otrdiena, 2012. gada 22. maijs

Meteorītu lietus!


Šodien pastāstīšu Jums par Guerlain zvaigžņu produktu – Meteorites Perles. Manis izvēlētais tonis ir Teint Beige (28.30Ls Tax free cena).


Kā saka ražotājs, šīs skaistās pērles ir gaismas iedvesmots produkts. Kad gaismas stars iziet cauri prizmai, tas tiek lauzts un dalās dažādās spektra krāsās. Visas šīs krāsas veido ideālo gaismu. Tieši šis princips ir iedvesmojis radīt perfektās gaismas sievietes sejai. Fotogrāfijās un filmās baltā gaisma tiek izmantota, lai noslēptu nepilnības un mīkstinātu sejas vaibstus. 1987. gadā Guerlain nams nolēma izmantot šo tehnoloģiju, radot Meteorītus. Protams, tagad meteorītu sastāvs ir mainījies un produkta uzdevums ir ar caurspīdīgu klājumu padarīt ādu nevainojamu un starojošu.

Daudzi saka, ka Meteorīti ir viegls plīvura pūderis, kura efekts ir pielīdzināms Photoshop’am, taču vairāk par šo efektu man patīk Meteorītu smarža. Šķiet, ka tās ir vijolītes... ik pa laikam attaisu kārbiņu un vienkārši smaržoju.

Tagad paskatīsimies, kas lācītim vēderā. Tur ir sešu dažādu toņu pērlītes: rozā, violetie, vidēji tumši bēšīgie un bēšīgie ar oranžo apakštoni – šīs pērlītes ir matētas, kā arī ir spoži baltās ar vēso toņu šimmeri un pienbaltas ar zelta krāsas šimmeri, kas kopā uz ādas rada brīnišķīgu efektu – āda ir perfekti nomatēta un staro. 

Šeit uz rokas uzklāju speciāli uzkrītoši daudz, lai redzētu šimmeri.

Un te uz sejas, manuprāt, āda tiešām izskatās ļoti labi.

Vislabākais veids kā uzklāt Meteorītus ir to darīt ar otu. Tai ir jābūt pietiekoši mīkstai, lai nepārspīlētu ar produkta daudzumu, bet arī pietiekoši cietai, lai bumbiņas nesprūstu starp sariņiem. Es lietoju Pupa’s pūdera/bronzera otu, kura šķita pārāk mīksta priekš citiem produktiem.

Varu teikt, ka esmu iemīlējusies Meteorītos, jo tie ne tikai pilda ražotāja pieteikto funkciju, bet arī lietošana sagādā man baudu. 

Vai Jūs esat agrāk pievērsušas uzmanību šim produktam? Uzskatāt to par funkcionālu, vai tikai par skaistu nieku?

10 comments:

 1. Man ir, un es to mīlu, maniem meteorītiem ir jau trīs gadi un tie vel pat nedomā beigties :)
  Efekts uz tavas ādas ir vienreizējs, man tādu nekad nesanāk nofotografēt.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pērlītes mazākas arī paliek? Man šķiet, tas ir nebeidzams! :)
   Paldies, bet efektu izdevās nobildēt tikai tādēļ, ka es mēģināju bildēt acu make-up, jo ja es dzītos pēc meteorītu efekta nobildēšanu, es nekad to nebūtu tā speciāli noķērusi! :)

   Dzēst
 2. Izskatās ļoti skaisti :)
  Tu lieto visai sejai?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies.
   Jā, visai sejai kā finiša pūderi, jo šis krāsu salikums un efekts ir tiešām kā pūderis - nomatē un piešķir starojumu. Bet es zinu, ka daudzus, īpaši limitētā izlaiduma meteorītus, lieto drīzāk kā hailaiteri, piemēram Ziemassvētku meteorītus, jo tie ir pārāk spīdīgi, lai liktu uz visas sejas.

   Dzēst
  2. Ā, skaidrs, tad esmu mēģinājusi tos limitētos, jo man atmiņā, ka bija visai spīdīgi un galīgi nederētu visai sejai.

   Nu ja, nākamais produkts manā wishlistā :D Man jau vispār Guerlain ļoti patīk.

   Dzēst
 3. Es agrāk neizpratu kam tas prieks īsti domāts , bet jo vairak lasu, jo vairāk gribu starojošu ģīmīti ^^ gribu presētos meteorītus un kādas no pērlītēm :)

  AtbildētDzēst
 4. Es arī nesapratu.. :D
  Ļoti labi izskatās! :)

  AtbildētDzēst
 5. ļoti smuki. Man ari sāk kāroties :)

  AtbildētDzēst
 6. Man ļoti patīk kā izskatās uz rokas. :D
  ______
  Abalone

  AtbildētDzēst