trešdiena, 2012. gada 13. jūnijs

Chanel Illusion D’ombre.


Ilgnoturīgas krēmveida acu ēnas, tonī Emerveille (18.70Ls tax free). Nopirku jau pasen, taču raksts tapis tik ilgi tādēļ, ka nevarēju saprast, mīlēt vai ienīst. 


Tādēļ sākšu no paša sākuma. Ēnas tika laistas kopā ar 2011. gada rudens kolekciju kā pilnīgi jauns un revolucionārs produkts . Kā saka ražotājs tās ir intensīvi spīdīgas ilgnoturīgas acu ēnas, kas katru reizi izskatās savādāk. Inovatīva struktūra ļauj izmantot produktu gan kā acu ēnas, gan arī kā laineri. Komplektā nāk unikāla ota, kas ir speciāli veidota šīm ēnām.
Skatamies otu un tekstūru:
Līdz šim manā īpašumā ir bijušas tikai vienas krēmveida ēnas no L’oreal ar kurām esmu pilnībā apmierināta, tādēļ no šīm gaidīju to pašu – vienkāršu uzklāšanu un labu noturību. Dabūju tikai noturību. Komplektā nāk pavisam bezjēdzīga ota, kuras sariņi ir pārāk gari, lai vilktu lainera līniju un pārāk atsperīgi, lai iztušētu ēnas uz acīm. Arī bez šīs otas uzklāšanas sagādāja man lielas problēmas, revolucionārā „gēlveida uzpūteņa” struktūra uz mani neiedarbojās – ēnas ir grūti paņemt no burciņas vajadzīgā daudzumā, vēl grūtāk ir iegūto pikuci iztušēt, tas vai nu pielīp pie plakstiņa un tad ir jāstrādā, lai pārklājums būtu vienmērīgs, vai arī vienkārši noripo no manis nost un tad jau tas ir jāmeklē kaut kur savās drēbēs. Uzklāšana ar pirkstu ir labāka, bet man Chanel un pirksts man nelīmējas kopā.
Uzklāšana:
Kas man patīk, protams, tas ir zaigojošs starojums, kurā nav ne mazāka mājiena par lēto un bezgaumīgo spīdīgumu un noturība, kas pat bez bāzes ir visai iespaidīga. Taču, tā kā uzklāšana ir viens kreņķis, šīs acu ēnas lietoju diezgan reti un domāju, ka atkārtoti arī nepirkšu. 
Un uz acs ar melno kontūrzīmuli:

10 comments:

 1. Šīs ēnas, pēc Tava apraksta, pieder pie "skaistums prasa upurus" kategorijas :D
  Izskatās ļoti eleganti, tāds foršs dienas variants. Tikai nez, vai man no rītiem būtu šāda pacietība :D

  Miss?

  AtbildētDzēst
 2. Tieši tā, man arī nav tādas pacietības! Pārbaudīju derīguma termiņu, tās ir tiiik svaigas, domāju, moš pēc kāda laika, kad "pažūs" būs labākas.

  AtbildētDzēst
 3. Sākumā domāju, ka tas tonis nav pārāk glīts, bet, redzot, kā ēnas izskatās uzklātas uz plakstiņiem, nākas rakstīt - ļoto glīts tonis! :)
  ladure.e

  AtbildētDzēst
 4. Vai, milzīgs paldies par rakstu! Es kaut kā biju iedomājusies, ka šīs ir tāds ātrais variants, kad slinkums ar parastajām ēnām krāmēties, un biju nolikusi sev prātā, ka jāiepērk kaut kad. Bet izrādās, tas nemaz nav slinķudrošs variants :D
  Lai nu kā ar to izklāšanu, bet izskatās gan ļoti skaisti!

  AtbildētDzēst
 5. Ogo, nē, man tas viennozīmīgi ir mīļākas ēnas it īpaši šīs tonis, dievinu :) Uzklāju ar pirkstu un nemaz nedomāju ka zaimoju :)
  Bet tā ir, cik cilvēku tik viedokļu!

  AtbildētDzēst
 6. Man ir Illusoire, kuras man ļoti patīk un es arī tās parasti klāju ar pirkstu, manuprāt, ļoti labi sanāk. Bez bāzes man viņas gan neturas, noslāņojas, bet ar bāzi varu būt bez raizēm. Es gan vienreiz savas aizmāršības pēc tās aizmirsu aizvērt un rezultātā ēnas mazliet sakalta, bet nekas, klājas joprojām ļoti labi, tikai vairs neturas tajā burciņā tik stabili.
  Jau kuro reizi pārliecinos, ka Emerveille izskatās vienkārši burvīgi :)

  AtbildētDzēst
 7. Skaistumlap, Elīn, man gluži vienkārši neērti klāt ar pirkstu, īpaši tagad, kad nagi ir izauguši, es vai nu skrāpēju plakstiņu, vai arī ēnas saiet zem nagiem, kas, savukārt, nav visai higiēniski.

  AtbildētDzēst
 8. Pamēģini kādu no blending brushes, piem MAC 217, problēma pazudīs.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jātiek līdz tām otām, jātiek. Paldies par padomu.

   Dzēst