pirmdiena, 2012. gada 2. jūlijs

Guerlain Meteorites Compact


Sajūsmināta par pērļu meteorītiem, nolēmu iegādāties arī kompaktos, vispirms tādēļ, ka ceļojot tā būs ērtāk, bet negaidīti nāca arī cits iemesls: Tallinas lidostas ļoti apzinīgie drošības dienesta darboņi to dēļ ne tikai pārmeklēja mani un manu somu, bet lika arī atvērt tieši TO kastīti un ar neaprakstāmu riebumu sejā un gumijas cimdiem rokās izcilāja KATRU bumbiņu, paralēli prasot, kas tas ir. Ar ko tieši meteorītu kastīte (metāls?) piesaistīja viņu uzmanību es nezinu, bet jau nākamajā lidojumā, baidoties, ka manas bumbiņas tiks atņemtas, kompaktie bija jau rokā. 


Konvertējot latos, tax free cena ir 28Ls par 7g produkta, kas visai sāļi, tāpēc nedaudz vīlos vieglā gandrīz plastmasīgā  iepakojumā, kas izskatās ļoti skaisti, bet turot rokās nerada iespaidu par sevi kā par vērtību. Nesaprotams ir arī virsū uzliktais sponžs, bez atsevišķa nodalījuma, toties ar Guerlain nama „šiltīti”.

Kaut arī ražotājs nosauc kompaktos meteorīts par presēto pūderi, tas saka un sola pilnīgi to pašu, ko pērlēm, līdz ar to arī es gaidīju pilnīgi to pašu. Garantē arī izcilu matēšanu, sejas izgaismošanu un "signature" smaržu. 
Godīgi, manuprāt, tas ir vienkārši labs kompaktais pūderis, kas matē un izlīdzina toni, bet tāda starojuma, ka klasiskiem meteorītiem tam nav, kaut kas ir, bet nav TAS.

Šalīdzināsim šos abus produktus...

 Uz rokas pērles VS kompaktie:


Uz sejas pērles VS kompaktie:

 
Secinājumi: tā kā gaidīju tādu pašu efektu kā no klasiskā produkta, esmu vīlusies, jo mans cerētais nesakrita ar reālo, un man ir kārtējais kompaktais pūderis, taču distancējoties no kārotā, bet neiegūtā, produkts ir labs.

3 komentāri:

 1. jā viņi pieļāva kļūdu nosaucos šo produktu tādā vārda :)
  es vienreiz taisījos šos pirkt bet izvēlējos Armani kompakto pūderi, man likās kā efekts tāds pats.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, būtu labāk saukuši par "pieviltām cerībām". :D

   Dzēst
 2. ".. ar neaprakstāmu riebumu sejā un gumijas cimdiem rokās izcilāja KATRU bumbiņu, paralēli prasot, kas tas ir."
  :D žēl, te nav gar zemi krītošo smailiju, bet apraksts izcils :D_
  ____
  E.

  AtbildētDzēst