sestdiena, 2012. gada 22. septembris

Make Up Factory Light Reflecting Concealer Alternatīva slavenajam YSL Touch Eclat - MUF gaismu atstarojošs konsīleris. Šo prieciņu var iegādāties Disco veikalā par aptuveni 14-15Ls.


Ražotājs piesaka šo līdzekli vieglas izgaismošanas radīšanai, lai seja iegūtu starojošu izskatu. Tā gaismas atstarojošie pigmenti vizuāli nogludina sīkas krunciņas, līnijas un ēnas. Ērts otiņas aplikators ļauj precīzi to uzlikt (es gan papildus izmantoju konsīlera otu, šo neuzskatu par parocīgu). Konsīleris nesatur smaržvielas, taču tam ir UV filtrs.

Manis izvēlētais tonis ir Nr. 2, kas, salīdzinot ar dzeltenīgo Nr.1, ir neitrāls. Uz rokas izskatās, ka tas ir stipri gaišāks par manu ādu, taču iespaids ir mānīgs, zem acīm ir tieši tā, kā vajag – rada atpūtušās sejas iespaidu.
 
Piekritīšu ražotājam, ka tas ir viegls konsīleris, kas spēj noslēpt un izgaismot vien sejas ēnas, tas nav palīgs nopietno zilo un violeto riņķu likvidēšanai. Pateicoties tā vieglai tekstūrai, tas nesaiet ādas rieviņās un mākslīgi nepadara mani vecāku un ādu nesausina. Visticamāk, ka bildēs atšķirību jūs nemanīsiet, bet tāda noteikti ir, seja izskatās kā pēc laba miega. 

Rezumējot, UV filtra klātbūtne ir visu plusu pluss, uz sejas līdzeklis nav manāms – ir tikai viegla izgaismošana, „panda tikai otrādāk” noteikti nebūs, neviens pat nedomās, ka zem acīm jums ir konsīleris, bet es vairs nezinu, kā iztiku bez šīs burvju nūjiņas agrāk. 

Kāds ir Jūsu mīļākais līdzeklis zem acīm?

12 comments:

 1. The Body Shop lightening touch :)


  E.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es kaut kā Body shopam metu līkumu, nezinu, metu un viss. :)

   Dzēst
  2. Man arī ir no Bodī šopa. Man domāt, ka šie abi ir līdzvērtīgi.

   Dzēst
 2. Es šobrīd lietoju YSL, bet plānā jau ir izmēģināt citus :)

  AtbildētDzēst
 3. Armani High precision retouch tomēr labākais :) gan maskē, gan izgaismo, nopirku otro iepakojumu :) Pirmais gan vel tā arī nebeidzās :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Par šo vai par YSL? Tas ir nevis ar otu, bet aplikatoru, jā? Būs jāpamēģina, kad beigsies un tikai, kad beigsies. :)

   Dzēst
  2. Par YSL un par Clinique. Jā tas ir ar aplikatoru otiņu, tas gan ir nebeidzām, manam pirmajām jau pāri gadam, nomainīju jo tā kā pārāk ilgi jau tiek lietots, bet beigties tas pat netaisījās ;)

   Dzēst
 4. Es pagaidām neesmu atradusi savu ideālu, bet pagaidām lietoju Bourjois healthy mix konsīleri. Viņš ir labs kā diezgan meskējošs līdzeklis, bet man nedaudz par sausu.

  AtbildētDzēst
 5. Jā, man ir šis no Bourjois, taču zem acīm neder - sausinam savelkas krunciņās, bet uz sejas kādu pumpu/apsārtumu nomaskēt tas ir ļoti labs!

  AtbildētDzēst
 6. Tā mani sāk ieinteresēt Armani variants! Ahh meitenes, vaig savākties ar saviem dārgumiem, lai var patestēt tās lietiņas... Tik daudz interesē vis kas bet kas vienam der, otram garām un tā veidojas atvilknītes ar žēl mest ārā produktiem. :)

  AtbildētDzēst
 7. O jā, kāds blogeru pasākums ar visiem krājumiem būtu super!

  AtbildētDzēst
 8. Pašlaik man ir Max Factor konsīlers, šķiet labs. Nekas super truper, bet ļoti viegls un man patīk. Ir bijis arī ArtDeco konsīlers ar otiņu - arī patika. Dārgāki vēl nav mēģināti, tāpēc nevaru salīdzināt :)
  _____
  E.

  AtbildētDzēst