sestdiena, 2012. gada 19. maijs

Maybelline Illegal skropstu tuša.
Sākšu savu stāstu ar to, ka vienu rītu pamostoties es sapratu, ka pieaudzētās skropstas man ir tik traki apnikušas, ka ar steigu jāņem tās nost. Skrēju uz aptieku pēc rīcineļļas un tiku no tām vaļā. Pārsteidzoši, ka burtiski pēc divām dienām man radās iespēja izmēģināt jauno, šķiet veikalos vēl nepieejamo, Maybelline Illegal Length skropstu tušu. Tā sola man nelegāli garas, nelegāli gludas un pat nelegāli seksīgas skropstas. Nu ko, lieliska iespēja izmēģināt uz savām skropstām uzreiz pēc pieaudzēšanas.

Teikšu godīgi, ka skropstu tušu rokās turējusi neesmu teju trīs gadus, jo tieši tik ilgi staigāju ar pieaudzētām, pārtraukumus arī netaisīju. Tāpēc pirmais mēģinājums man nesanāca īsti tāds, kādu es gribēju, ota likās pārāk gara un pārāk spuraina, roka arī zaudēja pirms tam izkopto prasmi, pat mute palika ciet, jo cik es sevi atceros, kad krāsoju skropstas, tad mute vienmēr vaļā.

Šeit salīdzinājumā ar citām jauniegādātām skropstu tušām un veco mīļo Lancome L’extreme, kuru pienācis laiks mest ārā:

Ota tiešām ir visgarākā un pie tās ir nedaudz jāpierod. Lai padarītu skropstas garākas, tuša satur šķiedras gabaliņus, kas skropstas pagarina. Zinu, ka daudzas kontaktlēcu valkātājas no tādām izvairās, jo uzskata vai ir pieredzējušas to, ka šķiedras var iekļūt starp aci un lēcu, taču man tas problēmas sagādājis nav, krāsojos uzmanīgi un pirms noņemt kosmētiku, lēcas es izņemu. 
Šeit esmu tomēr pamanījusies nobildēt smalkās šķiedras:

Man ir cita problēma - spilgtā saulē un stiprā vējā man asaro acis, līdz ar to ir milzīgs risks tušai izplūst tieši acs kaktiņos. Visam tam pa virsu taukainie plakstiņi, kas nelegālo seksīgumu draud pārvērst par nelegālo pandu! 

Kā tad man gāja? Teikšu, ka tuša manas kritiskās acis ir izturējusi. Pirmkārt, tā godīgi turējās visu dienu un dienas man pēdējā laikā ir garas, jo garas – tā nebija nedz nobirusi, nedz pārvērtusi mani par pandu. Principā, pēc pirmās godīgi izturētās dienas es nomierinājos un nākamajās nepārbaudīju skropstu stāvokli katrā kafijas pauzē. Asarojošā acs kaktiņa eksāmenu tuša izturēja labi, melno pleķi neatstāja, bet no dažām acs aktiņa skropstām pazuda (principā viss ir kārtībā, jo kā ūdensizturīgo ražotājs to nepiesaka).

Noņemt šo tušu labāk ar divfāžu līdzekli, tad noņemšana problēmas nesagādās, jo pamanīju, ka parastais vienfāzes noņēmējs tomēr nestrādā tik labi – tuša paliek pie skropstu saknītēm. 

Un tagad par galveno – nelegālo garumu, gludumu un seksīgumu. Šeit ir bildes pirms un pēc, pašās dienas beigās (par sarkanām acīm piedodiet, tas ir pārslodzes rezultāts). 

Nelegāli gari? Nelegāli gludi? Nelegāli seksīgi? Kā domājat jūs?

9 komentāri:

 1. Ogo Tev savas skropstas tik biezas, kāpēc Tu vispār liki pieaudzētās, nesaprotu.
  Bet par tēmu runājot, man arī ir šī tuša, pagaidām vel nav noteikta viedokļa, tikai otiņa nepatīk, tas gan.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es vienkārši iedomājos, ka man arī vajag pieaudzētās un tas mani atbrīvos no skropstu krāsošanas, un vispār, ja kaut kas man iesēžas galvā tā pamatīgi, tad ar āmuru to ārā nedabūt! :D

   Dzēst
 2. esmu dzirdējusi kā pēc pieaudzētām skropstām savas paliek plānākas, pēc tavām tā nepateiksi, vai arī pirms tam bija vel krutāk? :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Hm, nu tagad jāsāk atcerēties, kā bija pirms trīs gadiem! Cik atceros, tad skropstas man bija melnākas, un domāju, ka nedaudz garākas un biezākas ar, jo vienmēr uzskatīju, ka apakšējās man ir ļoti necilas, bet tagad tās ir tikai drusku īsākas un plānākas par augšējām. Nekas traki uz slikto pusi mainījies nav, taču tāpat tagad pētu, ko varētu skropstās smērēt, izņemot rīcineļļu.

   Dzēst
  2. Un paldies par komplimentu! :)

   Dzēst
 3. Man efekts patīk . "fibri" neizskatās haotiski, kā ar citām līdzīgām . ar nepacietību gaidu, kad tikšu tušai klat .

  Tūbinu arī salocīji tāpēc, ka aizmirsi kā to rīku rokā turēt ? :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Protams, kā ķēros ar savu krampi, tā salocīju! :D

   Dzēst
 4. Tad jau pie mums arī kaut kad būs?
  Tev jau dabīgās skropstas skaistas :)

  AtbildētDzēst