pirmdiena, 2012. gada 20. augusts

Chanel Intuition


Četrtoņu acu ēnas no Les Expresions de Chanel kolekcijas, kas iznāca kopā ar rudens kolekciju.


Skatāmies, kas iznācis Chanel namam. 

Ļoti vāji sapresētas ēnas, atšķirībā no cita man esošā toņa Prelude, ļoti „putekļo”, iespējams tādēļ, ka visi toņi, izņemot rozā, ir šimmerīgi, bet Prelude ir pusmatēti. 

Bez bāzes, manuprāt, ēnām vispār jēga nav, tās ir tikpat kā nemanāmas. Iespējams, ka tas ir ar nodomu, lai pat slāņojot kārtu pēc kārtas uz savām acīm, panāktu „no make-up make-up” efektu, taču man tas nepatīk.

Otrkārt, zeltīts tonis – tikai rada putekļus, cik es centos dabūt to uz rokas (iepriekš rādītajā bildē), uz savām acīm, tik reizes man nekas nesanāca, toties visa palete bija pilna ar šī toņa putekļiem. Mitrā veidā tonis uzvedas daudz labāk, bet nudien šādas "dejas ar zvaniņiem" luksus paletei man neiet pie sirds. Intuition brūnās krāsas un rozā ir visnotaļ patīkami arī uzklāšanā. Rozā tonis ir ar maigu satīna šimmeri.
 Uz acīm man sanāca šādi. Izmantoju visus toņus – rozā kā hailaiteris, gar skropstu līniju tumšākais brūnais, ārējā kaktiņā gaišākais brūnais, bet iekšējā kaktiņā centos uzlikt zeltīto, bet diez vai jūs to manīsiet.

Koptēlā:
Atklāti sakot, īsti apmierināta ar šo paleti es nejūtos. Protams, tā ir jauka, bet bez bāzes tā ir „nekāda”, uzklāšana arī radīja problēmas, zeltītā toņa tikpat kā nav... Uz acīm izskatās kopumā labi, man patīk, bet vispār ir tāda sajūta, ka mazliet žēl to 37 latu. 

Ko teiksiet? Patīk? Nepatīk?

13 comments:

 1. Tu atsauksmes nelasīji? Par šo paleti izsakās ne visai pozitīvi... Uz tavām acīm man patīk, bet pati nepirkšu, tomēr čakaru negribu. Kāpēc nepirki vieninieces?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es lasīju to, ko lasu vienmēr, ka ASV tirgum domātie četrinieki vienmēr ir labāki...
   Tiešām, nav vērts pirkt. A vieninieces nez, kaut kā neuzrunāja.

   Dzēst
 2. Uz actiņas, koptēlā, izskatās tiešām smuki! Tā klasiski un ikdienišķi.;)
  Zēl, protams, tāda naudas summa par acu ēnām, kas īsti neklājās.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tieši tā, efekts, ko var panākt da ar jebkādām ēnām, nekas īpašs.

   Dzēst
 3. Laikam atbilstošs nosaukums- tikai ar intuiciju ēnas var saskatīt :)
  Ta jau uz acīm Tev izskatās labi, bet noteikti nepirkšu, nepārlieconoši.

  AtbildētDzēst
 4. Neesmu nekad pirkusi dārgākas ēnas par 5Ls.
  Īsti arī nemāku ēnoties, tāpēc lētās pilnīgi apmierina manas vajadzības, piem., Avon. Izmēģināju 3 paletes, patīk labāk nekā Artdeco.
  Varbūt, ja nebūtu žēl naudu, pirktu arī dārgākas, bet pēc šī ieraksta secinu, ka dārgākais ne vienmēr ir tas labākais.

  E.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nē, galīgi nevar dalīt tādās kategorijās, ka dārgs ir labs, bet lēts ir slikts! Cik reizes pierādījies, ka tas tā nav. Turklāt, mass market ražotāji ir ļoti attīstījušies, dažu produktu cenas-kvalitātes atbilstība ir ne tikai ideāla, bet kvalitāte pat pārsniedz cenu. Tā kā dārgo galu droši var nepirkt, ja vien Chane zīmīte tik ļoti nesilda sirdi. :)

   Dzēst
  2. Bet par lūpu spīdumu varu teikt tikai to labāko, klājas fantastiski :)

   E.

   Dzēst
  3. Nu jā, bet man piemēram Artdeco šķiet ne sliktāks par Chanel vai YSL spīdumiem, bet atkal, kā kurš, viss ir individuāli.

   Dzēst
 5. Kā jau te izteicās, piekrītu, ka izskatās ikdieninišķi, bet jauki, toties, cenai neatbilstoša kvalitāte.

  Tomēr ļoti, ļoti iepatikās tas rozā tonītis.. tamlīdzīga toņa man vēl nav, īsti arī nepatīk uz acīm rozā toņi, bet šis ir citādāks - laikam vajadzētu iegādāties līdzīgu toni, tikai, no lētāka gala :D :))

  AtbildētDzēst
 6. Runājot par acu ēnu tēmu - ierakstīšu, ja nu kādam interesē - šodien tiku pie savas pirmās Urban Decay Naked paletes, manuprāt, par satriecošu cenu - 36 EUR (mājas lapā 50$, UK 36 mārciņas).
  Kur gan pie tādas var tikt? Tikai augstu debesīs jeb Ryanair kosmētikas piedāvājumā.


  IceCream.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tu te tagad pakārdināt mūs uzrakstīji, lai iztecinam savas mazās siekaliņas? :) Es arī ļoti gribu, bet diemžēl ar Ryanair nelidoju. :/

   Dzēst