piektdiena, 2012. gada 27. jūlijs

Essence My Base (Skin Perfection Make-up Base)


Vēl viens jauks produkts no Essence. Ražotājs piedāvā divas grima bāzes, vienu izgaismojošo, par ko var lasīt skaistumadienasgrāmatā, otru šo, nosauksim par „dienvidu aprikozi” atbilstoši krāsai, jo šoreiz toņa nosaukumu nekur neatrodu. 
Man jau krietni palietota:


Atšķirībā no izgaismojošās bāzes, kura ir bagāta ar perlamutru un efekts ir skaidri redzams, daudzi ir neizpratnē par šā līdzekļa īpašībām.

Ražotājs saka, ka tā ir ādas toni uzlabojošā bāze, svaigam un starojošam izskatam, rada perfektu pamatu tālākam grimam, bet var kalpot arī kā tonēts mitrinātājs.

Teikšu godīgi, ka, lietojot zem tonālā krēma vai pūdera, bāze nedara nekādus brīnumus, uzvedas tieši tā kā mitrinošs krēms – ar tonāliem līdzekļiem nekonfliktē, jūsu grims nekur neaizplūdīs, bet arī „zīdaiņa dupša” efekta uz sejas nebūs (he he). Taču iedegušai ādai (Sniegbaltītes atpūšas) tas ir teicams tonēts mitrinātājs, ādas tonis noteikti kļūst maigāks, kā pēc diendusas. Diemžēl fotoaparāts šo smalko izmaiņu neuzķer, taču es gan.

Milzīgs pluss, ka pat karstajā laikā lietot šo bāzi ir patīkami, tā neuzvedas kā maska vai sauna sejai, tāpēc, ja esat nedaudz iedegušas līdz tumšas ādas īpašnieces un, iegādājoties kosmētiku vadāties pēc veselā saprāta attiecībā uz preces cenu, noteikti iesaku apsvērt šī līdzekļa iegādi. 

Varbūt esat jau izmēģinājušas? Kā patīk vai nepatīk?

3 komentāri:

 1. Esmu lietojusi. Patīk, bet man jau liekas, ka ļoti viegli izceļ ādas nepilnības, bet man kā tumšākas ādas īpašniecei šis ļoti iepatikās. Izmantoji tā kā Tu arī teici, kā tonējošo mitrinātāju.:)

  AtbildētDzēst
 2. Tieši tāpēc es kā sniegbaltīte atpūtos :D manai gaišajai ādai nederēja .

  AtbildētDzēst
 3. Kādu nedēļu atpakaļ atklāju sev Essence kosmētikas stendu. No veikala izgāju ar lūpu krāsu, mazo konsīleru trio, nagu laku, gēla pārklājumu lakai, laineri un make-up bāzi. No šīs nobijos, tāpēc paņēmu izgaismojošo. Lietoju ikdienā un man ļoti patīk.


  Nikolette

  AtbildētDzēst