otrdiena, 2012. gada 8. maijs

Padoms nepieciešams!


Nopirku šādu „Jāņa ziepju” izstrādājumu „Šokolādes maska ķermenim”.  Par tās iedarbību varat izlasīt šeit:


Es teikšu, ka produkts ir tiešām vērtīgs, sastāvs ir vienkāršs: mandeļu eļļa, šī sviests, kakao sviests un, šeit arī sākas visa nelaime, kakao pulveris, kas, kā jau kakao ir melns un noķēzī itin visu.

Ražotājs iesaka sasildītu maskas pikuci uzziest uz samitrinātas sejas vai ķermeņa, rekomendē ikdienas lietošanai. 

Uzsildu es šo masku ar šāda rīka palīdzību:

Tad ieziežos visa, un tad sākas manas problēmas, jo man ir jāstaigā plikai pa māju (vīrietis no manis mūk prom, mēdās un ķērc: „Melnā sieviete, pārstāj man uzmākties!”) un es nedrīkstu nekam pieskarties. Kad ar lielām mokām esmu izturējusi savas 15 minūtes, šis brīnums ir jānomazgā, bet šokolādes sviestu nomazgāt bez ziepēm, daudz ziepēm nav vienkārši, es beržos, beržos... rezultātā viss maskas labums ir noberzts nost un kam tad vajadzēja tās 15 minūtes melnās sievietes ādā? Vienkārši ar siltu ūdeni maska nepadodas – dvielis melns, veļa melna...

Mēģināju likt klāt karstā vannā, bet vanna pēc tam izskatās pēc kara lauka un es atkal melna!

Visa iepriekš minētā dēļ, lūdzu jūsu radošus padomus, kā es varu pieradināt šo smaržīgo nepaklausīgo masku? Apēst to varat nepiedāvāt, esmu pagaršojusi, tā ir varen garšīga - kā melnā šokolāde, tikai bez cukura.

9 komentāri:

 1. Nav ne jausmas ko darīt ar masku, bet rīts iesācies labi, tā smējos par to melno sievieti. :D

  AtbildētDzēst
 2. Salonos esmu gājusi uz šokolādes procedūrām, tur to ķēpu vienmēr liek mazgāt nost ar tādu kā cimdiņu no dvieļu materiāla. Nav pārāk ass, tādēļ var tā maigi noberzt nost, atstājot labumu arī ādā :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Inga, paaaareizi, mans prāts bija atslēdzies!!! :)

   Dzēst
 3. Nē, nopietni-piemaisi cukuru un apēd! :D Tādas mocības nez vai ir tā vērtas-vīrietim noteikti naktīs tagad murgi rādās. :)
  ______
  Abalone

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ēšanai man ir piena krēms ar biedējošu nosaukumu "gotiņa"! :D Un vispār, mēs varbūt šitā savu intīmo dzīvi dažādojam! :D

   Dzēst
 4. Un kāda cena šai maskai ? :)

  AtbildētDzēst
 5. Es no sākuma kārtīgi nomazgājos, tad, guļot vannā, uzziedu šo masku dekoltē zonā un uz kakla. Tāda es vannā gulēju, nemērcējot apsmērēto zonu, kamēr jutu, ka pietiks. Tad vienkārši dušā noskaloju nost un BEZ ZIEPĒM! Ar dvieli nevis kārtīgi slaucīju, bet nosusināju. Rezultātā āda bija maigi mīksta - kā ar krēmu smērēta. Pēc šādas maskas nav nepieciešami nekādi mistiski un ķīmiski losjoni. Tāds mans pirmais iespaids par šo masku. Un jā - vislabāk to darīt vakarā pirms gulētiešanas.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nu jā, bet ja es mazgāju šo nost bez ziepēm, man visi dvieļi, visa veļa bija brūna! Bet Inga pareizi ieteica - ar cimdu, ir forši. :)

   Dzēst