sestdiena, 2012. gada 1. septembris

Rudens nāk!Sveicieni 1. septembrī. Pirmajā rudens dienā un arī skolās dienā. 


Vakar pabiju foršā pirmklasnieku dārza ballītē, atcerējos kā tas bija: pirmo reiz pirmā klasē. Daudz ko atcerēties nevarēju, tikai to, ka ļoti „koda” vilnas formastērps, mammas uzšūtais priekšautiņš bija visskaistākais un skolotāja likās ļooooti liela.  

Tam par godu ir arī manikīrs ar jautrajām Maybelline Colorama nr. 83 un 84, kuras ir pietiekoši pigmentētas, lai veiktu arī gradiento manikīru, rozā kancelejas piederumi un visforšākā Swarovski Hello Kitty kolekcijas pildspalva – kristāli skaisti dejo saules gaismā un vienmēr liek man smaidīt. 

Apsveicu arī Jūs ar rudeni vai ar mācību gaitu uzsākšanu un turpināšanu! Lai viss izdodas! Vai jūs atceraties savu pirmo pirmo septembri?

8 komentāri:

 1. O, cik forši bārbijisks manikīrs :))

  Pirmo skolas dienu atceros mazliet - biju satraukusies un pārējie klasesbiedri lielākoties likās dikti īsi! Labi, ka laika gaitā viss mainījās :D

  Miss?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, tiešām, riktīga Bārbija! :D
   Mēs atkal no bērnudārza visa grupiņa bijām vienā klasē, tāpēc jauna bija tikai skolotāja. :)

   Dzēst
 2. mīlīgas krāsas. :)

  savo pirmo septembri galīgi neatceros- žēl. atceros tik to, ka es biju ļooti satraukta un nervoza, tas varētu būt arī iemesls kāpēc es neko neatceros. :)

  AtbildētDzēst
 3. Ļoti glīts manikīrs!

  No sava pirmā 1.septembra atceros tikai to, ka pirms pirmklasnieku/divpadsmitklasnieku gājiena apņēmīgi pieķēros pie rokas smukākajai divpadsmitklasniecei :)

  AtbildētDzēst
 4. Tiešām glīts manikīrs!

  Es atceros, ka no visiem baidījos un sēdēju pašā tālākajā klases stūrī un vēl to, ka mani veda viens puisis pie rokas, biju ļoti uztraukusies.:)

  AtbildētDzēst
 5. Es no sava pirmā pirmā septembra atceros ļoti daudz. Bērnu dārzā negāju, tāpēc klasesbiedri lielākoties visi jauni. Atceros, kā tikām ievesti lielajā skolas zālē, kā jaunā klases audzinātāja kaklā kāra pirmklasnieka zvaniņus, kā deva ābeci, kā devītās klases meitenes man pasniedza gladiolas (tur bija kartiņa, ko biju domājusi izlasīt mājās, bet mājās esot, tā vairs ziedos nebija, par ko man bija liela škrobe), atceros, kā fotogrāfēšanās brīdī manai klasesbiedrenei mamma lika smaidīt, es tā kā sabijos un arī pacietīgi smaidīju klases bildēs! :D Bet īpašākais mirklis bija, kad mēs ar tēti devāmies uz kafejnīcu (tikai divatā) ēst kūku un vēlāk viņš man uzdāvināja rokas pulsteni! Un tādā braucienā viņš aizveda visus savus pirmklasniekus (māsu un brāli)un visi atgriezās ar rokaspulksteni! :) Nu jau ir pagājuši 18 gadi no mana pirmā pirmā septembra, bet katru gadu es vienmēr atceros pirmo klasi, nevis kādu no pēdējiem gadiem! :)

  ---
  Līva

  AtbildētDzēst
 6. Paldies, meitenes, par jaukām atmiņām! :)

  AtbildētDzēst
 7. Ļoti piemīlīgs manikīrs! būs jāpamēģina kaut kas līdzīgs. ;)

  http://alisespasaule.blogspot.com/

  AtbildētDzēst