otrdiena, 2012. gada 24. jūlijs

Mavalia Smooth Exfoliating Cream


Vēl viens skurbis manā plauktā. Gribējās kaut ko labi attīrošu un seju slīpējošo, ziņkārības vadīta nolēmu pamēģināt Mavalia. Padārgs gan, ar 20% atlaidi cena bija ap 14 latiem Disco Cosmetics veikalā.


Ražotājs saka, ka šis līdzeklis ir unikāls dabīgo abrazīvo elementu un botānisko ekstraktu apvienojums. Diatomu (divatomu) zeme, kas ir māla paveids, veidojies no jūras aļģu iegulām mehāniski attīra ādu. Malvas, citrona, zaļās tējas, aļģu ekstrakti un vīnogu kauliņu eļļa, alantoīns palīdz ādai atjaunoties, mitrina un baro to. Skrubis delikāti noņem atmirušās šūnas, uzsūc sevī lieko sebumu, samazina ādas problēmas, negludumus, kā arī stimulē ādas atjaunošanās procesus. Produkta vieglā tekstūra ļauj to izmantot visiem ādas tipiem.
Izplūdis sastāvs, paldies kamerai:
Es: maigs līdzeklis, kas smaržo pēc aļģēm un citrona, skrubējošās daļiņas ir maigas, taču to varētu būt arī vairāk, tādēļ manai ādai patēriņš ir liels. Ādu attīra diezgan labi, bet kaut kādas īpaši attīrītas „čīkstošas” sajūtas nav, nesausina. Vienkārši normāls skurbis „bez ekstrām”. Tas man atgādina "Чёрный жемчуг" skurbi jutīgai ādai, tas patiesībā ir pat krietni labāks, pulētājs, bet domāju, ka meitenes ar jutīgu ādu arī Mavalia produkts neatstās gluži vienaldzīgas kā mani.  

Iegādājos vēl Mavalia toniku taukainai ādai, interesants, ļoti specifisks produkts, tāpēc mani interesē, kāda ir Jūsu pieredze ar Mavalia kosmētiku?


1 komentārs: