otrdiena, 2012. gada 29. maijs

Kanebo Sensai 38° Volumising Mascara


Iegādājos šo slaveno tušu, balstoties uz atsauksmēm internetā (17.70Ls tax free). Kura sieviete gan nevēlētos skropstu tušu, kas pacieš visu, bet ir tik maiga, ka nomazgājas 38° temperatūrā?


Ertas, izliektas birstītes dēļ izvēlējos Volumising, jeb apjomu piešķirošo tušu. Ko es varu pateikt par birstīti? Tā ir ļoti ērta, ar vienu kustību ir iespējam nokrāsot visas skropstas, tā forma lieliski pielāgota acs formai, tādēļ krāsojot, pat mute nav jāver vaļā. 
Runājot par tušas efektu, tā pagarina, kuplina, nedaudz atliec, bet dramatisku izskatu jūs ar to neiegūsiet (ja ir ar ko salīdzināt).
Pirms un pēc:


Ražotājs saka, ka tuša pārklāj katru skropstiņu, piešķirot tām apjomu un skatienam izteiksmīgumu. Tās galvenās priekšrocība ir nomazgāšana ar siltu ūdeni. Tušas termojūtīgā formula ir noturīga pret asarām, ūdeni, sviedriem, sebumu. Es varu gan raudāt, gan peldēties baseinā, staigāt lietū un būt pilnīgi droša, ka neviens tušas krikumiņš neatspiedīsies uz maniem taukainiem plakstiņiem, nenotecēs un nepārvērtīs mani par pandu.
Kā tad man gāja: kā jau teicu, ar uzklāšanu problēmu nebija, tādēļ nākamais svarīgais parametrs ir noturīgums. Bija paredzēta gara diena un garš vakars, darbs, bankets un socializēšanās, lieliska iespēja tušai izpausties un pierādīt sevi, uzklāta sešos no rīta, arī plkst. 23:30 tā un manas acis izskatījās precīzi kā no rīta.
Atkal pirms un pēc: Nu ko, tālāk nomazgāšana – tikai siltais ūdens. Un še tev, skropstu tuša nekust ne no vietas, ar dekoratīvās kosmētikas noņēmēju ne tik! Sāku mērcēt tušu ar siltā ūdenī iemērktām vates plāksnītēm, tad ar viesnīcas dvieli (liels „fuj” man, bet komandējumā nekas cits neatlika), tad es iemērcos karstā vannā, domājot, ka šādi tušai nu gan ir jānāk nost... rezultātā tušu es noņēmu, bet sarkanas acis un saberztā āda par to atgādināja vēl nākamo dienu. Taču es esmu drosmīga sieviete un nākamajā rītā atkal ar to uzkrāsojos.

Rīga sagaidīja mūs ar stiprām vēja brāzmām un lietus gāzēm, par ko jau lidmašīnā brīdināja pilots, un atkal, mans vērtējums tušai 10 „ar krustu”, bet noņemšana atkal tieši tāda kā iepriekš aprakstīts...

Tad es sāku domāt un lasīt, ko lai dara lietas labā. Prātā iešāvās vienkārša lieta – mikrošķiedras lupatiņa. Iegādājos vismīkstāko – pulēšanai domāto, tā atrisināja visas manas problēmas.

Elementāri: samitrinu lupatiņu siltā ūdenī, pielieku pie acīm, noskaitu līdz 60 un ar vieglu kustību slidinu to pāri skropstām. Tuša noiet ar tādām kā gumijotām pārslām – viegli, ātri un nesāpīgi! 

Tagad šī tuša ir starp manām mīlulēm, bet kādas tušas patīk Jums?

14 comments:

 1. Es gribu šo tušu izmēģināt vasarā, bet tā nomazgāšana problēma gan mani baidi ciest nevaru kad skr. tušu nevar normāli notīrīt ;(

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vai, tās pirmās reizes bija traģiskas, man burtiski sūrstēja āda, berz ar ko vien gribi nekas nesanāk! Es pat domāju toreiz iet gulēt ar visu tušu, bet tad iedomājos, kas būs, ja no rīta viss saberzīsies un nobirs un tad to es nevarēšu nomazgāt... Bet es Tev saku, ar mikrošķiedras lupatiņu problēma ir atrisināta!

