pirmdiena, 2012. gada 6. augusts

Illamasqua Pink Smoke četrtoņu acu ēnas.


Acu ēnas no Dystopia kolekcijas, kas uz īsu brīdi parādījās Illamasqua izpārdošanā un kļuva manas par 10£


Esmu ļoti priecīga par šo ieguvumu, pirmkārt, gaidīju kaut ko mazāku, kā vaigu sārtumu, taču iepakojums ir izrādījies krietni lielāks. Ļoti patīkami turēt rokās. 

Otrs pārsteigums ir krāsas – es bažījos par rozā toņiem, nekad tādus neesmu lietojusi acu grimam un uzskatu tās par vienlīdz bīstamiem kā violetā un brūnā tandēmu. Bažījos absolūti lieki. Gaišākais rozā tonim ir ceriņkrāsas šimmeris, bet otrais tonis ir matēts elektriski rozā, kas, piekritīsiet, arī ir liels izaicinājums. Paletē ir vēl divi pelēkie toņi – slapjais asfalts un vienkārši asfalts, lielisks salikums arī ikdienā.

Uzklāšana bez bāzes ir nedaudz grūtāka, ēnas ne tik košas, bet uz bāzes tā ir pasaka! Turpinot par to pašu, pirmo reizi esmu uz visiem simts apmierināta ar uzklāšanu – ēnās nav birstošas, kaut kas starp pūderi un pastu: viss, ko es klāju arī paliek tur, kur tam ir jāpaliek, nevis uz vaigiem, paletes vai deguna. 

Noturība, nē, NOTURĪBA: visa diena + intensīvs treniņš vakarā (ar manu treneri tās ir kaut kādas sadistes izpriecas ar regulāriem izsaucieniem: „Kusties, tauki nesāp!”) + duša. 

Gadījās nelielas problēmas ar noņemšanu – ēnas negrib padoties, vienu brīdi bija sajūta, ka elektriskais tonis nedaudz „ieēdies”, bet tiku ar to galā ar otro piegājienu.

Šeit esmu izmantojusi visus toņus, bultiņas zīmēju ar pašu tumšāko + nedaudz Sealing Gel. Sanāca uzvilkt par garu – tik ļoti man patīk Sealing Gel.

Kopumā esmu ļoti, ļoti apmierināta, viena no kvalitatīvākām manis mēģinātām paletēm.

6 komentāri:

 1. Jā, acu ēnu krāsojums drosmīgs :)
  Es arī mēdzu bultiņas iezīmēt ar tumšākajām acu ēnām vai arī izmantoju tās uzacu iezīmēšanai. Man gan ir tikai viena acu ēnu palete un tā ir no CD, bet es to absolūti dievinu (lai gan kādu gadu iepriekš acu ēnas vispār neizmantoju)

  P.S.Dekoltē/kakla zonā esi lietojusi meteorītus?

  Miss?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Aha, krāsojums tāds "bojevojs"! :D
   Man ir arī viena CD, bet tā kaut kā guļ aizmirstībā, beidzot jāsāk lietot!

   Nē, dekoltē zonā ir Collistar Bronzeris, nesen apskats bija.

   Dzēst
 2. Man ļoti patīk - smuki! Man jau liekas, ka garlaicīgi katru dienu lietot vienas un tās pašas ēnas, piemēram, brūnas. Noskaņojums jau katru dienu dažāds, un reizēm kaut kas košs ir vitāli nepieciešams ;)

  AtbildētDzēst
 3. man arī uzreiz acis uz dekoltē. he, nepārproti, vienkārši BURVĪGI mirdz. :)
  ēnu paletei kolosāla krāsu gamma. :)

  AtbildētDzēst
 4. Paratsi pierasts, ka pēkajamiem toņiem visi toņi ir auksti un pelēki, bet šeit tāds viens akcents - koši rozā. Lieliska ideja.:)
  Un uz actiņām izskatās ļoti drosmīgi!

  AtbildētDzēst