trešdiena, 2012. gada 9. maijs

Uzmanību: loterija un mans bēdu stāsts!!!


Šodien saņēmu vienas no bēdīgākajām ziņām pēdējā laikā (kāda te noteikti tūlīt padomās, ka man viņas problēmas)! Guerlain vasaras kolekcija neienāks Latvija, tādēļ ceru, varbūt kāda meitene, kas dzīvo kādā no Eiropas valstīm, kur Guerlain by Emilio Pucci kolekcija ir pieejama, var palīdzēt man to iegādāties (diemžēl tuvākajā laikā nekur tālu nelidoju), naudiņu nosūtīšu par pirkumu, pūlēm un pastu, tad, par to, lūdzu, privāti uz e-pastu, ja šāda labā un godīga dvēselīte uzrodas....


Nu, lūk, lai kaut kā kliedētu savas bēdas, gribu dzirdēt labas lietas no jums. Jautājums ir sekojošs: es visai bieži publicēju negatīvās atsauksmes par kosmētikas produktiem un zinu, ka ir meitenes, kuras iedvesmojoties no manām atsauksmēm, negatīvi novērtēto produktu nepirks. Tādēļ, kā jūs domājat, vai es šādā veidā nediskreditēju ražotāju? Varbūt produkts ir lielisks un nav derējis tieši man? 

Protams, jūs par velti neatbildēsiet, tādēļ tāpat kā iepriekšējo reizi starp komentētājiem izlozēšu Illamasqua nagulaku, šoreiz Jūsu izvēlētajā tonī Collide.
Ak, jā, izloze notiks 20. maija rītā, tādēļ lūdzu visas komentētgirbētājas atstāt savas izsmeļošas atbildes līdz 19. maijam.

P.S. Šausmas, aiz bedām aizmirsu, atstājiet savus e-pastus, lai uzvaras gadījumā nebūtu problēmas sazināties!

31 komentārs:

 1. Man šķiet, ka nediskreditē. Jo tomēr taču parasti pieraksti klāt, ka sausai vai, piemēram, taukainai ādai nederēs, tas jau nenozīmē uzreiz to, ka produkts ir slikts, bet gan to, ka konkrētais produkts Tev nepatīk/neder, bet citai (ar savādāku ādu) derētu. Savukārt, ja produkts pats par sevi nav izdevies, es tikai ļoti priecāšos, ka esi pabrīdinājusi. Kurš gan vēlas iegrābties nekvalitatīvā produkcijā..

  AtbildētDzēst
 2. Es nedomāju, ka Tavs pienākums ir liet tīru medu.
  Dažreiz, izlasot kādu no atsauksmēm, ļoti nopriecājos, ka kādu noskatītu produktu vēl neesmu iegādājusies. Tāpat uzskatu, ka šāda veida raksti vairāk vai mazāk mudina kosmētikas kompānijas ražot LABUS produktus un nebojāt savu reputāciju ar negatīvām atsauksmēm populāros blogos.
  Protams, ir gadījumi, kad produkts nav piemērots kādam konkrētam ādas tipam, bet citiem tas der perfekti, taču, piemēram, pēc tavas atsauksmes par Sisley Eye Contour Mask, es atsakos ticēt, ka tā kādam varētu derēt. Un te nav runa par alerģijām vai ko tamlīdzīgu-ja līdzeklis ir slikts, tas nav jālaiž pārdošanā. Punkts!

  fiducia2@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 3. Nē, man nekad nav radušās domas, ka kāds uzrakstot ne visai pozitīvu atsauksmi par kādu kosmētikas produktu ar to diskreditētu konkrēto ražotāju. Tas jau tikai normāli, ka vienam cilvēkam konkrētais produkts der, bet citam neder, vai vienkārši nepatīk. Ja visiem patiktu viens un tas pats, tad pietiktu ar vienu kosmētikas ražotāju :) Katrs lasītājs jau izvērtē (spriežot pēc apraksta), vai viņam tas produkts varētu tomēr patikt, vai viedoklis sakrīt ar aprakstīto.
  Man visai bieži ir gadījies tā, ka neskatoties uz negatīvām atsauksmēm, kādu produktu tomēr nopērku - sanācis jau dažādi - reizēm man ir paticis, bet reizēm viedoklis sakritis ar vairākumu.
  Manuprāt, galvenais ir rakstīt patiesu atsauksmi par produktu - galu galā tieši tādēļ jau cilvēki lasa skaistuma blogus, lai uzzinātu un izvērtētu iegūto informāciju. Un vēl, neviens blogeris jau neraksta - "nekādā gadījumā nepērciet šo produktu" - katrs uzraksta savas domas, bet uzņemties atbildību par visu to cilvēku iespējamajām reakcijām (patikām, vai nepatikām) pēc produkta lietošanas būtu vienkārši neiespējami. Blogeris jau neražo kosmētiku, bet tikai izsaka savas domas - uzklausīt tās, vai nē - tas jau ir lasītāja paša ziņā.

