piektdiena, 2012. gada 25. maijs

BB Lancome gaumē


Šodien jūs gaida vēl viens ieskats jaunajā produktā.
Lancome Renergie Eclat Multi-Lift Multi-Action Tinted skincare Illuminate + Lift ir jaunais tonētais mitrinātājs no Renergie sērijas. Visa Renergie sērija ir domāta sievietēm, kas cīnās ar novecošanās pazīmēm, gribēju to pamēģināt, jo par cīņu ar vecumu domāju, neveiksmes gadījumā krēmu es atdotu mammai, tā kā nu velts ieguldījums tas nebūs, turklāt ražotājs spēja mani ieinteresēt.


Tātad, ražotājs: šis ir vairāk nekā BB krēms, tas ir jaunas paaudzes kopjošs tonētais līdzeklis ar liftinga efektu, kura uzdevums ir mitrināt ādu, padarīt to starojošu, izlīdzināt ādas toni, izgaismot seju, nodzēst ne tikai noguruma pēdas, bet arī veselus 10 gadus (es taču gribēju izskatīties kā savos tālajos astoņpadsmit). Revolucionārā Multi – tension tehnoloģija sniedz tūlītēju liftinga efektu un speciāli toņa korektori (Bio-chromatic technology) padara ādu nevainojami skaistu un toni vienmērīgu. Šis nav tikai vienreizējs efekts, visas dienas garumā līdzeklis veicina ādas atjaunošanos, stimulē asinsriti un šūnu atjaunošanas procesus, tā aizsargājot manu skaistumu. Kārtīgs mārketings, pateikt, ka nekas labāks par Tinted Skincare vēl nav izdomāts, taču būtībā tas silikona „tinted mosturizer” ar pretenzijām uz ādas kopšanu (tīri manas pārdomas, nebūt ne negatīvas, nedomājiet

Un kas man sanāca:
Plikā es (viss kā nākas – pigmentācija, apsārtumi):

Ar Lancome Renergie Eclat Multi-Lift. Ja godīgi, izskats man ne visai patīk, tonis mazliet izlīdzināts un starojums ir, taču, manuprāt, izskatos pārāk spīdīgi. Tādēļ vienu pašu šo līdzekli es nelietošu, bet ja jums ir normāla/sausa āda, tad jums noteikti patiks staigāt ar to pat bez pūdera. Pie reizes pastāstīšu par uzklāšanu – klājas viegli, turas labi, man patīk.

Šajā bildē komplektā ar Guerlain meteorītiem:
Šis jau man patīk, tā arī valkāju, esmu ļoti apmierināta – dabīgs un viegls izskats, tieši to, ko vajag siltajās dienās. Vienīgais, runājot par siltām dienām un vasaru, nekur neatradu informāciju par SPF, acīmredzot saules filtra tur nav.
Koptēlā:

Protams, nevarēju nesalīdzināt ar savā īpašumā esošo Maybelline BB, kura ražotājs piesaka līdzīgas funkcijas, protams, izņemot liftinga un pretnovecošanas efektu (skaidrs, ka arī mērķauditorija ir cita). Ja godīgi, īpašu atšķirību es neredzu, Maybelline BB ir šķidrāks un uz sejas nedaudz spīdīgāks, savukārt Lancome dod vairāk tā jaukā starojuma, taču jebkurā gadījumā, ar pūderi pa virsu man patīk abi - viegls un dabīgs efekts.

Iztušēti:

Kā jums patīk Eiropas BB varianti, kādus no tiem lietojiet Jūs?
3 komentāri:

 1. ļoti jauks raksts. Man gan laikam nebūtu vēl labi šādu pretnovecošanas līdzekli lietot, jo kad vaidzēs, tad ādai būs tāda imunitāte, kas nekas vairs neglābs :D
  es Patreiz Lietoju ikdienā Garnier BB krēmu. Man viņš ļoti patīk, turas labi, - lieku gan pa virsam pūderi, lai noņemtu nedaudz to , manuprāt, taukainības sajūtu. :)

  AtbildētDzēst
 2. mans Maybelline BB būs jau cauri. Bet šis Lancome izklausās manā stilā.Kāda šim cena?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. 65 Eiro, pirku Parīzē, cik Latvijā maksā, nudien nav ne jausmas.

   Dzēst