piektdiena, 2012. gada 18. maijs

Chanel Lumiouns Bronzing Powder
Šodien pastāstīšu jums par pirkumu, ko es iekāroju jau tad, kad ieraudzīju promo foto, tas ir Chanel Lumiouns Bronzing Powder, jebšu tautā „bronzeris bālajiem”. Es gan skatījos uz Sable Beige toni, taču Natālija ieteica Sable Rose, ko arī iegādājos (33Ls, tax free zonā).

Tradicionāli, bronzeris ir iepakots putekļu savācējmaisiņā un tam līdzi nāk ota, jāsaka, ka ceļošanas apstākļiem diezgan laba un ērta, taču nedaudz skrāpē produkta virsmu. 

Tagad par pašu bronzeri - 7 toņu matracītis, cits tonis ar perlamutra šimmeri, cits ar vissmalkāko zelta un bronzas šimmeri. Šāds sadalījums ļauj produktam kļūt par universālu, tā lietošana var būt ļoti dažāda.
1.       Jaukt un lietot uzreiz visus toņus
2.       Tikai sārtos toņus (ar līdzi nākušo otu tas ir iespējams)
3.       Tikai bronzīgos toņus
4.       Dzelteno likt zem nogurušām acīm skatiena atsvaidzināšanai.

Saspringtais komandējums pierādīja, ka visi lietošanas paņēmieni ir labi un ērti. Uz vaigiem es lietoju visus toņus uzreiz, uz atslēgas kauliem bronzas toņus, zem acīm dzelteno, es teikšu, ka izskatījos svaiga. 

Padoms no Chanel vizāžistes: uzklāt šo apļveida kustībām no vaigu ābolīšiem pa spirāli virzoties uz sāniem, tā mēs panāksim to, ka visi toņi skaisti sajauksies un dos mums apetelīgo vaidziņu efektu.
Tehnika grafiski izskatās aptuveni šādi:

Kaut arī tauta „apsauksi” to par bālo bronzeri, tomēr negribu piekrist šim apgalvojumam. Produkts ir ļoti delikāts, maigi izgaismo ādu, piešķirot tai vieglu, neuzkrītošo bronzas-zelta-perlamutra starojumu, taču par tādu, kas domāts tikai gaišai ādai to nenosauksi. Tas lieliski strādā gan ar tumšo, gan ar gaišo ādu, neliekot pašam sev izskatīties pēc rūsas pleķiem uz vaigiem.
Re, uz manis:
Ar pirkumu esmu apmierināta kā zilonis, tur vairāk nav ko piebilst!
Un ļoti gaidīšu skaistumlapas atsauksmi par viņas izvēlēto Sable Beige toni.

2 komentāri:

 1. ļoti skaists rezultāts, man manējais arī patīk, vienīgais gaišāks šķiet, bet es vel neesmu iemanījusies to pareizi uzklāt. Tagad zināšu ko iesaka vizāžiste :)
  Vel kaut ko plāno no šīs vasaras pirkt?

  AtbildētDzēst
 2. Paldies!
  Īpaši vairāk nekā neplānoju, ja nu vienīgi mani gaidīs Armani palete.
  Es taču esmu viens traks sievišķis, es jau gaidu rudeni, redzēju Lancome anonsu, tagad siekalojos jau uz to! :D

  AtbildētDzēst