trešdiena, 2012. gada 4. aprīlis

Shiseido Perfect foundation brush – mana perfektā mazulīte.


Kārtējais pirkums uz ko mani iedvesmoja internets, speciāli gan šo otu nemeklēju, jo no Krievijas blogerēm sapratu, ka brīvā tirdzniecībā tās parādās tikpat bieži cik īstās burvju nūjiņas, tādēļ, kad to ieraudzīju Kolonnā, divu domu nebija – jāņem ciet. Cena grozījās ap 25Ls.


Pirms tam tonālo uzklāju ar plakano Ecotools otu – bija jācīnās par vienmērīgu pārklājumu, jo nemitīgi izskatījos pēc tikko krāsota žoga. Kad cīniņš apnika, lietoju silikona sūklīšus, kas, savukārt, palielināja produkta patēriņu divas reizes un neglīti iedzina tonālo uzacu matiņos, kā arī liela cīņa notika ap matu augšanas līniju.
Taču tagad, tonālo krēmu un pūderi un, tad mēs pēc katras lietošanas reizes (lasi: aptuveni 7 dienas nedēļā) ejam mazgāties un guļam plauktiņā līdz nākamai reizei. Ota izžūst zibenīgi un mēneša laika neviens sariņš nav izkritis, salocījies, savēlies vai kaut kā citādi iedragājis otas reputāciju, ota ir ļoti stingra, bet maiga, saskarē patīkama, atsperīga un vispār pati, pati... (es gan daudz ar ko nevaru salīdzināt... Ecotools, Pupa).
 
Kāpēc mazulīte? Jo tā tiešām tāda ir, kad iegādājos un atnesu mājās pirmā doma bija: kādēļ pirku, tā drīzāk izskatās pēc tādas lielākas konsīlera otas, bet gudrie japāņi ir padomājuši par visu: vispirms jau atturīgs dizains un ievērojams otas svars – patīkami turēt rokās. Otrkārt, ota ideāli noklāj visus līkumus ap nāsīm, tuvu pie acīm, virs uzacīm. Tādu problēmu kā tonālais uzacīs un tā tīrīšana vairs nepastāv. Turklāt ar to var uzklāt visa veida tekstūras – dažādas šķidras un pūderveida.
 
Uzklāšana arī pavisam vienkārša, jo viss ģeniālais ir vienkāršs: ja tas ir šķidrais līdzeklis, tad ar pirkstiem punktveida uzklāt to uz sejas un plikšķinošām kustībām to iestrādāt ādā ar otu, šāda tehnika ļauj „audzēt” nepieciešamo slāņu daudzumu nepārvēršot seju par tonālā krēma nāves masku.
 
Ar pūderveida līdzekļiem kustības ir tādas pašas, tikai vispirms paņemam uz otas tik daudz līdzekļa, cik mums ir nepieciešams. 

Rezultāts abos gadījumos ir ideāls – izlīdzināta āda ar minimālo tonālā līdzekļa patēriņu. Esmu pamanījusi arī, ka visas tekstūras turas ilgāk (laikam tamdēļ, ka iesistas iekšā :)).

Ražotājs saka, ka ar vienu otu nevar vienlaicīgi uzklāt gan šķdrās, gan pūderveida tekstūras, jo tas var "sataukot" pūderi, tādēļ man noteikti vajag vēl otru šādu otu! 

12 comments:

 1. Man kā cilvēkam, kurš strādā tikai ar pirkstiem, šīs otas šķiet kā ierocis ar nosaukumu "neiespējamā misija". Es tiešām nespēju iedomāties, kā ar otu var dabūt kaut ko savādāku kā Tevis minētā krāsotā sēta, bet Tu tik ļoooti saslavēji, ka jāprasa vai nerīkosi kursus "Tonālā lieliskā uzklāšana ar otu dlja osoba tupih". :)
  ______
  Abalone

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Abalon, es atkal nevaru ar rokām, man kaut kāda sajūta, ka es šausmīgi stiepju ādu, un tad arī nekā nevaru uzklāt jēdzīgi.
   Bet ar šito ir savādāk, osobo odarjonnim atkārtoju vēlreiz, ar šito "jāsit iekšā"! :)

   Dzēst
  2. Es iedomājos kā mēģinu vīrietim ieskaidrot, ka man sejā jāiesit tonālais. :D
   ______
   Abalone

   Dzēst
  3. Baidies, ka šis varētu pārprast vārdu "iesist" un steigsies tev palīgā? :D

   Dzēst
 2. Nu ja pat Tu saki kā ir laba, tad man noteikti vajag šo otu, saki kurā kolonna pirki? Stockamanna nav, un nezin kas tā tāda..

  AtbildētDzēst
 3. Hm, es Stokmanā vienreiz redzēju šo otu, dīvaini, ka viņi nezin...

  AtbildētDzēst
 4. Elīn, nu tā jocīgi, šī ota tiek uzskatīta par deficīta preci, bet es atradu pat nemeklējot.

  AtbildētDzēst
 5. es redzēju kolonnā galerijā centrs. es šadam nolūkam izmantoju MAC 130 (short duo fiber)otu

  AtbildētDzēst
 6. Mīlu īso kātu .
  Garo otu ražotāji neapzinās, ka dažiem vajag brilles un tikpat bieži nav ieliktas kontaktlēcas . . Un dažreiz , starp tevi un spoguli , ir garš , traucējošs bakstāmais :)

  AtbildētDzēst