sestdiena, 2012. gada 16. jūnijs

Wet n Wild Walking on Eggshells


Kādēļ tik savdabīgs toņa nosaukums es nezinu, bet pastāstīšu jums par šīm ēnām. Paldies Naktsmeitai par brīnišķīgu dāvanu!Walking on Eggshels ir trīs toņu acu ēnas, kur gaišākais tonis ir domāts klāšanai tieši zem uzacs, tumšākais tonis zem uzacu kaula un palikušais – uz plakstiņa. Ilgi nav jāprāto, bet, protams, pastāv arī citi varianti. Visi trīs toņi ir gana perlamutrīgi, taču nebūt ne uzbāzīgi un pārāk uzkrītoši. 

Ēnas ir lieliski pigmentētas un arī to noturība ir uzdevuma augstumos. Uzklājot nebirst, un to konsistence man atgādina kaut ko starp sausām un krēmveida acu ēnām. Jāsaka, ka esmu tās iemīlējusi, jo tās ir tik labas un tik vienkāršas, ka man nav jāeksperimentē ar to savaldīšanu.
Burtiski divu minūšu variants saskaņā ar ražotāja izstrukciju + tumšais tonis arī uz apakšējā plakstiņa:
Re, ko esmu uzmeistarojusi koptēlā, manuprāt, šis variants padara manu seju maigāku, siltāku un ļoti labi izceļ acu krāsu, ko teiksiet?
 P.S. Ceru nekļūdīšos, ja pateikšu, ka šīs ēnas var iegādāties "Eurokos" veikalā, taču ja tā nav un ja ir vēl kādas citas tirdzniecības vietas Latvijā, kur šo produktu var iegādāties, būšu pateicīga, ja minēsiet to komentāros.

5 komentāri:

 1. Manuprāt, tiešām ēnas ļoti skaisti tev piestāv, koptēls tāds maigs un sabalnsēts!
  Jā, Tu nekļūdies Eurokos var iegādāties Wet&Wild acu ēnas.:)
  Diemžēl citās vietās neesmu redzējusi, kur vēl pārdodas Wet&Wild kosmētika.

  AtbildētDzēst
 2. Izskatās tiešām labas, būs jāpērk nost. Un cik forši, ka padomāts par mazu špikerīti (kā krāsot acis), kuru nav iespējams pazaudēt.

  AtbildētDzēst
 3. Koptēls ļoti skaists sanāca, maigs un sievišķīgs :)

  AtbildētDzēst
 4. Super . es pat sagribēju sev paleti . atkal :D

  AtbildētDzēst
 5. Ļoti skaists grims! Pašas ēnas arī, šīs ir ēnu trio, ko vēlos iegādāties, būs jādodas uz Erokos. :)

  AtbildētDzēst