otrdiena, 2012. gada 7. augusts

ADOREBOX – kas lācītim vēderā?


Beidzot, beidzot arī Latvijā ir savas skaistuma kastītes. Protams, tādu pasākumu es nevarēju palaist garām. Un jau šodien laipnais kurjers atveda paciņu tieši pie mājas durvīm.
Ja kāds vēl nezina, kas ir ADOREBOX, lasām šeit.

Kā jau izteicos vienā diskusijā, pirmā reize, tāpat kā nevainības zaudēšana,  ir pati bailīgākā, nezini, kas ir iekšā, ar ko rēķināties un vai paciņa ir pasūtīšanas vērta. Tāpēc, kad kurjers iedeva man to rokās, pirmais, ko pie sevis nodomāju, ka tā ir diezgan smaga, tātad pirmo pārbaudi, var teikt, izturēja.

Arī noformējums ir acij tīkams, nu kā dzimšanas dienas dāvana, turklāt, pārsteigums! (Man tiešām sen neviens nekādu „pārsteigumu” nav dāvinājis, bet te es pati esmu vainīga).


Nākamais pārsteigums, paciņa ir personificēta – uz mazās koka atklātnītes mans vārds. Sīkums, bet ļoti patīkami. Klāt ir arī produktu apraksti ar aptuvenām cenām, arī laba ideja. 

Tātad, kas manam lācītim vēderā:
Calvin Klein Delicious Pout flavoured Lip Gloss tonī Burst – tiešs trāpījums, gaišs, silts korallis ar skaistu zelta šimmeri.

Bourjois Duochrome acu zīmulis tonī Brun Mordore – valriekstu brūns ar zelta šimmeri, skaistulis.

Royal Bronzers – par šo ražotāju līdz šim es nezināju neko, bet uzreiz uzklāju uz vaigiem. Ļoti, ļoti patīk – maiga tekstūra un ļoti laba noturība, intensīvs. Šodien vācu katastrofas sekas (strādnieki mājās ir īsta katastrofa), bronzeris turējās godam.

Sally Hansen French Manicure Kit – ir viss: uzlīmes un divas nagu lakas. Baltā ir forša un pigmentēta, bet nude tonis ir tīrās šausmas. Principā neviens tur nav vainīgs, ar SH nagu lakām viss ir skaidrs.

RICH Pure Luxury Intense Moisture Shampoo veseli 80ml – lasīju daudz atsauksmju, beidzot varēšu pamēģināt, jo matu produktiem pievēršu maz uzmanības. 

Rezumējot, pirmkārt, tās ir pozitīvas emocijas – saņemt pārsteigumu, kas tev patīk. Otrkārt, tiešām kā dzimšanas dienā, kad tev bija 12 gadi un tu negāji pie vīra ar tekstu: „Neaizmirsti mani apsveikt dzimšanas dienā, dāvanai vajadzēs ...Ls, nopirkšu pati, pārskaitīt vari jau tagad!” Treškārt, manas bailes par to, ka nekā laba tur nebūs nepiepildījās. Noteikti pasūtīšu vēl, tā lūk! Ja arī jums ir vēlme iegūt šādu kastīti, pasūtīt var šeit.

18 comments:

 1. Tiiik patīkami, ka pie mums arī kas tāds ir pieejams! Paldies, ka padalījies! :)

  AtbildētDzēst
 2. Izskatās, ka tiešām šī konkrētā kastīte bija sūtīšanas vērta. :)
  Forši :))
  Es arī nebūtu vīlusies.

  mdiaana.blogspot.com

  AtbildētDzēst
 3. izskatās tiešām labi! man gan tādas kastītes pašas par sevi diez ko nepatīk, jo esmu tik izvēlīga, ka pat mammai neuzticu kosmētikas utt. pirkšanu manā vietā...

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es arī neuzticu nevienam, bet šī ir sava veida avantūra!

   Dzēst
 4. CK lupu spidums izskatas labs. Bet kads isti ir ta tilpums? Uz iepakojuma rakstits, ka 9ml, bet lapa, kur ir produku apraksts, teikts, ka 4 ml.

  ladure.e

  AtbildētDzēst
 5. O, beidzot kaut kas arī pie mums, super!
  Un izskatas ļoti pat labi, āķis lūpā :)

  AtbildētDzēst
 6. Tu ņēmi uz vienu mēnesi vai vairākiem? prātoju, vai atšķiras, ko dabū ja pērc pa 9,90 ls vai paņem uz vairākiem, kad sanāk lētāk..

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Uz vienu, bet turpmāk izskatās, ka sūtīšu trijiem vai pusgadam... Domāju, ka saturs nemainās, tā ir parastais mārketinga gājies - pasūti vairāk, maksā drusku mazāk.

   Dzēst
 7. forshi, bet nu jaa, ar tiem produktiem var paveikties un var nepaveikties :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, skatīsimies, kā lieta attīstīsies. Avantūra! :)

   Dzēst
 8. Man prieks , ka kastīšu saturs tiešām atšķiras :)

  AtbildētDzēst
 9. Prieks, ka kaut kas tāds pie mums arī ir nonācis.
  Apmēram cik mēnešus viņi jau darbojās?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Precīzi nezināšu, bet tas ir jaunums Latvijā, pieļauju domu, ka darbojas dažus mēnešus, taču tu droši vari uzrakstīt adorebox komandai - atbildēs.

   Dzēst
 10. Pēc līdzīgu lietu skatīšanās youtube, es sapratu, ka tur ir tikai paraudziņi un reti kāds iepakojums ar pilnu tilpumu, kas arī mani atturēja no pasūtīšanas.. Tev visi bija ar pilnu tilpumu, neviena paraudziņa?


  myvividvvorld.blogspot.com

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Šampūnam ir 80ml, bet visi pārējie ir pilnvērtīgie tilpumi. Es domāju, ka ar tiem paraudziņiem būs kā kuro reizi, varbūt nākamreiz būs daudz-daudz mazu paraudziņu, bet šoreiz neviena.

   Dzēst
 11. Vienkārši nesaprotu, kā es šo varēju palais garām :O :D
  Šodien ieraudzīju skaistumlapas ierakstu un 5 minūšu laikā arī es pasūtīju sev vienu boksu

  P.S. Katastrofa mājās ir tad, kad paši izdomā "strādniekus" mājas remontā patēlot. Vīrietim sanāk labi, bet man īdzīgs noskaņojums 110%garantēts!

  Miss?

  AtbildētDzēst
 12. Ohh, skaidrs, ko pasūtīšu, kad atgriezīšos no ceļojuma. :)

  E.

  AtbildētDzēst