   Dzēst
 2. man ir līdzīga tuša. sākumā arī problemātiski bija noņemt, bet tagad daru tā. no sākuma acis ar siltu ūdeni samērcēju (nu tā kā pasmeļu plaukstās un vienkārši klāt paturu), pēc tam uzmanīgi pavirpinu skropstas un tā tuša kā plēvīte nonāk nost :) ātri un nesāpīgi. iepriekš arī mēģināju ar sūklīti, bet nu man acis sāp.

  AtbildētDzēst
 3. Tieši tās noņemšanas dēļ neuzdrošinos pirkt tās virs 38 grādu tušas. Es laikam labāk riskēju pastaigāt ar pandas acīm, ne katru vakaru skrāpēt un plucināt no sevis nost tušu. Vēl joprojām man topā ir Max Factor tušas un Loreal Voluma Million Lashes.
  _______
  Abalone

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nebiedē bērnus! :D
   Par MF esmu dzirdējusi daudz labu atsauksmju, bet acis tikai divas, a skropstu tušu daudzums jau tā 3x pārsniedz acu daudzumu!

   Dzēst
 4. Vakar nopirku šo tušu, noņemšana vēl priekšā, bet mana bēda ar 90% no tušām - saķepina skropstas :( Pēc nožūšanas vēl pielaboju ar adatiņu - atdalu tos saķepumus :( Turas gan lieliski!
  _____
  E.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pielabot skropstas ar adatiņu - skarba meitene! :D
   Moš ļauj tai "pažūt" ir tādas, kas pēc atvēršanas kādu laiku nostāv un tad paliek labākas.
   A par noņemšanu - mikrošķiedras lupata Tev palīgā.

   Dzēst
 5. Lupata jau iegādāta :) Gaidu vakaru, kad ņemšu nost. Es jau entās tušas esmu atdevusi māsai pēc 1-2x izmēģināšanas, jo man ķepina skropstas, i sjo :( Šo, protams, nevienam negrasos atdot B-) jāskatās, kas būs pēc pusgada :D (Tad jau tipa ārā mešanas laiks, hi hi)
  _____
  E.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es metu,kad sāk birt vai paliek sausa, citai tie ir trīs mēneši, citai trīs gadi! Es atceros mammai bija Dior (es tad biju ļoti maza un Dior bija neaizsniedzams kā Mēness) zini, tā tuša bija vēl izcila, kad man palika 15gadi, vo kā agrāk ražoja!

   Dzēst
 6. Ā, un kas interesantākais - māsai neviena tuša neķepina skropstas! Viņai tās jau tā ir garas un kuplas, uzkrāsotas vsp super. Nez, ko manējās tādas cimperlīgas :( Mana Nivea Black Double Designer tuša jau kļuvusi diezgan sausa, bet žēl ārā mest... Varbūt zini, kur var iegādātāties Nivea dekoratīvo kosmētiku? Ir kur manīta?
  _____
  E.

  AtbildētDzēst
 7. Nu, tā - lietoju jau vairākas dienas. Noturība tiešām izcila, nesmērē taukainos plakstiņus un nebirst. Ar noņemšanu - vispār nekādu problēmu! Ar siltu ūdeni pilnīgi pietiek. Mikrošķiedras lupatiņa, protams, procesu atvieglo, bet var iztikt arī bez tās, vienkārši ar vates plāksnīti izlīdzoties :)
  _____
  E.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Re, super! :)
   Bet man nu gan neiet tik vienkārši ar noņemšanu, pat regulāri tās lupatiņas mainu!

   Dzēst
 8. Šī ir vienīgā tuša, kuru lietoju, jo ar citām vienkārši jau pēc paris h izskatos pēc pandas. Diezgan dīvaini lasīt par "samocīto" noņemšanu. Tušas noņemšana vieglāka par vieglu-pāris reizes ar saujām jāpieliek siltais ūdens pie sejas un tuša elementāri noslidinās. Vai arī var paliet ar dušu ūdeni uz sejas.

  AtbildētDzēst
 9. Šī ir vienīgā tuša, kuru lietoju, jo ar citām vienkārši jau pēc paris h izskatos pēc pandas. Diezgan dīvaini lasīt par "samocīto" noņemšanu. Tušas noņemšana vieglāka par vieglu-pāris reizes ar saujām jāpieliek siltais ūdens pie sejas un tuša elementāri noslidinās. Vai arī var paliet ar dušu ūdeni uz sejas.

  AtbildētDzēst