pirmdiena, 2012. gada 30. jūlijs

Collistar Brownzing Powder – Blush Sun Effect.


Kā jau rakstīju, Collistar ir jaunienācējs Latvijas tirgū, tāpēc par visu pēc kārtas. 


Iepakojums šī ražotāja dekoratīvai kosmētikai ir balts ar zeltu, bildes „apēd” šo skaisto kontrastu, taču steigšu jūs pārliecināt, ka turēt to rokās ir patīkami: smags futlāris, pārdomātas formas, ērts lietošanā: attaisāms ar „knipi”, spogulis atvāžams gandrīz 180 grādu leņķī, fiksējas jebkurā pozīcijā. Otas nav, toties ir veseli deviņi grami produkta, taču vizuāli izskatās, ka produkta ir daudz vairāk.

Pēc tekstūras bronzeris atgādina Eiropas tirgum domātās Chanel acu ēnas un vaigu sārtumus, kā arī tos pašus produktus no Pupa, kas ir ražoti ar īpašas tehnoloģijas palīdzību, kuru latviskot īsti nevaru- „cepts” (?) (krievu „запечённый”, angļu „baked”), kas piešķir produktam gaisīgu, vieglu un sausu struktūru (sauss nebūt nenozīmē tāds, kas sausina ādu).
Šeit katrs tonis atsevišķi:
Un kopā:

Ir pieejams plašs toņu klāsts, taču es nespēju paiet garām „rumam”. Lai arī „Rums” un iepakojumā atgādina rumu, taču uz ķermeņa izskatās drīzāk kā metāls. Izteikts vara spīdums, daļiņas ir smalkas - nevis spīd kā atsevišķas zvaigznes uz mana ķermeņa, bet piešķir tam starojumu.

Noturība ir lieliska pat karstumā, pat peldoties, kas padara šo produktu ideālu vasarai. Klāju gan kā bronzeri/vaigu sārtumu uz sejas, gan iezīmējot plecus un dekoltē, kājas, ja nepieciešams, kā arī izmantoju kā acu ēnu paleti un priecājos par tik veiksmīgu pirkumu.

Šeit bronzeris izmantots kā vaigu sārtums, acu ēnas un iezīmējot atslēgas kaulus:

Protams, vēlreiz der atcerēties, ka „spīdīgos” lietojam tikai tad, ja ir gluda seja un esat iemācījušās tikt galā ar sejas spīdēšanu vasarā. 

Vai arī Jūs lietojiet bronzerus? Kādi patīk? Šimmerīgie vai matētie? Tumšie vai pēc iespējas gaišāki?

7 komentāri:

 1. Atvaino, mīļā, bet šoreiz ir KRIETNI par daudz ! Bet vispār produkts kārdinošs.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Un kā savādāk parādīt, ja fotoaparāts daļu noēd?

   Dzēst
 2. Man gan patīk :)
  Kur var iegādāties?

  AtbildētDzēst
 3. sodien cosmo izlasiju, ka tava bloga varot atrast ari sadalu, kur tu tirgo sev nevajadzigas lietas. Kur tada sadala ir?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tā būs bijusi dezinformācija. Ja es kaut ko no saviem krājumiem pārdodu, jo tas nav paticis/derējis, tad par to var izlasīt pie raksta, ja lieta pārdota, tad P.S. par pārdošanu tiek noņemts.

   Dzēst
 4. Ah, šis izskatās lielisks.. sakārdināji!

  AtbildētDzēst