piektdiena, 2012. gada 20. jūlijs

Collistar Perfect Nails Enamel


Iepazīšanos ar Collistar nolēmu sākt tieši ar nagu laku.
Tātad, jautājuma cena 9Ls par 10ml (kā jau teicu, man bija -10%) izvēlējos ilgi, bet paņēmu ļoti „vasarīgu” toni – pelēku. Taču tas nebūt nav vienkāršs „pelēks”  vai „taupe”pelēks, tam ir izteiks violets apakštonis, lietainā dienā laka ir vairāk putekļaini violeta, nevis pelēka ar violetu apakštoni.


Uzreiz jāsaka, ka lakas izvēles process ir diezgan grūts, jo visas nagu lakas nestāv stendā, ir tikai palete, tādēļ izvēles procesā aktīvi piedalās pārdevēja, kurai es lūdzu parādīt sev interesējošos toņus, bet cik ilgi stāvēsi un hipnotizēsi nagu laku burciņas, ja uz tevi gaida, vai ne?

Ražotājs saka, ka tā ir perfekta nagu laka ar izcilu ilgnoturību, pateicoties profesionālai plakanai otai klājas viegli, ļaujot kontrolēt katru kustību, lieliski pārklāj nagu jau ar pirmo slāni, neticami ātri žūst. Patentētā formula ar A un E vitamīniem aizsargā, baro un piešķir nagiem spēku. 

Par otu runājot tā ir ļoti ērta, nav tik plata kā L’oreal, Rimmel, YSL vai OPI, bet ir plakanāka par Illamasqua. Es teiktu, ka ota ir Illamasquas un L’oreal hibrīds. 

Itāļi kā jau itāļi – emocijas, es nebūtu tik skaļa vārdu izvēlē, aprakstot nagu lakas īpašības, taču aizejot no emocijām, nagu laka pilda tieši to, ko saka ražotājs. Līdz ar to man ļoti patīk. 

Vienīgais es nezinu kā ir ar nagu stiprināšanu, es esmu tā pieradusi pie bāzes/stiprinātāja kārtas pirms pamata nagu lakas uzlikšanas, ka pat neriskēju klāt laku, īpaši košu, uz neaizsargātiem nagiem, kā jūs domājiet, vai es tā drīkstu, ja ražotājs saka, ka laka ir stiprinoša?

8 komentāri:

 1. Man vienalga, ko saka ražotājs, es bāzi tik un tā likšu, kad neuzlieku, nagi vienmēr paliks tādā apakštonī kā laka.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tiesa, man tā bija ar vienu zilzaļo laku vēl divus mēnešus nagi bija kā ar nenogājušo zeļonku! :D

   Dzēst
 2. Tonis izskatās visai līdzīgs L'oreal Parisian Rooftops, šim gan šķiet izteiktāka violetā nokrāsa.
  Skaists, man ļoti patīk tādi.

  AtbildētDzēst
 3. Tonis superigs! Es SH klaju pa tiesho uz naga, lai parbauditu razhotaja ieteikumu. Ja, bija viss ok, pat zilais tonis neiekrasoja nagu, bet tads iekshejs diskomforts vienalga bija :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Kur ir tie 10 gadi atpakaļ, kad pat prātā nenāca šāda secība: bāze-pamatkārta-tops! :D

   Dzēst
 4. Tonis ļoti smuks, tikai es esmu secinājusi, ka man daudz ērtākas ir otiņas ar noapaļoto galu (kā L'Oreal).

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, Elīn, man arī ļoti patīk noapaļotas otas, jo atkārto naga formu, sanāk pilnībā bez kļūdām un maksimāli tuvu kutikulai, bet šai arī nav nekādas vainas, jo tā ir plakana un ērti manevrējama, bet protams, ja būtu jāizvēlas, es liktu L'otral vai YSL otu šim klāt.

   Dzēst