  P.S. Ļoti žēl, ka pie mums nebūs Guerlain vasaras kolekcija, man ļoti gribējās to zilo lūpu spīdumu (ieraudzīju dažās bildēs, ka uz lūpām, manuprāt, viņš izskatās vienkārši dievīgi) :(

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā,man arī gribējās to pašu spīdumu, meteorītus un varbūt arī zili-violeto nagu laku! :(

   Dzēst
 4. Ja blogā ilglaicīgi viss tiek vērtēts pozitīvi un slavinoši uz mani tas iedarbojas sliktāk nekā godīga atsauksme "man nederēja", jo rada aizdomas, ka tā ir vienkārši reklāma vai gluži vienkārši rakstītājam trūkst kritiska skatiena un atzīst par labu esam priekš sevis jebko. Katram bloga lasītājam jau ir dota spriestspēja, lai saprastu kāpēc autoram šis produkts nav derējis- tāpēc, ka neatbilst lietotāja vajadzībām un prasībām, tātad var derēt tiem, kam ir citas prasības, vai gluži vienkārši šoreiz tiešām ir nošauts garām. Uzskatu, ka katram ražotājam jau gadās kāds ne tik veiksmīgs produkts, bet tas nenozīmē, ka pārējā produkcija nekam neder. Arī pati rakstu sliktas atsauksmes, ja tas ir pelnīts un ar lielu interesi arī lasu citu sliktās atsauksmes, tā kā ceru, ka arī turpmāk Tavā blogā varēs lasīt godīgas atsauksmes, kas ne vienmēr būs slavinošas!

  AtbildētDzēst
 5. Arī es uzskatu, ka par produktiem ir jāraksta atklāti, neko neslēpjot, tātad ietverot arī Tavu negatīvo pieredzi. Jo arī labā pieredze ir ļoti subjektīva, t.i., Tev var derēt, Tu uzrakstīsi labu atsausmi, bet es nopirkšu - man nederēs. Tādēļ labas/sliktas atsaukmes nav kritērijs, lai kaut ko rakstītu vai nerakstītu.
  Ja viss tiek rakstīts, kā tas ir, argumentējot savu viedokli, nevis tikai uzrakstot, ka šis produkts man nepatīk, jo nepatīk vispār ražotājs. Turklāt tieši Tava sliktā pieredze, kas ir pamatota, piemēram, ar "man nederēja, jo ir piemērots sausai ādai", var likt kādam nopirkt šo produktu, jo cilvēkam tieši tāds varētu būt nepieciešams.
  Liekas, ka, rakstot tikai produktus slavinošus rakstus, zaudēto tie, kuriem ir cits ādas tips vai citas prasības.
  ladure.e

  AtbildētDzēst
 6. Mans viedoklis sakrīt ar vairākumu. Mēs katra esam domājošas būtnes, ja es lasu Tavu atsauksmi un neesi iedraudzējusies ar kādu konkrētu produktu, tad tam noteikti ir iemesls, kurš arī tiek minēts. Tāpēc, ja Tev ir atšķirīgs ādas tips, tad nu katrai pašai ir pienākums izsecināt vai man tas der vai nē. Par dažiem produktiem jau pašām arī viedoklis, kas iespējams atšķiras no Tavējā, tāpēc viss ir štokos :)
  Turpini, lūdzu, rakstīt savā stilā, jo ir patīkamāk lasīt īstu viedokli nekā visu produktu slavēšanu, jo ir pienākums pret to pārdevējiem vai izplatītājiem.

  vendija18@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 7. Man personīgi netraucē, ka tu taisi atsauksmes par produktiem, ar kuriem tev nav paveicies, tas man liek apsvērt, vai šo produktu tiešām gribu un vai nevaru atrast citu alternatīvu.
  Protams, laiku pa laikam gribētos palasīt labas atsauksmes (protams, nesaku, ka tev tādas nav :)), tomēr saprotu, ka man ar konkrēto produktu var nepaveikties.

