trešdiena, 2012. gada 29. augusts

Clinique High Impact Mascara


Kaut gan man tikusi tikai miniatūra, viedoklis man par to ir izveidojies un izveidojies ļoti labs.


Ļoti vienkāršs iepakojums un tikpat vienkārša birste, vienkārša lietošana un vienkārši skaists rezultāts ar izcilu noturību – nebirst, nospiedumus neatstāj un turas tik ilgi, kamēr nenomazgāsiet.
Nekādu kunkulīšu, nekādas papildus skropstu ķemmēšanas – nekā tāda, līdz ar to varu būt pavisam īsta blondīne un krāsot skropstas gaidot zaļo luksofora signālu.

Salīdziniet ar Kanebo Sensai 38 tušu, nav daudz jāraksta, lai saprastu, ka Clinique ir melnāka un padara skropstas garākas un kuplākas. 

Abas tušas ir ļoti mīļas un domātas dažādiem apstākļiem, tāpēc negribu teikt, ka viena ir labāka, otra ir sliktāka – abas ir izcilas, abas mīlules.

13 comments:

 1. Tāks, nesen tava raksta iespaidā nopirku Kanebo. Tagad jādiedz pēc Clinique?! B-)
  _____
  E.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nē,mīļā, Tev ir jāpērk ne tikai šis, bet itin viss, ko es jelkad esmu atzinusi par labu esam! :p

   Dzēst
  2. a man high impact likās nothing special. esmu lasījusi tiešām daudz labas atsauksmes, bet es laikam viņu nesapratu :)

   Dzēst
  3. Nothing special kā laba, bet nekas īpašs, vai ka slikta? Esmu dzirdējusi arī ļoti, ļoti briesmīgas atsauksmes, tāpēc interesē, kāds nothing special tas ir Tev?

   Dzēst
  4. nu tāds :D tiešām notnig special :) nekāds:D nebija tā, ka uzzieķieju un uzreiz izmetu ārā :) es godīgi lietoju viņu 3 mēnešus (cik parasti tušu lietoju) , bet vēlreiz noteikti nepirkšu. Nemanīju starpību starp drugstore tušām un šo, bet cena atšķiras gan :) katrā ziņā ši tuša ir tālu no maniem favorītitem :)

   Dzēst
 2. man starp citu visu laiku kaut kādas problēmas ar Tavu blogu. visu laiku pazūd to reading list.

  AtbildētDzēst
 3. Nesen nopirku Kanebo 38o. Jateic, ka pirmo reizi esmu pat loti neapmierinata. Tusa birst, ir kepiga, brrrr, pasai dusmas par so pirkumu. Es gan vienmer perku tikai udensnoturigas, bet soreiz atlavos pameginat so Kanebo brinumu, jo pardeveja solija, ka tik viegli nenaksot nost kaa ar parastajaam udens NEnoturigajam tusaam. Tiesam - nost nenaak, pat berzot ar savu udensnoturigo skropstu tusu noneemeeju. :) Peec ciitigas bersanas uz aadas joprojaam paliek melnie nobirumi. Varbuut Tu vari ieteikt kaadu labu (t.i. nevis maybelline utt., bet no daargaa gala), uudensnoturiigu skropstu tusu, kura skropstas padariitu tikpat apjomiigas, kaa bildee to ir izdarijusi clinique ?

  AtbildētDzēst
 4. Šķiet, ka ar pašu tušu kaut kas nav labi, jo gan es, gan skaistumlapa to atzinām par labu esam:
  http://velvetmimosa.blogspot.com/2012/05/kanebo-sensai-38-volumising-mascara.html

  http://www.skaistumlapa.lv/index.php/component/lyftenbloggie/?view=entry&year=2012&month=08&day=22&id=264%3Akanebo-sensai-mascara-38-c-volumising-atsauksme

  un nekā tāda Tevis pieminētā par biršanu nav. Runājot par ķēpīgumu, parasti palīdz tušas nolikšana malā un tad tālākā mēģināšana pēc kādām divām nedēļām...

  Runājot par noņemšanu ar ūdensnoturīgās kosmētikas noņēmēju tu neko neizdarīsi, tā nešķīst eļļā. Palasi manā atsauksmē, lā to noņem!

  Par līdzvērtīgu runājot, http://www.ysl-parfums.fr/maquillage/maquillage-des-yeux/les-mascaras/mascara-volume-effet-faux-cils-waterproof.aspx mēģināji šito?

  AtbildētDzēst
 5. Nē, YSL vēl neesmu mēģinājusi, bet , cik lasītas atsauksmes, daudzas sajūsmā par šīs firmas skropstu tušām. Ko saki Tu? Esmu mēģinājusi Artdeco, Dior, Chanel, Shiseido,tagad Kanebo... Visas, protams, ūdensnoturīgās. Pat nezinu kura man patika vislabāk. Par nevienu nav bijis tāds WOW un šaubos vai skropstu tuša vispār ir spējīga uztaisīt WOW efektu :)
  Paldies, es domāju, ka ar waterproof tušas noņēmēju nāks nost. To, starp citu, teica arī pārdevēja :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man ūdensnoturīģa nav bijusi, bet parastā, ir ļoti laba, tikai YSL tušas kkā ātrāk izžūst, ja salīdzina ar pārējām! Es tieši domāju kārtējo reizi pirkt kā nākamo.

   Nu, nedaudz lielākam wow efektam es izmantoju Lancome Cils booster pirms tušas, šo:
   http://velvetmimosa.blogspot.com/2012/07/lancome-cils-booster.html

   A par pārdevēju, nu ko es varu teikt, kārtējā būtne, kas nejaudā iepazīties ar viņas rīcībā esošo piedāvājumu, jo Kanebo ir slavenākais zīmols, kurš savā lietošanas instrukcijā tā arī pasaka, ka tušu var noņemt ar ūdeni, kura temperatūra ir vienāda vai lielāka par 38 grādiem, ne ar ko citu to noņemt neizdosies, tieši tādēļ tušu arī sauc 38o!!!! Maldina klientus un tā vairo neapiemierinātu klientu loku. Pirms es sāku ar šito visu ņemties, man arī bija i manai taukainai ādai iedoti tonālie, kas ir uz eļļas bāzes un domāti sausai ādai, i visādi citādi brīnumi.

   Dzēst
 6. Liels paldies, izskatās iespaidīgi! Cik maksāja, ja nav noslēpums?
  Starp citu, ātrumā pārskatot Tavu blogu varbūt neievēroju, bet vai ir kāds raksts par to, kā uzkrāsot starpskropstu līniju, t.i. tā, lai actiņas izskatās tumšāmkas, pilnīgākas un skropstas vizuāli padara biezas?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tur pierakstīts, 18.70Ls tax free, ja nepierakstu, tad vairs neatceros. Nē, tāda atsevišķā raksta nav, man vienreiz komentāros aizrādīja, ka ir strīpa starp laineri un tušu - spīd āda, tad es vienkārši laineri sāku vilkt tuvāk pie skropstām un kur rēgojas āda, ieķellēju ar smalko otu, ar zīmuli principā tāpat. Bet Clarins'am ar rudens kolekciju iznāca tāds laineris ar trīs zobiņiem, kas speciāli šim pasākumam ir domāts, es te taisīju apskatu par rudens kolekcijām, pieminēju to:
   http://velvetmimosa.blogspot.com/2012/07/rudens-kolekciju-parskats.html

   Dzēst