trešdiena, 2012. gada 25. jūlijs

Maybelline the One by One Volum' Express Satin Black Mascara


Jā, šodien par viņu, visiem labi zināmo. Iegādes iemesls: ziņkārība par tik neparasti lielo gumijas birstīti, kas, piedodiet, bet man atgādina irsi un labs cenas piedāvājums no Drogām. Pie reizes, ko darīt ar tām pretīgajām uzlīmēm pāri produktam? Lai atvērtu, ir jāplēš nost. Noplēšot, lipīgā mala "iepriecina" visa produkta mūža garumā, ar šņabi nepazūd, ar nagu lakas noņēmēju ar.


Gumijas iršbirstīti es uzslavēšu, tā paņem tik daudz produkta, cik ir nepieciešams, nekas nav jānoslauka, uzreiz var klāt uz skropstām. Pirmajā reizē, protams, pie birstes ir jāpierod, es vairākkārtīgi trāpīju acī, bet tālāk viss aizgāja. 

Un viss būtu labi – lieliski pagarina, kuplina, atdala, ir ogļu melna, nesaķepina skropstas, ja vien tas efekts turētos. 

Jau pēc četrām (!) stundām esmu pandiņa, un vispār kopskats ir visnotaļ noguris, zilumiņi zem acīm - nevīžīgi. Varat redzēt (bildē uz augšējā plakstiņa ir ēnas, gudri, uzklāt tušu, tad izdomāt, ka gribas arī ēnas), ka daļa tušas ir palikusi tieši zem apakšējā plakstiņa, nevis uz skropstām, kur sākotnējais efekts jau ir krietni paplucis, bēdīgi. 
Ja ne šis neiepriecinošs fakts, šī tuša būt man favorīts, bet, kā saka, nav mums liktenis ar to.
Zinu, daudzas lieto, kā jums tā patīk? Kā valkājas?

17 comments:

 1. No Maybelline mans favorīts ir The Colossal Volum’ Express. Bet ar noturību ir tas pats - pēc kādām 5-6h tuša sāk birt. Jāsaka gan, ka brīdī, kad tikko iegādājos, tā bija vēl mazāk noturīgāka (kādas 3-4h). Nezinu, varbūt laiks tai nāk par labu :D

  Miss?

  AtbildētDzēst
 2. Man šitais pandas efekts ir gandrīz ar visām tušām :( Iepriecināja Nivea Double Black Designer, kuru tagad LV nevar nopirkt :(
  _____
  E.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man ne ar visām, bet ja ir TIK traki, Kanebo Sensai 38 grādi tavējā!!!

   Dzēst
  2. šo lietoju vispirms un pēc tam pa virsu vēl vienu tušu un tad ar noturību ir ok.

   Dzēst
  3. Manuprát, ljoti daudzas Maybeline tushas uz acím uzvedas shaadi! It ká kuplina un pagarina, bet sho- átri birstosho mínusu diemzheel razhotaaji vél neprot novérst :d

   Dzēst
  4. Es esmu dzirdējusi, ka ir tādi tušas fiksatori, kas risina šo problēmu, bet es tomēr labāk meklēju citu tušu.

   Dzēst
 3. Man ir parastā One by One, ļoooti patīk, tiesa gan man turas visas dienas garumā. Varbūt tev pamēģināt parastās One by One ūdensizturīgo? :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es atceros L'oreal ūdensizturīgo (ar tām arī nedrauzējos) nu rezultāts bija tāds, ka tuša bira, bet tās pandas acis nost dabūt nevarēja, bail atkārtot to pašu! :D

   Dzēst
 4. Vispār, manā skatījumā ar tušām ir vissarežģītāk. Galvenais, ka liela cena vēl nenozīmē to, ka man viņa derēs - neskaitāmas reizes pierādījies fakts. Jā, pagaidām Sensai 38 ir viena no labākajām. Laikam būs jāpamēģina arī kāda Kanebo ūdens neizturīgā.
  Man arī bijušas dažas Maybelline tušas - visas diezgan līdzīgas - sākumā ok, bet dienas beigās drūms skats.

  AtbildētDzēst
 5. A Sensai ir vēl kāds cits tušu paveids? Man likās, ka tiem tikai tā 38 sērija. Starp citu, Illegal Length turējās kudiš labāk.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. ups, patiešām tikai viņas, man nez kāpēc likās, ka ir vēl kādas. Ļoti žēl...

   Dzēst
 6. starp citu, tās pretīgās uzlīmītes līme pēc noplēšanas ļoti labi ar eļļu noņemās. parasto, cepamo :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, Betij, tiklīdz nožūs nagu laka, iešu mēģināt! :)

   Dzēst
 7. es lietoju šo tušu gandrīz katru dienu -- man izkonkurējusi Max Factor False Lashes Effect :) man gan arī tā pati problēma, kas tev, tiesa gan, ne pēc četrām stundām, bet dienas beigās gan viss melns tur apakšā. bet es uz dienas beigām vienkārši ik pēc pāris stundām noslauku to nejaucību nost

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es tā nevaru, uzreiz zūd pārliecinātība, īpaši ja vienmēr cilvēkos utt. u.tml. un no acīm jau efekts arī pazūd. Bet redzu, ka lielākai daļai tāpat kā man.

   Dzēst
 8. Uzklājot nedaudz sāp - birstes vaina.
  Skropstas padara īsas un saķepušas, kā arī birst.
  Man no Maybelline vislabāk patīk cat eyes.

  E.

  AtbildētDzēst