otrdiena, 2012. gada 19. jūnijs

L’oreal Renewal Lash Serum


Iegādājos, lai palutinātu savas skropstas, to izdarīt mani pamudināja atlaide, (cena bez atlaides ~10Ls, ar – 7Ls). Informācijas uz iepakojuma ir skopa, bet internetā ražotājs sola, ka šīs serums baros katras skropstiņas sakni (nu tas nav iespējams, ko var stāstīt), padarot to stiprāku. Īpašais aplikators veidots tā, lai serumu varētu vienmērīgi uzklākt visā skropstu garumā (piekrītu, aplikators ērts).

Ražotājs apgalvo, ka pēc četrām nedēļām skropstas kļūs biezākas un stiprākas. Labākai efektivitātei serums ir jālieto gan vakarā, gan no rīta, pirms tušas uzklāšanas. Šo noteikumu es ignorēju, jo serums tomēr nedaudz salipina skropstas, kā uzklāt uz tām tušu – nevaru iedomāties, tādēļ dienas laikā produktu lietoju tikai tad, kad nebija nekur jāiet.

Līdzeklis man ļoti patika, uzklāšana tiešām ir ērta un ātra, katra skropstiņa dabū savu seruma devu, acis nekairina nemaz, piepampuma (kā no eļļām) nav. Un galvenais: efekts, kas, manuprāt, ir. Nav tā, ka man bijuši celmi, bet nu ir izaudzis stalts mežs, bet skropstas noteikti ir stiprākas, spīdīgākas, garākas. Garumu īpaši labi var manīt ar skropstu tušu, bet šeit rādīšu Jums „pliku” aci. Serumu lietoju trīs nedēļas katru vakaru un dažreiz arī dienas laikā.

Pirms:

Pēc:

Vai jūs arī redzat atšķirību?

17 comments:

 1. Wow! Tiešām ir rezultāts redzams!
  Kur tādu brīnumlīdzekli var nopirkt?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Drogās, L'oreal dekoratīvās kosmētikas stendā.

   Dzēst
  2. Vot es aita, tā saskatījos uz skropstām, ka pat nepamanīju ka tas ir Loreal :))))
   Paldies, paldies, paldies! :)

   Dzēst
  3. Nav par ko, šo līdzekli viegli nepamanīt, jo neatrodas acu līmenī, stendā kkur tā uz vidukļa līniju jāmeklē.

   Dzēst
  4. Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

   Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

   Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

   E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
   Zvans / WhatsApp: +16626183756
   Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com   Dzēst
 2. Man liekas, ka rezultāts tiešām redzams, šaubos, vai pati iegādāšos, bet produkts izskatās daudzsološs! :)

  AtbildētDzēst
 3. Es arī pievienojos tam, ka rezultāts ir redzams. Pēc cik ilga produkta lietošanas laika ir uzņemtas "Pēc" bildes?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pati pamanīju atbildi, ko pirmo reizi, neuzmanigi lasot, biju palaidusi garām.

   Dzēst
 4. Man liekas, ka redzu :)

  AtbildētDzēst
 5. O, manuprāt, efekts ir vienkārši super. Diezgan bieži biju lasījusi labas atsauksmes par šo produktu, pat nolēmu iegādāties, bet tad kaut kā piemirsās, bet tagad tiešām nevajadzētu aizmirst.

  AtbildētDzēst
 6. efekts tik tiešām ir, forši, būs jāizmēģina.

  AtbildētDzēst
 7. Tieši šodien nopirku citā blogā izreklamēto dzintara produktu, provēšu, pirms tam jānoņem atlikums no piaudzētām skropstiņām, laikam "eto ņe majo", nevaru pierast ka tā krīt ārā skropstas, gabaliem vien:D
  manīs kā man ies:) man tā bēda ka tušas reti kura ir draudzīgas acīm:(
  Un manuprāt te es efektu manu.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Iveta, meistares vaina vai individuāli nepanes nevienas meistares darbu?
   Par tušām, pārāk jutīgas acis???

   Dzēst
 8. Efektu var redzēt! Iegādāšu ar pēc skropstu pieaudzēšanas pasākuma vasaras beigās :)

  AtbildētDzēst
 9. Tik tiešām redzams efekts. :) Man sākumā arī efekts knapi redzams bija, bet laikam skropstas bija jau pieradušas, ka nekas vairs nemainījās vai arī tas bija maksimums manām skropstām. :D

  Agija

  AtbildētDzēst