piektdiena, 2012. gada 27. jūlijs

Pļāpa par make-up kolekcijām.


Ņemšu par piemēru Chanel, nekāda snobisma, manuprāt, tieši Chanel visspilgtākā šīs dienas pļāpas par to, vai skaistuma nav par daudz, ilustrācija.

Gads man sākas ar Ziemassvētkiem, tādēļ Les Scintillantes de Chanel:
 
Tad mēs uzzinājām par Chanel Las Vegas kolekciju:

 Les Harmonies de Printems pavasarī:     


Tad mēs ieraudzījām Roses Ultimes de Chanel:

Vēl taču Bombay Express de Chanel:

Nepaspējuši izpirkt to, kas ir iznācis, mūs jau gaidīja Summertime de Chanel:

Nākamā Les Expressions de Chanel:

Uzzinām par Blue Illusion de Chanel:

Jau drīz rudens būs klāt ar Les Essentials de Chanel:

Šīs ir ar zīmogu „limitēts”, bet vēl ir pastāvīgā kolekcija un produkti, kas iznākuši to papildinot. 

Visas kolekcijas ir skaistas, varbūt ne visas Latvijā nopērkamas, taču mūsdienās nekas neiespējams nav, bet vai viena gada laikā skaistuma nav par daudz, un drīz limitētās kolekcijas būs biežākas par algu? 

Vai limitētās kolekcijas (ne tikai konkrētais ražotājs) nepaliek pārāk bezpersoniskas, tendētas uz kvantitāti, domātas tikai tam, lai celtu pārdošanas apjomus, vairotu peļņu?

3 komentāri:

 1. man nav par daudz, es dekoratīvo kosmētiku pērku tikai no kolekcijām, ļoti reti kad kaut ko no patstāvīgā klāsta, tagad man jau lomkas, nevaru sagaidīt Chanel rudeni, jo - nu nav ko nopirkt :)

  AtbildētDzēst
 2. Man, protams, patīk, ka katru sezonu (pat biežāk) ir iespēja apskatīt un pataustīt visādus jaunumus, bet sev izvēlos tikai to, kas nepieciešams, vai ļoti iepatīkas. Bieži esmu lasījusi blogos, ka meitenes nopērk visādus "karstākos" jaunumus un pēc tam nezina ko ar tiem iesākt. Protams, vienkārši atstāt kolekcijai kaut ko jau arī ir jauki, pēc tam interesanti visu izcilāt :) Ja būtu neierobežoti līdzekļi es arī būtu neapdomīgāka :)
  Bet, kas attiecas uz limitētajām kolekcijām - es nezinu, man liekas, ka tādos tempos nav iespējams izdomāt kaut ko radikāli jaunu un interesantu, bieži vien tā ir tāda štancēšana. Protams, gadās jau arī ļoti veiksmīgas un interesantas kolekcijas, bet tas notiek aizvien retāk.

  AtbildētDzēst
 3. Skaidrs, ka vienīgais iemesls tam ir peļņa. Neviens neražo mums kaut ko tikai prieka un estētikas pēc. Un jā, ir par daudz. MAC jau laiž bezmaz katras divas nedēļas. Mani parasti interesē tikai pavasara un rudens kolekcijas (īpaši rudens). TAs pats jau ir ādas kopšanā. Pārpako tos pašus produktus, ieliek papildus varbūt kaut ko, bet tiek pasniegts kā jaunums. Jo kaut kam jaunam nemitīgi ir jāparādās, lai liktu mums sarosīties un pirkt.

  AtbildētDzēst