ceturtdiena, 2012. gada 17. maijs

Pirkumi, pirkumi


Sen neesmu te rādījusies un jums atrādījusies, toties šis laiks izvērtās ar pirkumiem bagāts, jo ienākot mūsu pašu lidostas Tax Free zonā es ieraudzīju VIŅU, manu mīļo Chanel vizāžisti, kura gandrīz pirms gada piemeklēja man perfektu sarkano lūpukrāsu. 
Viņa mani atcerējās, mēs papļāpājām, apmainījāmies ar vizītkartēm un turpinājām nostiprināt mūsu iepazīšanos ar šiem pirkumiem. Visas lietiņas ir atbilstoši manas ārienes tipam piemeklētas un lieliskas.

Ko lai es atrādu jums pirmo? 
Vai jūs interesē, kas ir paslēpies šajās kastītēs? 

14 comments:

 1. Mmmm, cik burvīgi pirkumi, siekala līdz grīdai :D

  AtbildētDzēst
 2. Tu esi traka bāba! :D
  Jā, jā, protams, ka interesē! Tevis dēļ es jau tāpat dabūju pirkt ietilpīgāku kosmētikas maku (:D), kāpēc tad nepakārdināt atkal? :p

  Nikolette

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Traka, kas traka, es Tev pilnīgi piekrītu! :D Zini kā, nauda Tax Free zonā dedzina kabatu vairāk nekā citās iepirkšanās vietās! :D Un vēl tā apziņa, ka lētāk! :D

   Dzēst
 3. kādas bagātības! Es arī šobrīd lietoju Sensai 38 grādu skropstu tušu - ļoti patīk, bet gribētos izlasīt arī Tavas domas. Ļoti interesē atsauksme par Chanel Prelude (#33). Es pat nezinu, par visu būs interesanti palasīt :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tuša ir superīga, iztur visu dienu, visu nakti augšējās un apakšējās skropstas uz maniem taukainiem plakstiņiem, klājas arī super, tikai pagaidām man problēmas rada noņemšana, mēģinu ar silto ūdeni, bet viegli neiet, acis saberztas, kā TU to noņem, pastāsti savus knifiņus? :)

   Dzēst
  2. Jā, man arī līdzīgi ar noņemšanu - sākumā bija visai sarežģīti. Tagad es vispirms acis vienkārši paskaloju ar siltu ūdeni, tad ir vieglāk tušu nomazgāt, bet neliels saberšanas moments vienalga paliek. Visu līdz pēdējam kripucītim es neberžu nost, atlikumu notīru ar Biodermas micelāro ūdeni. Sākumā domāju, ka izdosies visu tušu notīrīt ar Biodermu, bet nekā, lielumu izdodas noņemt tikai ar to silto ūdeni.
   Bet tuša ir ļoti laba, sākumā likās, ka salipina skropstas, bet pēc kādas nedēļas lietošanas tas pārgāja, laikam, tādēļ, ka bija pavisam svaiga.

   Dzēst
  3. Elīn, es vienkārši skatos daudzās bildēs un stāstos, ka tā uzreiz pēc etmiekškēšanas noiet tādām gumijotām pārslām nost, pilnīgi bez berzšanas, domāju tagad miekšķēt ilgāk, vismaz minūti, redzēsim!

   Dzēst
  4. Pamēģini, bet pavisam bezberzīgs tas pasākums vienalga nav. Es arī lasīju dažādas atsauksmes un brīnījos kā citiem viss tik vienkārši.

   Dzēst
 4. Man, savukārt, Sensai 38 grādu tuša ļoti nepatika. Pirmkārt, uz manām skropstām tā ir praktsiki neredzama (man pašai pagaras, tumšas skropstas), līdz ar to dabīgs efekts faktiski ir panākams vispār bez tušas. Otrkārt, noņemšana vispār murgs :D Lai kā miekšķēju ar ūdeni, puse tāpat nenāca nost un nebija nodabūjama ne ar ko citu, rezultāta saberztas, sarkanas acis. Kādas pāris nedēļas pamocījos un atdevu mammai. Viņai patika :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es neteikšu, ka man nav paveicies ar skropstām, bet no šīs efekts ir, kaut gan par to vēlāk, pie raksta!

   Bet ar to nomazgāšanu jūs, meitenes mani "iedvesmojāt". Nopirku mikrošķiedras lupatiņu, saka, ka tas esot viens no knifiem.

   Dzēst
  2. Nu jā, kārtējo reizi pierādās, ka tas kas vienam neder, citam ļoti pat der :)
   Kaut gan varbūt tušai ir pamainīts sastāvs, jo es mēģināju simts gadus atpakaļ :D Skatos, ka tagad piekabināts Volumising, man tāda nebija.

   Dzēst
 5. ha, ha man ir līdzīga kaudzīte ar Chanel :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu klau, skaistumlap, vai Tev tiešām nav kauna tik ļauni par mani smieties? Pazūdi uz nedēļu un tad saki, ka esot kaudzīte! Rādi, stāsti!!!! Mani jau noma ziņkāre!!!!! :)

   Dzēst