trešdiena, 2012. gada 9. maijs

Artdeco Oil-absorbing powder paper


Tuvojoties karstam laikam šī lietiņa ir mans must-have. Mazie papīrīši, kas noņem lieko taukainību un dienas laikā neļauj pārvērst jūsu grimu par kārtaino pīrāgu sasvīduša remontstrādnieka rokās. Saukti par "blotting paper", vai "oil absorbing paper" un līdzīgiem atvasinājumiem.


Šobrīd, kā par to liecina virsraksts, man ir Artdeco, glīts sintētiskā materiāla futlārītis, kurā atrodas 100 papīra gabaliņi, kuru izmērs ir 10x5.5cm, nopietnai T-zonas apstrādei man nepieciešami 2gb. (viena aiziet pierei, otra degunam un zodam, taču var izlīdzēties arī ar vienu), kas nozīmē, ka paciņas pietiek aptuveni 50 reizēm un tā maksā aptuveni piecīti. Turklāt Artdeco ir parūpējušies par iepakojumu, tas atgādina gumijaudumu, kas nozīmē, ka tas ir izturīgs un pacietīs gandrīz visu.

Kā tas darbojas? Vienkārši un ātri papīrs iesūc sevī lieko sebumu, kā rezultātā matē ādu, nebojājot grimu, ja ir nepieciešamība, tad virsū var uzklāt jūsu ikdienas pūderi. Šis ir lielisks līdzeklis kā saglabāt svaigu izskatu un sajūtu visas dienas garumā. 
Izlietotā un svaigā lapiņa:

Papīrs pēc: redzam, ka tas ir uzsūcis tikai sebumu un ne kripatiņas no mana make-up’a. Tagad lielākai pārliecībai es droši varu uzklāt savu Sisley pūderi un doties tālāk savās gaitās un man neradīsies nepārvārāma vēlme nomazgāt seju, jo tā joprojām jūtas moža un svaiga.

Arī citas kompānijas piedāvā matējošos papīrus, piemēram, Chanel,

Kanebo, 

Shiseido,  


ko es noteikti grasos izmēģināt, taču ja jūs meklējiet demokrātisku variantu var mēģināt arī Watson’s papīrīšus, par ko rakstīja Skaistuma dienas grāmata.7 komentāri:

 1. Esmu lietojusi šādas lapiņas no The Body Shop... savu darbiņu darīja labi, bet man par ieradumu nekļuva )

  AtbildētDzēst
 2. Es tagad esmu sākusi ņemt līdzi, radinu sevi, jo pēc tam sajūta tiešām ir svaigāka!

  AtbildētDzēst
 3. Wow, man pašai nekad nav bijis nepieciešams tādas lietot, BET.. filmēšanās parasti nosusinu vnk ar plānajām salvetēm aktieriem degunu, pieri un virslūpas.. tās plānās salvetītes ar labi uzsūc.. :) Bet ja vēl šis te nebojā grimu, tad fantastiski :) Paldies, liels, par Info :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Lūdzu! Tieši tā, salvete arī noder, bet uz tās tomēr viss paliek! A šeit, kā jau teicu - nē, tikai galvenais ir saglabāt tehniku - pielikt, paturēt, noņemt, nekādu berzošu kustību, bet ko gan es make-up māksliniecei stāstu! :)

   Dzēst
 4. Nopietni ne kripatiņas kosmētikas uz tā nepaliek? Es līdz šim tādam brīnumam neticēju, bet izskatās, ka būs jāpamēģina, jo es spīdēt pēc pāris stundām saku arī ziemas laikā.
  _____
  Abalone

  AtbildētDzēst
 5. Abalon, baidies, ka apmetums nobirs? :D Nē, nē, manas kosmētikas ne kripatiņas nepaliek, galvenais tikai saglabāt tehniku - skatīt komentāru augstāk.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Protams, baidos! Iedomājies-randiņš ar vīrieti, sieviete jūt, ka sāk spīdēt, dodas uz wc uzlabot savu fasādi, bet rezultātā viss nost! Atgriežas pie vīrieša, bet tas nabadziņš savas skaistules vietā ierauga briesmoni. Nespīdīgu, bet tomēr briesmoni. :D
   _______
   Abalone

   Dzēst