piektdiena, 2012. gada 1. jūnijs

Nagulaku laime.


Vispirms izrevidēju nagu laku skapīti, daudzas lakas esmu izmetusi, tāpēc Jums ir iespēja vērot to, ko es uzskatīju par atstāšanas un sevis vērtu. Šķita ārkārtīgi daudz, tagad paskatos - visnotaļ pieticīgi.Protams, kolekcija papildinās, ja tagad tajā nav iekļautas vismaz 3 lakas, taču ieskatam ir labi. Toņus es cenšos sagrupēt savā starpā, izmantoju paletes, lai atvieglotu sev izvēli, krāsu saskaņošanu un pieskaņošanu to apģērbam.

Jūsuprāt, cik nagu laku ir nepieciešams sievietei pilnai nagu laku laimei?

16 comments:

 1. Pilnai laimei vajag visu fabriku ! :)
  Man arī derētu parevidēt savu kasti.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Naktsmeita, cik tu pieticīga, vismaz trīs dažādas fabrikas!

   Dzēst
 2. Atbildot uz tavu jautājumu un ņemot vērā sevi, manuprāt, nagu lakas sievietei pilnai laimei nekad nevar būt par daudz :D

  AtbildētDzēst
 3. Jā, pilnai laimei nekad nebūs gana, vienmēr iznāk kāda jauna, kāds skaistāks tonis, kāda sakalst un vajag vietā jaunu, nekad nav pietiekami. Vienmēr vajag vēl :D

  AtbildētDzēst
 4. Pilnai laimei regulari vajag jaunas :)

  AtbildētDzēst
 5. Paldies par krāšņumu!

  Man arī šķiet, ka nagu laku nekad nav par daudz, pašai kādreiz bija vesels plaukts ar tām, bet nu vairs nav nevienas, izņemot Nailtek'u.
  Gelish pārklājums izkonkurēja visas lakas.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es pēc tā, kad nostaigāju vairākus gadus ar gēlu vairs uz manikīru, kas ilgst vairāk par nedēļu nespēju skatīties! :) Bet piekritīšu, ka Gelish veida lakas ir ļoti ērtas!

   Dzēst
  2. Man arī tā šķita, bet, ņemot vērā manu aizņemto dienas ritmu un nogurumu pēc tam, es vairs nespēju iedomāties, kā būtu ik pārdienas lakot nagus. Esmu ļoti piekasīga. Ja mazliet naga gals nobružājas, uzreiz pārlakoju.
   Ar gēla laku ir forši- vienmēr rokas kārtībā. Staigāju apmēram 2 nedēļas, neatlūp, darot mājas darbus, neieskrambājas un nagi arī stingrāki šķiet.

   Dzēst
  3. Pilnīgi Tevi saprotu. Nagu lakas ir manas galvassāpes komandējumu laikā. Bet kopš atklāju Illamasqua, tad 4-5 dienu komandējumā varu mierīgi doties bez jebkādiem backup'iem.

   Dzēst
  4. Bet kā sakārdināji ar šīm bildēm! :)
   Gribētos, lai arī gēla lakām būtu tāda krāsu un nianšu bagātība.
   Pašlaik jāapmierinās ar tradicionālajiem frančiem dažādās krāsās un ķiršu sarkanajiem nadziņiem. Bet gribas ceriņus, laškrāsas, plūmju... ņammm...

   Dzēst
 6. Būšu sadomājusies, ka Tev viņu ir uz pusi vairāk. :)Tāpēc saku, ka priekš manām acīm krietni par maz. :D
  L.L.

  AtbildētDzēst
 7. ja pavisam atklāti, tad man pilnīgi pietiek ar kādām 5. :D

  __
  @EE

  AtbildētDzēst
 8. Kur tādas paletes var dabūt?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es pirku Oniks Betā, 1 palete 60sant., bet šī nav visai laba, ļoti plāna "nadziņi" lūzt, ja neuzmanīgi rīkojas.

   Dzēst