piektdiena, 2012. gada 25. maijs

Dior Addict ExtremeDior Addict Extreme ir sulīgs Dior nama jaunums (jautājuma cena Ls18.70, tax free). Izvēlei tiek piedāvāti 12 toņi, kas ir sadalīti četrās grupās (atcerēsimies, līdzīgi ir izdarījis Armani un Lancome) lai atvieglotu mums, meitenēm, izvēli. 

Tātad:
Incognito – tie ir liegie bēšīgie toņi bezrūpīgai valkāšanai ar tumšām lielām saulesbrillēm. Inkognito, varbūt... taču ne nemanāmi. Toņi – Incognito, Cherie Bow, Silhouette.
Lucky – rozā toņu izlase - spilgti un uzrunājoši. Nosaukums, kas simbolizē veiksmi, kas mijās ar eleganci un mazliet nekaunības. Toņi – Lucky, Avenue, Paparazzi.
Plaza – leģendāri toņi, kas nosaka modes tendences. Toņi ir nosaukti par godu Dior tirdzniecības namam, kas atrodas Parīzē, Avenue Montaigne 30. Ja esiet tur – izbaudiet skaistumu... Toņi – Plaza, Sunset Blvd., Black Tie.
Riviera - kaut kas no mierīgām pastaigām jūras krastā un krāšņiem vakariem Santropēzā... Toņi – Riviera,Fireworks, Bellissima.
Uzminiet, kurš ir kurais? Un kurš manējais?

Skaisti - gan sadalījums, gan leģenda, gan toņu nosaukumi, vai ne? Vienmēr patīk pirkt produktu ar stāstu.
Izvēlējos Incognito grupas toni - Silhouette, kam arī ir savs stāsts: Izcila kleita ir vienkārši piegriezta kleita. Šis Kristiāna Diora moto attiecās uz šo bēšīgu lūpukrāsu ar viegu koraļļa toni. Vienkāršs siks.

Arī par iepakojumu ražotājs ir padomājis – melns futlāris, kas gaismā atspīd ar tumši pelēkzilu un sudrabs, tieši tik daudz lai izceltu pārdomātas krāsas – lakoniski, ikoniski.

Ražotājs sola starojošus toņus, perfektu noturību, sulīgu tekstūru un drosmīgu izskatu. Pilnīgi jaunas formulas pamatā ir četri dažādi vaski, lai spētu piepildīt pat viskaprīzāko dāmu vēlmes, dāvājot viņām komfortu un skaistu toni, bet lūpukrāsām noturību, spīdumu ar ļoti plānu pārklājumu.

Par šīm produkta kvalitātēm es esmu sajūsmā. Lūpukrāsa klājas viegli kā uzputots sviests kādā franču restorānā. Lūpas jūtas ļoti komfortabli, tiek mitrinātas, ne dienas laikā, ne vakarā man neprasās pēc balzāma. Pateicoties ļoti plānam pārklājumam, sausos pleķīšus nepasvītros. Pārklājums ir diezgan pigmentēts, taču sanāk tik plāns un dabīgs... Sajūtu šo lūpukrāsu kā visvieglāko kopjošo balzāmu, esmu sajūsmā.
 
Sajūsma, par visu sajūsma, par stāstu, par izskatu, par kvalitāti, par to, kā tā valkājas un uzvedas, par sajūtām.

Šeit varat redzēt koptēlu. Centos ievērot Diora sakāmo par kleitām un piegrieztnēm. Taisījos būt tik vienkārša, ka aizmirsu saķemmēt uzaci, bet izliksimies, ka tieši tā arī bija domāts.

Saldajam ēdienam salīdzinājums Dior Addic Extreme VS Rouge d'Armani (abi tīk, Dior 10x vairāk).

Un tām, kas tika līdz raksta beigām - jautājums. vai Jums patīk pirkt produktus „ar stāstu”, ko tas Jums nenozīmē vai arī nenozīmē neko un kāpēc?

11 comments:

 1. Koptēls ļoti skaists :) Tev tiešām piestāv tāds minimālisms!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, mīļa, vēl pie tā minimālisma ir bišķiņ jāpierod, kad, ja ne vasarā - tam vispiemērotākajā laikā! :)

   Dzēst
 2. Produkti ar stāstu mani ļoti paņem, kā arī esmu no tiem, kas izlasa visu uz iepakojuma un informatīvajā lapiņā, kas pievienota klāt :D
  Ja produktam apakšā ir stāsts, tas man uzreiz šķiet īpašāks, sajūtu, ka pie tā radīšanas patiešām ir piestradāts. Tāpat man ļoti patīk, ja toņiem ir nosaukumi, vēlams ar nozīmi, nevis kaut kāda neko neizsakoša ciparu kombinācija.

  Un lūpa krāsa tev ļoti piestāv, patiešām skaists tēls!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Par stāstu man ir precīzi - precīzi tāpat, es šad tad pat kaut ko neiegādājos, jo nepatīk toņi bez nosaukumiem.
   Par pārējo - paldies. :)

   Dzēst
 3. Man, protams, arī patīk produkti ar stāstu, bet diemžēl man kosmētikā pats svarīgākais ir kvalitāte, toņi un notirība. Līdz ar ko nevaru nepirkt produktus, kuriem ir nevis nosaukums bet ciparu gūzma lai tos atšķirtu. :)
  Domāju, ka tiem kas lieto kosmētiku priekš sevis- tie stāsti un nosaukumi ir tas kas kompānijām tos palīdz pārdot :) Mārketinga triks- mēs pērkam sapņus :)

  AtbildētDzēst
 4. Man tas pats par to stāstu, ir interesanti uzzināt. Dažreiz aizmirstu, ka kvalitāte ir svarīgāka :D
  Tiešām ļoti skaista krāsa un tev lieliski piestāv! :)

  AtbildētDzēst
 5. piekrītu,lieliska lūpukrāsiņa,kas tev dikti piestāv,piestāvētu arī man,es domāju. :) par kādām naudiņām,ja nav noslēpums? :))

  AtbildētDzēst
 6. izskaties burvīgi! tev labāk piestāv bronzeris nekā vaigu sārtums uz vaigu kauliem :)

  AtbildētDzēst