otrdiena, 2012. gada 18. septembris

Mavalia Specific Toning Lotion
Jāpaspēj uzrakstīt labus vārdus, pirms toniks nav beidzies. Nopirku šo mini iepakojumu reizē ar pavisam neizteiksmīgo sejas skurbi, taču tas man ļoti, ļoti patika. Specifisks toniks ir domāts kombinētai un taukainai āda, es teikšu, ka vairāk taukainai, nekā kombinētai. 


Diemžēl uz miniatūras sastāvs nav norādīts, tāpēc uzsākot lietot, es biju ļoti pārsteigta, toniku uzklājot, jo tas atvēsina un tajā pašā brīdī spēcīgi silda ādu. Sajūta ir neparasta, kņudinoša, diezgan spēcīga, taču ne nepatīkama (šeit īpaši atrunāšu, ka, meitenēm ar normālu, kur nu vēl jutīgu ādu, nevajadzētu pat mēģināt). Mēģināju „ieklausīties” tonika smaržā – kampara un mentols, bet tā kā kampara man saistās ar sildošo, bet mentols ar atvēsinošo iedarbību, pati apšaubīju savu degunu, tādēļ speciāli aizbraucu līdz veikalam, lai izlasītu sastāvu uz lielā iepakojuma. Te tas bija, manam degunam taisnība!

Par sajūtām pateicu, tagad par efektu. Tas ir attīrošs toniks, kura darbība, manuprāt, pielīdzināma vieglam pīlingam – papildus kņudināšanai, sejas āda jūtas ļoti tīra un moža, poras ir attīrītas un elpojas viegli, āda nav sausa.

Tāpēc uzskatu, ka taukainās ādas īpašniecēm ir jāmēģina vispirms ar mazo iepakojumu, iespējams, ka kņudinošais efekts un kampara aromāts patiks ne visām, bet tas ātri pazūd! Mazā iepakojuma cena ~1.50Ls, lielā, ja nemaldos pie 11Ls. Iegādāties var Disco Cosmetics veikalos.9 komentāri:

 1. Vai ilgtermiņā ir jūtams arī ādas uzlabojums kāds? Un nopirkt to var DC veikalos, ja? Starp citu, kurš labāks - Eisenberg toniks vai šis? B-)
  _____
  E.

  AtbildētDzēst
 2. Jā, Disco veikalos, tūlīt pievienošu rakstam, nofeiloju! :)
  Šim domāju, ka nebūs tāds izteikts uzlabojuma efekts, toniks ir labs, labi attīra, normalizē, dezinficē, bet tā, ka efekts saglabāsies nez cik ilgi, tā nav. Savukārt, tad Eisenbergam es jūtu "uzkrājuma efektu" - sāki lietot 3x dienā - no rīta pieceļoties, atnākot no darba un noņemot kosmētiku un pirms gulētiešanas un jutu, ka tik beiži neprasās, jo āda netaukojas, jāiegādājas kāds papildus neitrāls toniks. Tātad, ja prasi, kurš labāks, tad saku, ka Eisenberg.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nujā, maksā arī ikurāt 3x dārgāk :] Bet vai 3x dienā lietot toniku nav par daudz ādai?
   _____
   E.

   Dzēst
  2. Tur jau tā lieta, ka man sāk šķist par daudz, tāpēc meklēju tādu toniku - ūdentiņu, teiksim tā, lai mīkstinātu ādu un neko citu vairāk nedarītu, pašlaik skatos uz Sisley, tas esot ļoti, ļoti maigs. Jo man kaut kā prasās no rīta nomazgājos - toniks, pēcpusdienā pēc darba/treniņa noņemu kosmētiku + toniks, pirms gulētiešanas - toniks + nakts kopšana. Esmu to iekļāvusi savā ikdienas rutīnā un negribu atteikties.

   Dzēst
  3. Patēriņš jau arī trīs reizēm dienā ir pamatīgs!

   Dzēst
  4. Sasaldētu tēju/ūdeni tonika vietā esi mēģinājusi? ;)
   _____
   E.

   Dzēst
  5. Protams, man ir sasaldēti kubiciņi, bet, zini kā, Sisley pudelīte saista vairāk! :D

   Dzēst
  6. Njā, ja man būtu tik daudz 'lieku' līdzekļu, tad arī saistītu, un kā vēl B-) Pašlaik iztieku ar saldētiem kubiņiem, un pagaidām (31 gada vecumā) vēl ir ok :)
   _____
   E.

   Dzēst
  7. Pareizi arī dari, šitā ņemšanās ir drīzāk mani tarakāni galvā! :) Jebkurš godīgs kosmetologs pateiks, ka svarīgāk sistemātiska, regulāra kopšana un līdzekļu izvēle te jau stipri otrajā vietā, galvenais ir sistēma!

   Dzēst