trešdiena, 2012. gada 18. aprīlis

Vaigu sārtuma otas manā no mana otu arsenāla.
Šodien pastāstīšu par vaigu sārtuma otām, mīļām un ne tik mīļām. Uz patiesību nepretendēju, runāšu par to, kā tās sadarbojas ar mani. Nejauši nobildēju otas tieši tā, kā tās ierindojas manā reitingā, bet sākšu ar trešo vietu.

Trešā vietā ir the Body Shop Blusher ota (cena bija pāri septiņiem latiem). Ota sastāv no sintētiskiem sariņiem, tas nozīmē, ka neviens dzīvnieks otas tapšanā nav cietis un ota neizraisa alerģiju tiem, kam ir alerģija no dabīgām spalvām. Otas sariņi ir ļoti gludi, elastīgi un atsperīgi. Lietošanas un mazgāšanas laikā tie nedeformējas, nenobružājas un neizkrīt. Tomēr man ota atgādina tādu garāku tonālā līdzekļa otu, jo tā ir diezgan plakana. 

Tādēļ un arī slīdīgo sariņu dēļ es nevaru uzklāt vaigu sārtumu. Ota skaisti slīd pa pašu produktu, bet nepaņem praktiski nemaz, arī uz vaiga „neatdod”. Ar šādas formas otu man ir grūti uzklāt vaigu sārtumu pareizā formā, tāpēc šo otu tagad vairs nelietoju, savukārt zinu, ka skaistumlapai  šī ota ir ļoti mīļa.

Otrā vieta pieder Essence vaigu sārtuma otai skaistā emo salikumā – melns un spilgti rozā. Arī šai otai tehniskās īpašības labas, tā nepūkojas, nespurojas, sariņi nekrīt arī pēc mazgāšanās. Taču šoreiz tās sariņi man ir nedaudz pa garu un nedaudz pa mīkstu, kā rezultātā par precīzu vaigu sārtuma uzklāšanu vēl nedaudz jāpacīnās. Taču ņemot vērā otas cenu, kas ir nedaudz virs diviem latiem (ja precīzi atceros) tā ir laba.

Un pirmā vieta manā sirdī pieder Make Up For Ever otai Nr. 25S (26.50Ls), kas ir gan vaigu sārtuma, gan skuplturējošā ota, es izmantoju tikai vaigu sārtumam. Tās sariņi ir dabīgi, tādēļ ota var izraisīt alerģiju cilvēkiem, kas nesadzīvo ar spalvām. Man diemžēl nepatīk otas rokturis, tāds vienkāršs nolakots koks, taču funkcionālās otas īpašības ļauj momentā par to aizmirst. Sariņiem ir perfekts garums, kā arī tie ir ne pārāk mīksti, bet arī ne pārāk cieti, ļoti labi gan paņem, gan atdot krāsu, nesadrupina produktu, uzklāšana vienmēr ērta un precīza un viss process tagad aizņem dažas sekundes. Kopšana arī nesagādā nekādas problēmas, taču cik es zinu, dabīgās otas nedzīvo tik ilgi kā tās, kuras taisītas no mākslīgā materiāla, vai tas ir tikai mīts?

Un nobeigumā gribu jums uz rokas parādīt kā katra no otām ir tikusi galā ar Max factor vaigu sārtuma uzklāšanu uz rokas:

1 komentārs: