojami, bet kādu smagu pārbaudījumu kā zobu higiēnu (jā, man kā krokodilam, atverot muti birst asaras) neizturēs apakšējās skropstas. 

Liels pluss ir tušas noņemšana, vai tā ir gēla putu tehnoloģija, vai mazāk vasku, bet noņemt to ir krietni vieglāk nekā citas. 

Domāju, ka jaunumu ir vērts pamēģināt, šķiet, ka šīs tušas ASV versija ir viena no Naktsmeitasmīļākām tušām, viņa bažījās, vai kaut kas tāds būs pieejams arī pie mums. Būs, novembrī. Tikai dažas dienas! 

Kā patīk? Ko teiksiet?

20 comments:

 1. Ļoti labi izskatās, bet ja mani atmiņa neviļ, Tev visas tušas labi izskatās, nu, izņemot tā ar kaut kādām mikrošķiedrām (vairs neatceros nosaukumu).

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Kā kura ar šķiedrām, ja tās pūciņas nāk atsevišķi, kā manai Love alpha, tad gan - turies! :)

   Dzēst
 2. Man patīk lasīt ierakstus par skropstu tušām :) Laikam tāpēc, ka pēdējo 5 gadu laikā, neesmu šajā jomā eksperimentējusi. Labi, vienu reizi esmu. Nopirku pārdevējas saslavētu Loreal tušu, kas pēc 2 lietošanas reizēm ielidoja miskastē. :D Varbūt ir vērts saņemties jaunam eksperimentam? :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Bet man tik daudz skropstu tušu savācies, ka es atverot atvilkti zīlēju, ar ko krāsošu šodien! :D

   Dzēst
  2. Tev vajag nevis zīlēt, bet, aizverot acis, 'uz dullo' pirmo paņemto arī krāsot B-) Šī izskatās labi!
   _____
   E.

   Dzēst
  3. aaa, bet tad es vairs nebūšu noteicēja pār savu skropstu likteni! ha ha ha! :D

   Dzēst
 3. Tev izskatās labi, tuša kā tāda arī laba, bet man tomēr patīk cits efekts, tāpēc fanu pulkā nestājos :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man arī patīk garas, melnas, bet šī ir feina pārmaiņas pēc!

   Dzēst
 4. Cik maksāja tuša. Bet izskatās labi. Smukas skropstiņas. Nekas nesalīp. Gribētos pamēģināt.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man tika par skaistām acīm, man taču ir skaistas! :D Bet ja nopietni, tad maksās kā visas Maybelline tušas, ap 5-6Ls, ja pareizi atceros.

   Dzēst
 5. Mani sāk kaitināt, ka tik bieži iznāk jaunās tušas. Gribu pamēģināt. :)

  E.

  AtbildētDzēst
 6. Tā smējos par to krokodilu. :D Šī tuša man ļoti patīk, pirmo reizi krāsojot, bija sajūta, ka tušas birstīte vispār nepieskaras manām skropstām, tiešām, kā ar spalvu krāsot, un uz Tavām acīm rezultāts arī ir labs. :)

  AtbildētDzēst
 7. Nū, es pirmo reizi mēģināju klasisko metodi, nevis ar otu, bet ar skropstām. Noķēpājos no un līdz! :D

  AtbildētDzēst
 8. ir, ir manas Plush māsiņa :) liels prieks , ka pie mums arī ir tās versija .
  iešu nokaunēties un taisīt savu rakstu , slinķītis :(

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tāpē jau es tevi bombardēju skaipā, vai maz dzīva, ej, tiešām, nokaunies! :)

   Dzēst
 9. Nepatīk man NEVIENA Maybelline tuša. Es varu uz savām skropstām neuzkrāsot neko un pateikt, ka man Meibelins-efekts būs tāds pats. :)
  _____
  Abalone

  AtbildētDzēst
 10. Izskatās labi! Neesmu mēģinājusi Maybelline tušas, var būt šī būs liktenīgā :)

  AtbildētDzēst
 11. Tikko nopirku izmēģināt, un mans secinājums ir šāds - var redzēt, ka šai blogerei ir mazas skropstas, tāpēc arī šķiet, ka ir kuplinošais efekts. Tā kā man ir garas skropstas, neredzēju pilnīgi nekādu atšķirību. Bet Maybelline cat eyes gan iesaku - tik tiešam mežonīgas kaķa acis. Nu, vismaz man :)

  AtbildētDzēst
 12. Nē, man pilnīgi noteikti nav nedz mazas, nedz retas skropstas. Vai nu Tev neder, vai arī vairāk jāpiešaukas uzkrāsot.

  AtbildētDzēst