  hkitty123@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 8. tā kā Tu nesludini vispārpieņemtas patiesības, bet savu viedokli, tad nē, protams.
  jā, jā, turpini rakstīt, mani pēdējā laikā ir pārņēmis kosmētikas piedūriens, tā kā šī lapa man darbā no rīta ir viena no "must open". :D

  @ElzaEuza

  AtbildētDzēst
 9. Es vienmēr rakstu tieši to ko domāju, labs vai slikts, BET vienmēr arī Piebilstu, ka tas paliek katra paša ziņā un ka iespējams tikai man šis produkts ir neatbilstošs. Kā arī otrs variants.. var par produktiem rakstīt īpašības kuras tu novēro piemēram- ja ir matējošs produkts- tad vai viņš matē un cik ilgi šis matējums turas.. tādā veidā, ja produkts neradīs tev vēlamo rezultātu nebūs jāsaka ka slikts, bet varēs rakstīt, ka ir nepietiekami matējošs tavām vajadzībām vai konkrētam gadījumam. Piekrītu ka blogos kur meitenes sajūsminās par pilnīgu visu - tas šķiet aizdomīgi.. nevar viss būt lielisks un superīgs, jo mēs katra zinam, ka ne visi produkti ir fantastiski :)

  laura@lauravaluta.com

  AtbildētDzēst
 10. Pilnīgi noteikti vajag reālu vērtējumu. Dāmas skaistuma niekiem tērē milzu summas, tāpēc nav ko kautrēties. Jā, un ne jau viss, kas Tev neder, būs galīgi garām arī man. Cik cilvēku, tik viedokļu :)

  AtbildētDzēst
 11. Es pievienojos vairākumam - neredzu tavos rakstos nekādu sazvērestību vērstu pret kosmētikas ražotājiem. Es, piemēram, varu piekasīties jebkuram produktam, bet tas nenozīmē, ka produkts ir nekam nederīgs. Katram pašam ir jāizvērtē produkta plusi un mīnusi, lai saprastu, vai ir vērts tajā ieguldīt līdzekļus. Un kā jau meitenes minēja, pārlieku liela jūsmošana rada aizdomas par blogera godīgumu. :)

  E-pasts: pietura23@tvnet.lv

  AtbildētDzēst
 12. Jap, neredzu jēgu sacukurotiem, saldiem rakstiem "vai cik forši, man viss der" blablabla. Vienkārši neredzu :D Kāpēc rakstīt labu atsauksmi par kaut ko, kas tev šķiet nederīgs? Varbūt ārzemju blogeri tādā veidā var "ielīst pakaļā" kompānijām, bet nu mums iekš LV tas viss vēl nav tā attīstījies.
  Varbūt var kļūt neērti rakstīt patiesas atsauksmes par to, kas tiek piešķirts no kompāniju pārstāvjiem, bet nu, tāds ir bloggera darbs, un viņi ar to rēķinas. Uzskatu, ka jāsaka viss, kas uz sirds, kaut arī tavs viedoklis atšķiras no lielā vairuma, piemēram, kā man ar Joico matu kosmētiku. Varbūt kādā brīdī sanāk atturēt no pirkuma kādu, kuram tas produkts varbūt būtu iemīļotākais ever, bet nu, tā ir laimes spēle.

  godsavesispend@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 13. Ir manīts dažos blogos, ka viss ir tikai labs. Var jau būt, ka meitenēm tiešām viss tā patīk un izdevies nekad neiegrābties, bet par dažiem produktiem, ko tiešām zinu, ka nav īsti kvalitatīvi gan man,gan draudzenēm, taču blogā tie tiek lielīti. Reklāma vai kas, nezinu.
  Man ļoti patīk, ka Tu raksti arī pietiekami daudz negatīvā un arī, cik esmu lasījusi, uzraksti taču - ka taukainai ādai,kāda ir Tev, neder, taču sausai, iespējams, būtu tieši laikā. Tā kā man arī taukaina āda - ļoti patīk Tavs viedoklis :)

  bellruche@gmail.com

  AtbildētDzēst
 14. Godsavesispend Kristīne - pirmoreiz ļāvos vājumam kko nopirkt kāda cita slavas dziesmu ietekmē, jo izskatījās pēc kaut kās, kas man tiešām vajadzīgs. will see. :D (redken anti-snap)

