svētdiena, 2012. gada 6. maijs

Lancome Tonique Douceur


Mēs visas zinām, ka ceļš uz skaistu ādu sastāv tikai no trīs soļiem – attīrīšanas, tonizēšanas un mitrināšanas vai barošanas. Šoreiz par tonizēšanu. Es izvēlējos Lancome Tonique Douceur jeb mīkstinošo, mitrinošo toniku, kas nesatur alkoholu un domāts visiem ādas tipiem, 20Ls par 200ml.



Ražotājs saka, ka šis toniks, kura sastāvā nav alkohola, taču ir vērtīgais rožūdens un plūškoka augļu ekstrakts, maigi pabeigs sejas attīrīšanas procedūru un sākotnēji mitrinās ādu, sagatavojot to turpmākiem sejas kopšanas soļiem.
Sastāvs ir visai vienkāršs – ūdens, glicerīns, rožūdens, plūškoka augļu ekstrakts, propilēnglikols, smaržviela, parabēni.

Neskatoties uz ne visai dabīgo sastāvu, man patīk kā šis līdzeklis darbojas uz manas sejas. Tas manāmi mitrina sausos lauciņus un netauko T-zonu, par ko es esmu tam pateicīga. Neatstāj aiz sevis lipīgumu, ar ko grēko lielākā daļa manis lietoto toniku. Lancome tur savu zīmolu un produkta smarža nav mainījusies 20 gadu garumā, atceros mammas pūderi, kurš pirms 20 gadiem bija deficītprece, pasmaržoju tagad un atmiņās esmu tajos tālajos gados, kad zāle bija zaļāka un saule spožāka. Principā, mani šī smarža netraucē, taču tā nudien nav dabiska. 

Diemžēl līdzeklis ir neekonomisks un izlietojas visai ātri, taču tam ir pavisam loģisks izskaidrojums. Lai produkts ātrāk beigtos un cilvēciņš skrietu pirkt jaunu, tam vienkārši ir lielāks caurums (eh, palabojiet manu valodu, es nevaru šito uzrakstīt tā, lai neskan piedauzīgi). Tāda pieeja nav nekas jauns, ražotāji izdomājuši šo triku jau diezgan sen un pirmās bija zobu pastas, kuru patēriņš uzreiz auga par 25%, jo, lai cik taupīgsun uzmanīgs tu būtu, pa lielāku caurumu vienmēr iznāks vairāk produkta, gudri, ko!?
Šeit salīdzinājumā ar Gosh toniku, kas arī man patīk un maksā 7 reizes lētāk:

Kopumā varu teikt, ka šis toniks ir viens no maniem šī brīža favorītiem, bet tomēr uzskatu, ka šoreiz es ievērojami pārmaksāju tieši par zīmolu.

5 komentāri:

 1. vai arī pārliet citā pudelītē ar mazāku šķirbu (ehh, šis izklausās tik pat nepiedienīgi :)))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pervele! :D Slinkums, lai jau ātrāk beidzas, tikšu pie jauna!

   Dzēst
 2. man baigi zhel teret naudu dargiem tonikiem. Nejutu tadu atshkjiribu, tiesham

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nē, nu es arī nevaru teikt, ka, piemēram šis ir tieši 7 reizes vērtīgāks par šeit minēto Gosh toniku, taču bieži vien man ir problēma ar to, ka toniks aiz sevis atstāj lipīgu kārtiņu, un, jā, tas arī nav no cenas atkarīgs.

   Dzēst