ceturtdiena, 2012. gada 20. septembris

Artdeco Hot Chilli Lip Booster


Šodien parādīšu, vai lūpu spīdums, kura uzdevums ir palielināt apjomu, tiešām strādā.


Sākšu no tālienes – viegli iekrāsots spīdums ar retu zelta un sarkanās krāsas šimmeri, kas uz lūpām praktiski nav manāms, būtu tīri jauki un patīkami, ja ne tā turpmākais efekts...

Tātad, ražotājs saka, ka pateicoties čili ekstraktam, spīdums kņudina lūpas, pie tām pieplūst vairāk asiņu un lūpas izskatās pilnīgākas, taču tā kņudināšana ir tīrās šausmas. Uzsmērējiet čili pulveri un dodieties ielās, nez, cik ilgi izturēsiet? Sajūta kā jau ar čili, vispirms nekas, tad silda un tad vienā mirklī sāk TĀ dedzināt, ka esmu gatava ne tikai to nomazgāt nost kaut ar veļas pulveri, bet vispār, jārāpo pa sienām, briesmīgi un neizturami.

Bet vai par šādām mokām pienākas labs efekts? Nē, nepienākas! Pilnīgi nekā. Protams, sajūtu līmenī šķiet, ka pārspēšu Anželīnu, bet spogulis tā nedomā vis!

Skatāmies bildes: plikās lūpas un ar spīdumu, iespējams šeit neliela atšķirība ir redzama, taču centīšos jūs pārliecināt, ka tas ir tikai optiskais efekts, jo nākamajā bildē uz lūpām ir uzklāts vienkārši šī sviest un lūpas izskatās pat pilnīgākas, jo nav sāpēs saviebtas.


Secinājums - tikai miskastē. Piedodiet par skarbumu, tas ir tikai mans viedoklis (piezīme, arī ar asiem ēdieniem es esmu vairāk kā uz "Jūs"). Šis nav vienīgais šāda tipa spīdums, ko esmu lietojusi, ir bijis arī Sally Hansesn Lip Inflation, kas bija ar mentolu, efekts ir nedaudz mazāk nepatīkams, bet arī tas nepildīja savus solījumus. 

Kāda ir Jūsu pieredze ar lūpu palielinošiem spīdumiem?

26 komentāri:

 1. Esmu mēģinājusi Dior, patika kņudēšana, bet nevaru spriest par iedarbību, jo lūpas man tāpat lielas.
  Vēl ir tāda firma Freeze! (ja pareizi atceros), arī palielinošie - diezgan labi, bet par daudz kņudina.

  Dioram smuks maigi rozā tonis bija, bet šaubos, vai pati iegādāšos, jo nepieciešamības nav.

  Un no mentoliem man patīk Bourjouis 3D.


  E.

  AtbildētDzēst
 2. Mentoli būtu forši vasarā :)
  Vēl pati neesmu saņēmusies izmēģināt, jo visas atsauksmes, kuras esmu lasījusi ir tieši šādas! :D
  Nu galīgi nosit vēlmi izmēģināt!
  Varbūt variet sīkāk par Bourjouis 3D pastāstīt?

  AtbildētDzēst
 3. Neesmu tādus iegādājusies, tik vienreiz notestēju - ļoti nepatika. Man jau tāpat problemātiska lūpu āda, lieka kņudināšana galīgi nav tas, kas man pietrūkst dzīvē :)

  AtbildētDzēst
 4. Vienīgais, kurš patika pēc sajūtām uz lūpām bija Dior, par to efektu grūti spriest, bet katra ziņā ārkārtēja lūpu palielināšana noteikti nebija ;0

  AtbildētDzēst
 5. Man ir bijis šis - ļoti patika. Patika tā dedzināšana un kņudinšāna un lūpas tiešām palika lielākas un tādas sulīgākas un sarkanākas. Man tieši tā pat notiek, ka paēdu karstu un asu ēdienu, tad lūpas pilnīgi uzbriest, ar šo bija līdzīgi. Tā, ka nepiekritīšu, ka šo miskastē.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Iespējams, tev arī patīk asie ēdieni?! Es tos neciešu, man muti izdedzina, sāpju slieksnis vai kaut kas tāds un asinsvadi tuvāk pie ādas.
   Labi, ka Tev der!