  @EE

  AtbildētDzēst
 15. Piekritīšu vairums meitenēm, ka tu nekādā gadījumā nediskreditē ražotāju, jo tu jau parasti uzraksti kādai ādai labāk derēs vai kādai nederēs. Kas Vienam der, otram ne. Galvenais ir rakstīt visu kā ir. :))

  viva003@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 16. Piekritīšu vairākumam, ka raksti ar negatīvu atsauci citreiz ir pat interesantāki, nekā tie, kuros pat īsti nekas nav aprakstīts par pašu produktu, bet vērtējums ir lieliski, superīgi utt. Jo blogi jau primāri ir domāti, lai cilvēki varētu izvērtēt produkta izskatu, cenu, īpašības un to, vai tas atbilst prasītajai cenai, jo ne vienmēr veikalā ir iespējams produktu pamēģināt un redzēt. :)

  labubio@gmail.com

  AtbildētDzēst
 17. Protams, no ražotāja viedokļa jebkas, kas runā pretī tam, ka viņu produkts ir pats labākais, ir briesmīga kritika, bet arī viņi saprot, ka kas der visam, neder nekam, tātad, ir tikai loģiski un uzteicami, ka produktu aprakstos raksti arī sliktās lietas, citādāk zustu vispār jēga no tādiem blogiem, ja viss būtu skaisti, vienmēr ideāls un vienmēr tiktu vērtēts uz 10 ballēm, pie tam, cenzūra Latvijā , tāpat kā vairums pasaulē ir aizliegta, tāpēc Tev ir visas tiesības izteikt savu pamatotu viedokli, bez bailēm tikt ierobežotai vai tamlīdzīgi. :)

  Man ir milzīgs prieks un interese lasīt šādus blogus, kuros produkts tiek apskatīts no visām pusēm, nevis pieminot tikai labo :) un tas ir jebkurai domājošai būtnei skaidrs, ka, ja produkts neder Tev, tas nenozīmē, ka nederēs un būs slikts ikvienam. Tāpat man bijis, ka kaut ko nopērku, izmēģini, nepatīk un atdodu, piemēram māsai. Tad, paiet kāds mēnesis, mēģinu vēlreiz un - Tavu brīnumu, pēkšņi man patīk :) Viss ir relatīvs, tā kā paldies par Tavu viedokli savos bloga rakstos, vienmēr izlasu ar interesi :)

  mdiaana@gmail.com

  AtbildētDzēst
 18. mani tas sisley "zirneklis" iebaidīja, man ir paniskas bailes no zirnekļiem. tagad pat šim zīmolam neeju klāt tikai dēļ tā vien, ka negribu redzēt.

  paulazeltina@gmail.com

  AtbildētDzēst
 19. Ni ni, skaidrs prāts ir vajadzīgs. Parasti es gan cenšos uzsvērt, ka produkts nav derējis tieši MAN , manas ādas tipam , degunam vai citām īpatnībām .Ir tik daudz piemēru , kad tas kas patīk vienam, pilnīgi neder citam . Bet man reti gadās kas tāds, kas tikai zemē metams, jo pārsvarā veicu nelielu izpēti internetā , pirms veikt pirkumus.Piemēram, meklējot jaunumus Sephorā vai citur, lasu tieši sliktās atsauksmes. Ja to ir ļoti daudz, produktu nepirkšu . Ja mazākumā- iespēja, ka tas man derēs ir lielāka un ņemu ciet:)

  Es gribu Collide :p

  AtbildētDzēst
 20. Un jā - man tavas (bitītmatos!) problēmas ! :)

  AtbildētDzēst
 21. Uff, ja es rakstītu blogu par kosmētiku, šķiet, tajā būtu vēl vairāk negatīvu atsauksmju, bet tikai tāpēc, ka mana āda vispār ir kaut kas dīvains, kas ņem pretī to, kas citiem nepatīk un neņem pretī to, par ko citi aiz sajūsmas spiedz un lēkā gaisā. :) Un zini kā ir? Labāk, lai par aptuveni 67 Ls vērtu produktu pasaka, ka tas ir draņķis un nerodas vēlme to pirkt, nekā pasaka, ka tas ir revolucionārs atklājums, brīnumprodukts un katrai obligāti jāpērk. Naudiņu žēl. :D
  _______
  Abalone

