ceturtdiena, 2012. gada 19. aprīlis

Sisley Phyto-Poudre Compacte
Tuvojas siltais laiks un, lai piedod man mīļais Sisley tonālais, bet siltajos gada mēnešos, es nevēlos to lietot, tādēļ ilgi nedomājot, izvēlējos tā paša zīmola kompakto pūderi, tonī Nr.1 Transparente Mate, cena šim produktam ir augsta, 53Ls par 9g.

Nenoliedzami skaists ir pūdera vizuālais noformējums, kas drīzumā atgādina leoparda krāsas telefonu, nevis futlārī apslēpto pūderi, tam klāt ir arī samta maisiņš, kura augšēja mala nez kāpēc nav apšūta un jau sāk krist ārā diegi (visai neestētiski un neatbilstoši zīmolam, vai ne?).

Taču pūdera vāciņā, kuru var atvērt uz 180 grādiem ir liels spogulis, skatoties kurā var pilnībā uzkrāsoties un redzēt visu seju, tas ir milzīgs pluss. 

Zem paša pūdera atrodas nodalījums arī sponžam, tas ir parastais porolona pikucis, kas ne visai labi „ņem” produktu, pagaidām es to lietoju, bet drīzumā mainīšu.

Un tagad beidzot ķersimies pie paša pūdera īpašībām.
Ražotājs sola, ka smalkas tekstūras superviegls caurspīdīgs pūderis mīkstinās un aizsargās ādu, novērsīs mitruma zudumu, snigs matējošo efektu, redzami samazinās poru diametru , cīnīsies ar apsarkumiem un iekaisumiem. Uzklāt patstāvīgi vai uz tonālā līdzekļa.
 Uz rokas pilnībā nav manāms:

Gribu piekrist ražotājam, pūderis tik tiešām ir tik viegls, ka toni nopietni neizlīdzinās, nepilnības nemaskēs, tikai vien nedaudz matēs un piedos sejai tādu koptāku izskatu. Lieliski šis līdzeklis strādā kopā ar tonālo krēmu, nostiprina make-up, bet nepadara to smagnēju, ādu nesausina, sausos ādas laukumiņus nepasvītro. Par poru diametru neko apgalvot es nevaru, jo, tfu, tfu, tfu, šī nav mana problēma. Tātad, kopumā varu teikt, ka pūderis teicami pilda ražotāja pieteiktās funkcijas un pūderis būs lielisks līdzeklis labas un neproblemātiskās ādas īpašniecēm.

Taču ir viena lieta, kurā esmu vīlusies – kā pūderis izskatās kastītē. Lietoju to tikai nedēļu un uz tā virsmas jau ir parādījušies grubulīši un graudiņi, kuri sāk „taukotes”. Tā man neuzvedas pat ļoti demokrātisku zīmolu pūderi un nedomāju, ka tas ir piedodami šim līdzeklim.

5 komentāri:

 1. Atbildes
  1. Mēģināšu paskaidrot. Tas ir tā, ka, tie grubulīši sāk palikt tādi tumšāka toņa un spīdīgi, tas nozīmē, ka uz viņiem krājas netīrumu kārtiņa (tie netīrumi ir sejas "tauki", kas uz pūdera virsmas nonāk ar sponžu).

   Dzēst
  2. Ak, skaidrs. Neesmu nekad ar neko tādu saskārusies. Bet pūderim par tādu cenu, tas tiešām nav piedodami.

   Dzēst
 2. Man izskatās, ka tā cena ir par spoguli, maisiņu un futlāri, jo pēc apraksta absolūti neuzrunā un nav pat tā, ka gribās, bet naudu žēl. :)
  ________
  Abalone

  AtbildētDzēst