trešdiena, 2012. gada 15. augusts

Viegls mitrinošs krēms...


Pat ultraviegls mitrinošs un ādu attīrošs krēms no Sans Soucis, kas ir speciāli paredzēts kombinētai ādai ar tieksmi ātri savu tīrību zaudēt.


Antibakteriālās sastāvdaļas attīra ādu, normalizē tauku sekrēta izdalīšanu, veicina ādas nepilnību samazināšanu un rezultāta noturēšanu. Paralēli krēms mitrina ādu. Krēms nesatur taukvielas – ļoti jauki, manai sejai ar saviem taukiem pietiek.
Sastāvs:
 Kopā ar Biodermas Sensibio krēmiem mans rītu favorīts. Krēms ļoti viegls, gaisīgs, varētu teikt tāds, kuru nejūt un nemana ļoti viegli mitrinošs. 

Īpaši svarīga ir šāda sajūta no rīta, kad priekšā vēl meikaps. Ražotājs solījumus pilda, krēms neprovocē poru aizsprostošanos, pēc tā lietošanas ir tīra un svaiga sajūta. Nejaušs pirkums, kas nelika man vilties.

Ko Jūs esat iecienījušas no šī ražotāja?

6 komentāri:

 1. Jā, šis tiešām labs, viegls un patīkams. Tikai kur tu viņu pirki uz atlaidi un kad? :D Es pagājšnedēļ kolonnā pirku pa dešuku.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nē, ne tagad pirku, bet vasaras sākumā, Kolonnā. Tu jau sapriecājies, ka pēc vē viena jāskrien, kamēr atlaide? :)

   Dzēst
 2. neko neesmu mēģinājusi :) Šis gan izklausās labs, man parasti ja poras neaizprosto tad mitrina švaki..eh..

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Dilēma: aisprostot poras vai mitrināt! Pamēģini Biodermas Sensibio sēriju, es kad sēdēju uz Diferīna (āda lobās kā negudra), vispār nezināju neko labāku!

   Dzēst
 3. Man savulaik bija krēms, kas paredzēts sausai un jutīgai ādai - burciņā. Pēc iedarbības man viņš patika, bet pēc savas konsistences bija kā pasta un ļoti taukains, tādēļ varēju lietot tikai uz nakti.

  AtbildētDzēst