  AtbildētDzēst
 22. ehh nu kā jau visi te teica, neko sliktu godīgā produktu aprakstīšanā neredzu.. vispār tu esi viena no manām mīļākajām blogerēm dēļ savas lieliskās humora izjūtas un - jā! arī tamdēļ, ka sauc lietas īstajos vārdos un ja produkts nekam neder tā arī pasaki. tāpēc tā tik turpini - viss ir lieliski!

  ieva2403@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 23. Tu jau zinu man patīk tavs ''skarbums'' :)
  Man liekas kā tādi raksti nediskreditē, nē, bet man piemērām, visi pirkumi ir ļoti pārdomāti, vai arī man veicās, bet patiesi riebīgu produktu man reti nākas nopirkt.
  skaistumlapa@inbox.lv

  AtbildētDzēst
 24. Piekritīšu jau izteiktajam viedoklim - ir jāraksta godīgi un tas nevienu nediskreditē. Patiešiba neko ļaunu nevar nodarīt. Pie tam tieši tā arī ir, ka visiem viss nekad nederēs. Man patīk lasīt visus viedokļus, arī vilšanos kādā citur saslavētā produktā, bet tas nenozīmē, ka ja arī esmu izlasīju, ka kādam produkts nederēja, tad noteikti to neiegādāšos. Tā nav, domāju līdzi un zinu,ka katram savs, tādēļ aiz auss negatīvo pieredzi lieku un priecājos, ka esmu to uzzinājusi, bet tāpat pārbaudu pati uz sevis.
  Visu cieņu tev, ka pasaki visu kā ir un sauc lietas īstajos vārdos!

  AtbildētDzēst
 25. WOW, cik daudz komentāru:) apsveicu:)
  Es neuztveru, ka ats ir negatīvi...bet POZITĪVI....pirmkārt ir skaidri zināms, kāds ir Tavs ādas tips, un otrs, ir gadījumi, kad tiešām produkts nav labs.
  Man šī informācija ir būtiska, tas ir GalVENAIS iemesls kāpēc es lasu skaistumkopšanas blogus...
  un, zini, ir arī kā saki, neder kas konkrēti Tev. Es pēc ieteikuma no cita bloga nopirku vieglu tonālo krēmu.....manneder, lai gan tur tika slavēt....un besītis, jo vasarai gribējaš ko plānu, vieglu un engribu ķēpāties ar pūderi, nu nesokas mana r to...nepatīk man tas dienas grimmam, jo man patīk "NO make-up" make-up efekts..:)))

  AtbildētDzēst
 26. Galvenais ir pamatojums. Kāpēc nepatika, kas tieši. Un tas ir tikai un vienīgi objektīvi. Un man, lasot blogus, vienmēr ir arī skaidrs, ka informācija ir jāfiltrē, jo blogos mēs paužam savas sajūtas, kas ne vienmēr sakritīs ar pārējo cilvēku sajūtām un viedokļiem.
  Par ražotāju diskreditēšanu- a chjom vopros? Nu kāda tur neslavas celšana. Drīzāk mazs brīdinājums ņemt vērā šo informāciju pirms pirkumiem

  AtbildētDzēst
 27. Es esmu tikai priecīga lasīt arī negatīvās atsauksmes, ja tās ir pamatotas.
  Tu jau visu kārtīgi izanalizē un stāsti pa posmiem, nevis raksti, piemēram, "tizla krāsa". Tas jau ir neobjektīvi.
  bet ja teiksim laka klājas slikti, tad tā vienkārši klājas slikti.
  Tā ka mans viedoklis ir tāds, ka droši i pozitīvo, i negatīvo! :)

  Ieva (taurinieva@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 28. Es bieži lasu Tavus rakstus Tavā blogā tieši tāpēc, ka man patīk palasīt kaut ko "sulīgu". Tā es nosauktu Tavas negatīvās atsauksmes par dažādiem produktiem. Tāpēc es neuzskatu, ka Tu kaut kādā veidā cel neslavu ražotājiem. Galu galā dīvaināk un aizdomīgāk būtu, ja Tu katrā rakstā slavinātu konkrēto produktu. Tieši tas mani atgrūztu attiecīgā produkta iepazīšanai un iegādāšanai.

  L.L. (alafonbraun@inbox.lv)

  AtbildētDzēst