svētdiena, 2012. gada 22. jūlijs

Rudens kolekciju pārskats.


Šodien gribēju taisīt vēlmju sarakstu rudens kolekcijām, to tā arī neuztaisīju, toties tapa pārskats par pazīstamāko zīmolu rudens kolekcijām. Pārskats nav pilnīgs, kolekcijas ir ļoti plašas, tik tiešām, kādēļ alga ir tikai vienu reizi mēnesī? Acis skrien katra uz savu pusi, es pat centos sagrupēt visas kolekcijas, kuras arī parādīšu te un pastāstīšu, kuri produkti mani „aizķēra”. Cerēsim to visu sagaidīt mūsu veikalos. 

Tātad, pirmajā blokā es liktu plūmju-tumšo ogu košās kolekcijas kā Estee Lauder Violet Underground. Vizuāli ļoti pievilcīga kolekcija, taču uz sevis redzu tikai nagu laku, runājot par pārējo – košām lūpukrāsām un acu ēnu paleti – skaistas kā bilde, bet izskatās tādas aizdomīgas attiecībā uz reālo pielietojumu. Noteikti gribēšu redzēt dzīvē, pamēģināt, varbūt domas mainīsies.


Ļoti saista Lancome Midnight Roses hailaiteris-vaigu sārtums, trīstoņu vaigu sārtumi, kas solās būt liegi un maigi. Uzrunā arī jaunums – matētais lūpu spīdums, taču diemžēl šīs krāsas man ir par tumšu.


Arī Guerlain piedāvātā Femme D’amour Femme Fatale ir spilgta, erotiska, taču mani nekas īpaši neuzrunā.


Illamasqua rudens kolekcija Generation Q steidz mūs pārliecināt, ka sieviete ir skaista jebkurā vecumā. 

Ļoti patīk abas ēnu paletes, acu laineris antīkā zelta krāsā, vaigu sārtumi beidzot ar šimmeri, hailaiteris, par kuru runā, ka tas burtiski „iekūst” ādā, lūpu spīdums „Opulent” varavīksnes bēšs, kas zaigojot visās varavīksnes krāsās (kā 3D nagu lakas?), vēlos izmēģināt, iepakojums beidzot ar otu?


Otrajā blokā es ievietotu politkorektās neitrālās kolekcijas. Les Essentiels de Chanel, manuprāt, ir kaut kas starp pirmo un otro. Domāju par nagu lakām Frenzy un Vertigo un protams, hailaiteris.
Ļoti mierīga kolekcija iznāks Clarins. Maiga sejas palete uzrunā visvairāk. Ļoti interesē jaunais produkts „dot-liner”, kura trīskāršais aplikators ļauj iekrāsot vietu starp skropstām (atceros, meitenes man aizrādījušas, ka starp laineri un skropstām rēgojas plikumi). Būs arī plūmju krāsas tuša. Kādas ir Clarins tušas?

Armani Neo-Classic kolekcija pārsteidz ar jauniem sejas – acu produktiem, ideāls variants ceļojumam. Lūpukrāsas – mierīgas, neuzkrītošas, kā redzam promo foto – tumšas acis un neitrālas lūpas. Jāvingrinās klāt tumšas acu ēnas.

Nedaudz spilgtāka ir Givenchy Acoustic Colors kolekcija. Zvaigžņu putekļi, mierīgas, bet virmojošas krāsas. Mans absolūtais favorīts šajā kolekcijā ir nagu laka, kurā esot divtoņu pelēkbrūni pigmenti, kas zaigo un atstaro ar zilu krāsu, tāpēc šķiet, ka laka ir lillīgi zila, interesanti.

Pavisam citāda ir trešā grupa, ar koda nosaukumu „Zelta rudens Āfrikā” – haki, zelts. Dior kolekcija Golden Jungle apspēlē rudens zeltu un haki. Patīk abas piectoņu acu ēnu paletes. Izskatās, ka Khaki palete būs pieklusināta, bez pārmērīga šimmera, ko tā mīl Dior nams. Patīk arī nagu lakas, īpaši Amazonia tonis, taču nevaru īsti saprast, tas ir tas pats kraklē ar krokodila ādas efektu, vai kraklē nāks papildus.

Silts, bet daudz spilgtāks ir YSL rudens. Esmu sajūsmā par paleti ar pitona printu, noteikti vēlos aplūkot. Patīk 11. acu palete, sajūsminos par Graphite Green zīmuli un Khaki Arty nagu laku. Interesanti šķiet arī Date to Glow hailaiteri.
Yeeeij! Ar šo mans apskats arī beidzas! Ja esat tikušas līdz galam, apsveicu, labprāt uzklausītu, kura kolekcija un produkti Jūs uzrunāja visvairāk?
8 komentāri:

 1. Tiku gan līdz beigām.
  Ja godīgi, mani rudenī neuzrunā tie violetie un koši sarkanie uz sejas. Uz nagiem, jā, ok, bet ne uz lūpām un acīm. Mani visvairāk uzrunāja Armani, Dior, YSL un Givenchy kolekcija, viss tāds smuks kaut cik piezemēts. Tā kā šie brendi pārāk dārgi, būs jāmeklē alternatīvas.:)
  Raksts tiešām ļoti labs. Var redzēt , ko piedāvā vadošie kosmētikas brendi kā rudens trendu.:)

  AtbildētDzēst
 2. Paldies par viedokli! Man violetie patīk tikai un vienīgi kā rotaļlieta bez praktiskā pielietojuma. Par tendencēm Tev ir taisnība, kad skaties pa vienam, viss liekas haotiski, bet kad saliec lielāko tiesu, tad parādās kaut kāds kopskats.

  AtbildētDzēst
 3. Šoreiz visvairāk iepatikās Givenchy - gan acu ēnas, gan lūpu spīdums. Estee Lauder tāda drosmīga kolekcija - skatoties uz to ausīs skan 80-to mūzika un acu priekšā dejo meitenes gliterīgos tērpos un plastmasas auskaros, bet vispār jau nekas - man iepatikās nagu laka Black Iris. Visvairāk neiepatikās Dior kolekcija.

  AtbildētDzēst
 4. Mani tieši uzrunāja Dior un Givenchy, tās man visrudenīgākās liekas, bet jā, piekrītu Zandai, būs jāpameklē lētākas alternatīvas. :)

  AtbildētDzēst
 5. Chanel. Pa ilgiem laikiem gribu pat lūpu krāsu :)

  AtbildētDzēst
 6. Nu mana atbilde laikam jau ir skaidrāka par skaidru :) Protams Chanel, un Guerlain arī patīk, nezinu gan kāds būs tas spīduma iepakojums lietošana bet toņi ideāli :)

  AtbildētDzēst
 7. Mani uzrunā Dior piectoņu acu ēnas un Givenchy lūpu spīdumi. No pēdējā gan nekad neko neesmu mēģinājusi, tādēļ jālabojas :)

  Miss?

  AtbildētDzēst
 8. ai, es gribu kādu no Lancome matētajiem lūpu spīdumiem. kopš atklāju, ka mierīgi varu lietot arī tumšās lūpukrāsas, tieši to visu laiku arī gribas darīt :) arī Guerlain ļoti skaisti lupukrāsu toņi, izņemot to oranžo
  vispār jau katrā kolekcijā pa kādai iekārojamai lietai, varbūt vienīgi neitrālās diez ko neuzrunā...

  AtbildētDzēst