   Dzēst
 6. Mēģināju Dior - nemanīju itin nekādu atšķirību. Vizuāli izskatījās kā jebkuršs lūpu spīdums un nekas nepalielinājās.

  AtbildētDzēst
 7. Ahh, es laikam ar nepiekrītu miskastei... Gadus 3 atpakaļ- to vien darīju, kā vienu pēc otras iegādājos no jauna un jauna šos spīdumus! Man gan patika kņudināšana, gan efekts :) tā kā - kārtējais produkts, kurš uz katru darbojas savādāk ;)

  AtbildētDzēst
 8. oj no šiem man reāli bail :) nezinu kāpēc :)

  AtbildētDzēst
 9. Es arī baidos no tādiem , gan čili, gan no mentola . manas lūpas grib savu ierasto temperatūru :)

  AtbildētDzēst
 10. Šausmas! Es jau parastās apjoma lūpu krāsas nevaru izturēt tās kņudināšanas dēļ.

  AtbildētDzēst
 11. Man ir vairaki shada tipa lupu spidumi,Tevis minetais artdeco,ari too faced un dior,no vizuala efekta ne minas ne zinas...liidz iepazinos ar victorias secret lip plumper,es ieprieks ar tam visam neticeju lidz izmeginaju VS,lupas vizuali izteiksmigakas,lielakas:)) pirku asv paris gadus atpakal!:)

  AtbildētDzēst
 12. Neesmu neko tādu pirkusi, kaut kā nejūtu vajadzību. Lūpas man nav mega lielas, bet pēc tādām arī nealkstu. Bet man ir pieredze ar čili ķermeņa krēmu - tās patiesi bija šausmas, ja uz lūpām ir līdzīgs efekts, tad domāt nemaz negribas.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man taču vajadzēja apmierināt savu ziņkāri, a veikala testerus es neesmu īpaši iecienījusi...
   Man ir pāris karsējošie krēmi, bet ne čili, arī ir diezgan traki.

   Dzēst
 13. es tā kā Nelsons no Simpsoniem: Hā Hā! Stulbība kaut kāda - kņudina, bet efekta nav (pati neemsu mēģinājusi neko līdzīgu, jo lūpas jau tā man ir sulīgas :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Bet redz, meitenes raksta, ka ir efekts, a man tikai tik daudz, ka sāp! :D

   Dzēst
 14. to lūpu spīdumu apēdot, kamēr tas nēsājas uz lūpām, muti nekņudina? :d

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es nemāku tagad pateikt, līdz ēšanai tas man nekad nav izturējis, lielākais, ko es varu izturēt - ir padsmit minūtes.
   Toties vīrietim var labi atriebties ar kādu sulīgu skūpstu! :D

   Dzēst
  2. Haha, sasmējos par atriebšanos! :D It īpaši tāpēc, ka manam vīrietim jau ar parasto lūpu krāsu dots skūpsts ir jāslauka piedurknē :D

   Dzēst
  3. Iedod viņam mutautiņu, šito mazgāšanu! :D :D

   Dzēst
 15. Šādu iegādājos piemrs vairākiem gadiem Vācijā un sajūtas bija identsikas, tūbiņa gan izskatījās savādāk, bet jā čili....noturēju plauktā vēl gadus 4 :D jo bija žēl mest laukā, dārgs prieks, bet sapratu nav vērts...

  AtbildētDzēst
 16. Mīļā, ja Tev negaršo asi ēdieni, tad Tu traka esi, mēģinot šo :) Viņi visi veicina lokālu uzpampšanu, jo asins vairāk pieplūst klāt kairinājuma dēļ.

  AtbildētDzēst