svētdiena, 2012. gada 19. augusts

Maybelline Eye Studio Lasting Drama gēla laineris


Modē atkal ir bultas! Ja jums tāpat kā man trīc roka, tad sāciet vien vingrināties, jo prakse rada meistaru. Manai „meistarībai” palīgā nāk jaunais Lasting Drama gēla laineris, kurš sola 24h noturību. 


Turklāt ražotājs garantē intensīvi melno krāsu un tālākais solījums maniem taukainiem plakstiņiem ir kā ūdens izslāpušam tuksnesī – laineris nesatur eļļas! Tātad, pēc visa spriežot, tam nevajadzētu izsmērēties pat uz manis!

Skatāmies, kas mums ir: matēta stikla “ķobītis” + ota = teicam salikums, lai man nav jāmeklē ota un jālauž galva ar ko šo laineri uzklāt. Ota, jāsaka, ir diezgan ērta: šaura un plakana – tā kā novilkt līniju nekādu problēmu. 

Kā izskatās: laineris nudien ir ļoti melns un pigmentēts, zīmēt ar to ir vienkārši, jo pat man sanāca! 

Un pats galvenais! Vai tiešām ir noturīgs? Vai tiešām nepaliek nospiedumi? JĀ, noturīgs! NĒ, nospiedumi tiešām nepaliek! Beidzot arī es varēšu neuztraukties par to, ka ap pusdienas laiku man uz acīm ir divas bālas bultas vienas tumšas vietā! Tagad tikai jāpiešaujas, lai abas acis iznāktu simetriskas.

Par noņemšanu, kas, līdztekus noturības problēmai, ir aktuāls jautājums: notīru ar divfāžu līdzekli un aizmirstu, ka man uz acīm kaut kas ir bijis!

Rezumējot, gribas uzslavēt! Līdzīgās domās ar mani ir arī Inga. Zinu, ka Jūs interesē arī cenas un pieejamības jautājums. Tātad, pavisam drīz meklējiet Maybelline stendos, cena nedaudz pāri 6Ls. 17 comments:

 1. Smuka kontūrlīnija!
  Manuprāt, ar gēlu ir daudz, daudz vieglāk kaut ko uzvilkt nekā ar mitro. Man parasti ir tā, ka ar mitro actiņas ir grūti dabūt simetriskas:D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man ar abām ir vienlīdz grūti un ne jau novilkt, bet dabūt simetriju! :)

   Dzēst
  2. +zandai- man arī liekas, ka ar gēla laineriem novilkt ir daudz vieglāk, lai gan arī flomāstera tipa nav ne vainas.

   Dzēst
 2. interesanti, vai būs tikai melns?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Elīna, diemžēl informācijas par citām krāsām man nav!

   Dzēst
 3. jā ja es pirms šitā lainera nebūtu lietojusi YSL, tad es būtu sajūsmā par Maybelline, bet...nu labi cenas arī nevar salīdzināt :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tā kā ar laineiriem esmu uz "jūs", es neesmu lietojusi YSL, man bija tikai Essence, tāpēc sajūsmā gan! :)

   Dzēst
 4. es tikko sapratu kāda tad šiem abiem atšķirība: Maybelline vienkārši ilgāk nosēžās, YSL uzreiz kā piesists, Maybelline vajag nedaudz vairāk laika lai nostiprinātos uz plakstiņiem. Tā kā neka traģiska, vari iztikt bez YSL :)

  AtbildētDzēst
 5. Jā, līnija glīta sanākusi! :) Cena arī izklausās ļoti laba. :)

  AtbildētDzēst
 6. Līnija perfekta!
  Un jā, simetrijas problēma arī man aktuāla :)

  AtbildētDzēst
 7. Varbūt kāda zina - vai UK arī pieejama Maybelline kosmētika?

  AtbildētDzēst
 8. kur tu un pārējās meitenes dabūja visus šos jaunumiņus,protams,ja var teikt? :D :)

  AtbildētDzēst
 9. |Mani Baiba sabaidīja, ka neesot MB noturīgs, bet Tev turas!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Kā par brīnumu, esmu sadraudzējusies, bet, iespējams, tas ir individuāli!

   Dzēst
 10. Man ir īpatnēja plakstiņu, acu forma - jau tikko uzklājot, viss nospiežas pret augšējo (bāze nepalīdz). Jo tumšāks, jo ātrāk + taukaini plakstiņi. Vai arī daru ko nepareizi? Varbūt šis būtu risinājums, tāpat kā 'šķidrās' acu ēnas.

  AtbildētDzēst
 11. It kā visu Tu dari pareizi, atspiesties nevajadzētu, ja liec uz bāzes. Mēģini šo. Man gan nav lielas pieredzes ar laineriem, jo gluži vienkārši vēl izjūtu problēmas ar līnijas uzvilkšanu, bet šis, Gosh un UD šķidrie laineri man nesmērējas, atšķirībā no Bourjois flomāstera un Essence gēlveida lainera

  AtbildētDzēst