otrdiena, 2012. gada 11. septembris

Lierac Masque VeloursLierac mitrinošā un atjaunojošā maska sejas ādai. Nopērkama aptiekās 50ml ~15Ls.


Ražotājs saka, ka tā ir bagātīgas konsistences maska ar augsto mitrinošo un atjaunojošo vielu koncentrāciju (32%), kas nekavējoties mitrina, baro un atjauno ādu, dāvājot tai komfortu, kā arī cīnās ar pirmajām novecošanās pazīmēm.
Sastāvs:

Aktīvo sastāvdaļu augstās koncentrācijas dēļ, pēc atvēršanas maska ir jāizlieto trīs mēnešu laikā!!! Tāpēc šis būs viens no produktiem, kas ir jālieto kursā, nevis ik pa laikam.

Lietoju gan es, gan mans vīrs: man ir kombinēta-taukaina-jutīga āda, bet viņam izteikti sausa, arī kādi X gadiņi vairāk kā man, tāpēc krunciņu problēma jau ir izteikta. Neskatoties uz tik dažādiem sākuma parametriem, maska der mums abiem. Piekritīšu ražotājam par maskas bagātīgo, taču ne pārlieku trekno konsistenci. Līdzeklis acīmredzami baro un mitrina ādu, īpaši to var redzēt uz sausas ādas. Pēc maskas lietošanas āda vizuāli izskatās pilnīgāka, piepildīta, krunciņas gludākas un kopējais skats atpūties.  

Visvairāk patīk tas, ka maska nav jānoskalo (manuprāt, ar cieto ūdeni noskalotas maskas nav nekā vērtas, jo visu labo, ko maska ir devusi, cietais ūdens rūpīgi pārsvītro), tādēļ lieko daudzumu savai ādai es noņemu ar salveti un tad lietoju sejas toniku, bet sausai ādai, vienkārši noslauku, un vairs ne tik sauso ādu sūtu gulēt. No rīta esam divas smukas gludas, apaļas sejas. 

Secinājumā, šis produkts noteikti ir pamēģināšanas vērts tiem un tām, kuri drīz sāks cīņu vai jau ir aktīvā cīņā pret straujo laika ritumu. Kā arī tiem, kuri vienmēr ir stresā un miega badā, bet labāk, protams, dzīvojiet bez stresa un smaidiet rudenim!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru