piektdiena, 2012. gada 21. septembris

Interesantas dušas putas lietošanai pēc peldes baseinā. Artdeco Aromatic Shower Foam no Skin Yoga kolekcijas, 200ml par 8Ls, Kolonnā. 
 
Tā ir dušas želeja putu veidā, ko esmu iecienījusi lietot pēc baseina, jo saskaņā ar dermatologa teikto, ķermeņa ādu pēc baseina nevajadzētu vēl papildus traumēt ar agresīvo dušas želeju un švammi, vislabāk noskaloties tīrā ūdenī, taču es tā nevaru, man tomēr prasās attīrīt ādu, tādēļ domāju, ka šeit putas ir tieši laikā. 

Kaut gan tām ir parasts mazgāšanas līdzekļa sastāvs (ar SLS), bet bez parabēniem, tās ir maigas un nesausina ādu, pateicoties sastāvā esošam pienam un medum. Es vienkārši ieziežos un noskalojos un, neskatoties uz to, ka putas nežēloju, līdzeklis izlietojas visnotaļ taupīgi.

Ražotājs apgalvo, ja tas ir koncentrēts produkts, bet es īsti nezinu, kā tas ir, jo putas pēc izspiešanas vairāk neputo, līdz ar to es nevaru mazu pikucīti izsmērēt pa visu ķermeni. Toties tām ir pasakains nekulinārs medus un piena aromāts, kas vēl kādu pusstundu ir jūtams uz ādas, feini!

Vai esat lietojušas dušas putas? Kādu ražotāju? Kā patika? Man ir bijušas Fruttini zemeņu putas, arī brīnišķīgas.

3 komentāri:

  1. nokaunos, bet es nemaz nezināju par šādu produktu eksistenci. Tagad gan gribās izmēģināt :) Neesi mēģinājusi stendera zefīru? Tas ir diezgan maigs.

    AtbildētDzēst
  2. Man bija Stendera zefīrs, bet esmu aizmirsusi, kāds tas bija B-) Šķiet, dušas želejas no Biotēkas plauktiem to izkonkurējušas no manas atmiņas.
    _____
    E.

    AtbildētDzēst