sestdiena, 2012. gada 21. jūlijs

Chanel Long Lasting Eyeliner


Tonī Ebene (melns) 14.70Ls tax free.


Mīksts un ļoti pigmentēts zīmulis, kura līnija atgādina man mīkstu, labi izstrādātu zamšādu, tāpēc bildēs nolēmu to kombinēt ar YSL Double Effect ēnām viens un tas pats tonis matēts un ar perlamutru, manuprāt, tieši šādā kombinācijā zīmulis „parāda” sevi. 
Noturība ir laba, uzreiz pēc uzklāšanas jāļauj zīmulim „uzsēsties”, tad var droši iet pat peldēt, zīmulis paliks blāvāks, bet ne kritiski un pilnīgi droši neizplūdīs, taču vieglus nospiedumus uz plakstiņa atstāt tomēr var, ja apakšā nav ēnas. Ar ēnām noturība - cik vēlies, tik arī turēsies. Noņemt to ir vienkārši. 

Pēc uzbūves tas ir klasisks automātiskais zīmulis, kuram ir asināmais. Krietni mīkstāks par Essence, Dior un Avon, taču nedaudz cietāks par Pupa līdzīgiem zīmuļiem.

Diemžēl nepatīk zīmuļa konstrukcija, ļoti nedroša - grifelis ir krietni šaurāks par ietvaru, līdz ar to „staigā”, draudot nolūzt un apgrūtina krāsošanas, pie tā pēc kāda laika pierod un vairs nedomā, taču, pilnīgi noteikti, ja es atkārtoti pirkšu kādu no Chanel automātiskiem zīmuļiem, tā būs tikai kāda ļoti neparasta krāsa, kuras nav citiem ražotājiem, pretējā gadījumā neredzu jēgu tērēties.

1 komentārs:

  1. Man YSL Design du Regard ūdens noturigajā variantā zīmuļi patīka daudz labāk par Chanel. Chanel zīmulim nepatika asināmais, un tas ir pārāk ciets, man vajag mikstāku. Un jā, pirkšu tikai dēļ toņiem :)

    AtbildētDzēst