piektdiena, 2012. gada 14. septembris

Ļoti neparasta palete no Dior.Manos asos nagos nonāca diezgan rets Dior ēnu paletes eksemplārs tonī Mystic Jade. 


Palete ir tiešām diezgan mistiska, sākot jau to, ka tā ir dārgāka nekā citas Dior paletes. Izliku 52 eiro, ņemot vērā, ka tas bija duty-free veikalā - dārgi. Otrkārt, ja es varētu pati izvēlēties kādus toņus likt, nu nekad, tiešām nekad tādu salikumu nebūtu izvēlējusies vai pat iedomājusies. Treškārt, šai paletei nav slavenā Dior ēnu frosta (no angl. „forst”, tātad kaut kas starp salnām, perlamutru un šimmeri). Ceturtkārt, arī paši toņi nemaz nav vienkārši.

Kas mums ir:

Pusmatēts pelēkbrūns tonis-hameleons, kas pie silta apgaismojuma atspīd ar zeltainu persiku krāsu, taču šimmeri kā tādu manīt nav iespējams.
Brūns ar skaidri redzamu bordo apakštoni, arī hameleons – zaigo tirkīzi zaļā vai zilā krāsā. Ja krieviski, tad tik sarežģītam tonim ir savs nosaukums –„ серобуромалиновый” :D
Tālāk seko rozā tonis, kas patiesībā nav rozā, bet persiku hameleons.
Kā arī divas vienkāršas krāsas – silts gaiši zaļš un gaiši zils bez jebkāda šimmera – krāsainie krītiņi, kuriem turklāt ir problēmas ar pigmentāciju. 

Kā to visu lietot? Mistika, bet pieradināma mistika.

Acs iekšējā kaktiņā izmantoju zilo, vidū zaļo, ārējā stūrītī brūno, pie uzacs kaula persiku. Pelēkbrūns gan palika neizmantots.

Tātad, par kvalitāti, neņemot vērā jau iztirzāto zaļo un zilo, tā ir laba. Piemēram, atšķirībā no Chanel „ceptajām” četrotņu ēnām šīs nerada putekļus un nebirst, ir daudz krēmīgākas. Trīs hameleonu toņiem ir ļoti laba pigmentācija, protams, ar pludināšanu arī nav nekādu problēmu. Kopumā esmu apmierināta.

Koptēlā izskatās diezgan maigi.
Vai esat mēģinājušas kādu paleti? Kuras patīk? Kuras nē? Kuras vienkārši uzrunā vai kāpēc neuzrunā? Mani noteikti attur daudzu palešu pārlieku liels "frostīgums", bet jau ar šīs rudens kolekciju Dior ir laidis klajā pusmatēto paleti.

10 comments:

 1. Man ir k.kāda Dior palete, nāca līdzi pirkumam (mini variants) Spīd un laistās tas gan, man sirdij tuvāks ir satīns :)

  AtbildētDzēst
 2. ir smuki :) tikai es laikam nekad tādu naudu neizdotu par šo :/

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā,es pilnībā piekrītu, iespējams, ka šodien es to arī nebūtu izvēlējusies!

   Dzēst
 3. Man ļoti patīk šī palete, spīdumi arī patīk, ne katru dienu, bet patīk. Vienīgi gaiši zaļais tonis manā gadījumā būtu lieks.

  AtbildētDzēst
 4. No Dior ēnām nekas nav mēģināts, šajā paletē man patīk pelēkbrūnais un persiku. Bet pati šo noteikti nepirktu.

  AtbildētDzēst
 5. Kapec tad pirki? Tikai tapec ka " brends " ' kruts'?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ja man ir vēlme kaut ko iegādāties, tad es to daru, vai tam ir kruts brends vai nav.

   Dzēst