trešdiena, 2012. gada 30. maijs

Illamasqua Satin Primer


Šodien tapis vairāku meiteņu gaidīts raksts par Illamasqua grima bāzi.


Tā sola sagatavot seju tonālā līdzekļa klāšanai, izgaismot seju, izlīdzināt ādu un sagatavot to tālākai kosmētisko līdzekļu uzklāšanai. Tas nesola matēšanu, bet gan satīna efektu.

Satāvs bāzei ir visnotaļ interesants, ja es pareizi saprotu, tad silikonu tur nav:

Bāze ir balts, smagnējas krēms, visai sejai man pietika ar līdzekli mazā pirkstiņa naga lielumā. Neskatoties uz tekstūru, uz sejas tas iztušējas un klājas vienkārši. 

Uzreiz pēc uzklāšanas seja izskatās kā pēc trekna krēma uzklāšanas – spīdīga. 

Pēc brītiņa spīdīgums pazūd un seja ir nedaudz izgaismota, kaut gan nekādas gaismu atstarojošas daļas bāze nesatur, āda izskatās gludāka, kaut gan, ja godīgi, man nav daudz reljefa, ko slēpt. Uz tās lieliski klājas gan tonālais krēms, gan pūderis.

Diemžēl viss šis skaistums uz manis turējās stundu (kombinēti – taukaina – jutīga āda), pēc tam es burtiski sāku tecēt, sajūta uz sejas ir neaprakstāma – es vienkārši jūtu, ka esmu trekna un vienīgā vēlēšanās ir nomazgāties ar kādu baisu ādu sausinošo līdzekli. Spogulis rāda šausmu ainu – spīdums un poras kā krāteri, kaut gan bez kosmētisko līdzekļu tādas tās nekad nav bijušas. 
 No tā secināju, ka diemžēl līdzeklis nav domāts man, tādēļ padalījos ar meitenēm, kurām ir sausa āda – Indru,  viņa lieto šo līdzekli tikai ar pūderi un izskatās lieliski visu dienu, Naktsmeitu un Viviānu, ceru redzēt šo meiteņu atsauksmes komentāros. 

Kā Jūs domājiet, vai grima bāze ir kārtējais mārketinga triks, vai tomēr tā ir lietderīga prece, kura spēj manāmi uzlabot sejas ādu?

18 comments:

 1. Man bāzes arī kaut kā neiet pie sirds, dažreiz jau var bet vienalga tā kārtaina pīraga sajūta uz sejas man nepatīk. Bet vienalga vel taisos izmēģināt Chanel Le Blanc bāzi un tad ja tā nepatiks tad vis :)

  AtbildētDzēst
 2. Atbildot uz tavu jautājumu, vienīgā bāze, kurai uzticos ir Loreal Studio secrets. Lai gan nu jau vairs nelietoju ikdienā, tikai uz īpašiem pasākumiem, bet produkts kā tāds- lielisks! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ar to man uz testera nesanāca, es uzsmērēju to, tad pa virsu pagrābu tonālo, bet laikam vajadzēja nogaidīt, kamēr nedaudz "nosēžas", pati vainīga, bet tagad bail pirkt! :)
   Paldies par viedokli.

   Dzēst
  2. man par Loreal ir dalītas jūtas - patīk , bet tiklīdz uzlieku tonālo pa virsu, efekts pazūd :(
   Man prasās līdzīgs produkts, tikai jau kā finišslānis, nevis bāze

   Dzēst
  3. Kārtējo reizi varam pārliecināties, ka viss ir ļoti subjektīvs, jo iespaidojoties no daudzu sajūsmas par Loreal bāzi, nedomājot nopirku to. Mans tonālais pēc tam peldēja pa seju no vienas auss uz otru, no pieres līdz zodam un atpakaļ. Īsāk sakot jutos kā taukaina pankūka. Pēc šīs pieredzes-nekādu bāžu vairs!. :)
   ______
   Abalone

   Dzēst
 3. Neesmu līdz šim iegādājusies nevienu bāzi - kaut kā neizjūtu vajadzību pēc tās. Bet, manuprāt, ko tādu varētu ziemā lietot, kad lieks slānis nemaz nav par sliktu.

  AtbildētDzēst
 4. Nekad neesmu mēģinājusi bāzes, arī neesmu izjutusi tādu vajadzību. Parasti viss turās labi bez bāzēm un brīžam jau tāpat šķiet par daudz, it nemaz neprasās vēl viens slānis.
  Vienīgais, ko no bāzēm izmantoju, ir acu ēnu bāze, bez tās gan nevaru :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jap, es arī drīz izdeālās acu ēnu bāzes meklējumos došos.

   Dzēst
 5. es nezinu, es mokos ar savu sarežģīto ādas tipu, ka nu emsu nonākusi pie secinājuma, mazāk fīču, labāks efekts....tas pats ar ādas klasisko kopšanas izpratni pieniņš tonālais, krēms....es no šī komplekta vienkārši lipīgu ādu palieku, pretīgi!......pat ja tas ir domāts jūtīgai kombinētai ādai. neesmu atradusi šo kombināciju kas man derētu ......

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pieniņu es nepieku, es nezinu, man sajūta, ka tas nevis attīra, bet otrādāk, visu nosprosto, cik nu esmu mēģinājusi. Manas draudzenes ar sauso ādu gan mīl pieniņus.
   Mana rutīna ir līdzeklis, kurš jāskalo ar ūdeni - toniks - krēms.

   Dzēst
 6. Es jau gribēju jautāt vai ir iespējams no tevis viņu pārpirkt, bet noprotu, ka esi nodevusi tālākai lietošanai :)
  Es lietoju MUFE stop shining uz T zonas. Nevis visas sejas... un ja dikti sausa āda kādam, tad MUFE HD elixīru.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Laura, es jau sen atdevu, bet tagad zināšu un turēšu Tevi prātā! :)
   MUFE stop shining reāli palīdz?

   Dzēst
 7. Beidzot, beidzot, beidzot! :) Pēc Tavas šīs negatīvās pieredzes vēl vairāk pārliecinājos, ka make-up bāze man nav vajadzīga. Ja uzklāšu tādu biezu, taukainu ķēpu uz sejas, būšu nelaimīga dienas garumā. Jāpaliek pie nemainīgās sevis nomatēšanas vērtības-pūdera. :)
  ______
  Abalone

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Abalon, nu tā kā es esmu nedaudz citā prāta stāvoklī nekā Tu, tad, kad atradīšu labu bāzi, padalīšos ar tevi! :)

   Dzēst
 8. Lasot komentārus skaidrs, ka sejas bāzes vairāk domātas sausas un normālas ādas īpašniecēm, jo man kā sausas ādas īpašniecei šis praimeris ļoti patīk. Uzliekot rodas sajūta, ka āda tiek nedaudz mitrināta un uz sejas turas lieliski, nekas prom neslīd. Esmu ievērojusi, ka izmantojot šo produktu mana āda izskatās starojošāka un tagad liekot tonālo krēmu vienmēr iepriekš izmantoju bāzi. Illamasqua Satin Primer man nelika vilties. :)

  AtbildētDzēst