sestdiena, 2012. gada 2. jūnijs

Eveline karsējošā sejas maska


Ieraudzīju šo Eveline jaunumu un paiet garām nevarēju. Intenensīva karsējošā, attīroša un atjaunojoša maska ar koenzīmu Q10 un R, kumelītes un zaļās tējas ekstraktiem. Maska ir paredzēta visiem ādas tipiem, izņemot īpaši jutīgo un ādu ar vājiem kapilāriem. Ražotājs sola vieglu, maigu un lietošanā ērtu mikrodermabrāzijas procedūras alternatīvu (par skaļu teikts, manuprāt).


Iedarbība: baltie māli, absorbēs un „izvilks” visus ādas netīrumus un lieko sebumu, palīdzēs sadziedēt brūcītes, turklāt tie darbojas kā antiseptiķis. Koenzīmi Q10 un R darbojas pret mīmiskām krunciņām un novērš to rašanos. Kumelītes un zaļās tējas ekstrakti nomierinās ādu, noņems apsārtumu, kas radies ārējās vides ietekmē, kā arī nedaudz balinās ādu. Savukārt, karsējošais efekts uzlabos visas šīs īpašības.

Kas man nepatika, ka ražotājs tomēr sola nesasniedzamo, piemēram, citēju „Poru skaita samazināšanās – 90%”. Ar tām mēs piedzimstam un to skaitu mēs mainīt nevaram, viss, punkts.

Sastāvs ir šeit:

Lietošana: uzklāt masku uz attīrītas mitras sejas ādas un veikt sejas masāžu (pamācībā ir parādīts kā), tad atstāt līdz nožūšanai un noskalot.

Maska izskatās pēc balta skrubīša. Skrubējošās daļiņas ir polietilēna, kas man patīk, jo pareizās formas sfēras netraumē ādu un tādējādi neprovocē izsitumus. Uz mitrās sejas maska tiešām ir ļoti karsējoša, par to rūpējs ceolīts (mākslīgais vai dabīgi iegūtais minerāls ar ļoti plašu pielietojuma spektru). Pēc noskalošanas ir ļoti interesanta sajūta, ka saunā ir pabijusi tikai mana seja. 

Efekts: āda ir ļoti labi attīrīta, gluda, svaiga, saunas efekts (sārti vaigi un karstums sejā, tādēļ vēlreiz apstiprināšu, ka vājiem kapilāriem, ļoti jutīgai ādai maska nederēs) turas aptuveni stundu, tad āda nomierinās – viss tieši kā pēc pirts, kā par brīnumu, maska ādu nesausina

Secinājumi: ļoti patīk, noteikti iegādāšos arī atkārtoti, protams, mazliet žēl, ka ražotājs tomēr solīja to, ko piepildīt nevar. Vienīgais jābūt uzmanīgai, lai maska, īpaši to skalojot, nenokļūst matos, tad neizbēgami mati būs jāmazgā – maska tur paliks!

1 komentārs:

  1. Man bija kaut kāda sildošo maska no BodyShop, galīgi garām, poras aizsita nenormāli...tāpēc tamlīdzīgiem izstrādājumiem eju ar līkumu :(

    AtbildētDzēst