svētdiena, 2012. gada 3. jūnijs

L’oreal Color Rich nagu laka.


Beidzot esmu tikusi pie sen kārotās jaunās L’oreal nagu lakas. Izvēlējos Scarlet Vamp toni.Par otu. Viena no visērtākajām, ko es jelkad esmu lietojusi, kaut kas starp Rimmel un OPI, ļoti smalki sariņi, nokrāso nagu tik precīzi, ka nekādi turpmākie pielabojumi nav nepieciešami.

Tekstūra šai lakai ir želejveida, diezgan šķidra, klājas lieliski, nepieciešamas divas kārtas. Žūšana varēja būt ātrāka, bet problēmas nesagādā.
Piemīt ļoti skaists mitrs spīdums.

Taču lietošanā šī laka mani ļoti pievīla. Šis ir rezultāts pēc 8h valkāšanas. Kā bāzes kārtu lietoju Orly Bonder.
Godīgi – biju vannā un nomazgāju divas krūzītes ar tasītēm. Viss. Vēlāk nāca ciemiņš, nācās slēpt rokas, jutos ļoti neērti, jo esmu cilvēks, kas aktīvi žestikulē. 
Nezinu, vai tā ir toņa vai manu nagu vaina? Meitenes, kādas attiecības jums ir izveidojušās ar šīm lakām?

8 komentāri:

 1. Staigāju ar savu French Riviera jau divas dienas, vienam nagam laka nedaudz nošķēlusies, bet es kaut kur baigi aizķēros ar nagu, tādēļ tas nav brīnums. Visādi citādi - laka turās savā vietā. Šodien, droši vien, pārlakošu nagus un uzlikšu virskārtu - tad jau redzēs.

  AtbildētDzēst
 2. Man turejas labi gan ar, gan bez bazes + virslakas. Tikai manejie tonji bija ar to mateto pecefektu. Varbut atshkjiras ari noturiba?

  AtbildētDzēst
 3. Man reti kura turas labi bez virskārtas, iesaku uzlikt pa virsu biezā slānī, nebus problēmu.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, Kristīn, es parasti tā daru, taču jaunās lakas man vienmēr "liek eksāmenu"! :)

   Dzēst
 4. Hm, noteikti jādod lakai otrā iespēja!

  AtbildētDzēst
 5. Man līdzīga problēma - paši nagu galiņi jau nākamā dienā tādi paši! Vislaik to 'norakstīju' uz ātro nagu augšanu, kā arī datortaustiņu klabināšanu..
  Bet otiņa un tekstūra - super!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nē, nē, nagi taču aug no otrā gala (to var baigi labi redzēt, kad liek gēla nagus), tā nagulaka drīzāk nevis nodzēšas no nagu galiņiem, bet atkāpjas, tāpat kā mati plikpaurim!

   Dzēst
 6. Pēc 3 nedēļu nēsāšanas gēla lakojums sāka izskatīties nesvaigs, tādēļ to noņēmu un, kamēr gaidu pierakstu pie manikīres, pamēģinu šo laku, varu teikt tikai to labāko.
  Mans tonis ir "Femme Fatale" (līdzīgs Becky variantam), liku 2 kārtās, zem lakas un virs lakas ir Nailtek II. Turās trešo dienu bez defektiem. Esmu ar rokām mazgājusi dažas blūzītes un pati bijusi vairākas reizes dušā.
  Īpaši patīk spīdums un piesātinātais tonis. Par tādu cenu (Ls 2,61 uz atlaidēm) esmu ļoti apmierināta.

  AtbildētDzēst